Jump to content
GIGN Forum

Neprasu Neko Lielu!


Recommended Posts

nesaakshu neko te niideet un diedeleet, bet paluugshu gag, votemap, un kick komandas!!!

speeleeju uz gign servera sameeraa biezhi jau kopsh cs 1.5 laikiem!!! peedeejaa laikaa esmu strauji progreseejis cs speeleeshana. piedaliijos arii gign cupaa klana beat sastaavaa. bez cs speeleeshanas veel arii maacos skolaa(happy.gif), turklaat tiiri sekmiigi (videejaa atziime ap 8-lieciiba)!!! taatad neesmu nekaads tur cs atkariigais friiks!!!

gag komanda tiiri nodereetu kad tur kaads saak kaut ko niideet un tas notiek sameeraa biezhi. parasti no riitiem ienaak neregotie speeleetaaji ar zemu skillu un IQ liimeni un ja vinju noshauj headaa tad saakas niideeshana par tur nez kaadiem chiitiem!!! reizeem vinji tieshaam kriit uz nerviem.

kick arii nodereetu shajaa pashaa gadiijumaa kad speeleetaajam ar vairaakam reizeem nepielec!

votemap nebuutu par skaadi un nodereetu kad iet kaada no mazajaam mapiiteem un salien vesels bars ar frageriem, tad vajadzeetu kaut ko lielaaku!

PALDIES PAR UZMANIIBU!!! confused.gif

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

ak tu dievs!!! 10 klasee neviena neataisnota stunda smiliez.de_2469.gif -10cm

Nemaaci puikam sliktas lietas eusa_naughty.gifevil6.gif

Taas gada atziimes jau uz lieciibas jau arii jums tur stipri pielaidiigi liek.

Un par teemu runaajot - redzeets ir, speeleets ir, ar iipashu stulbumu izceelies nav (nu ja neskaita flash @ dd2 sejaa shodien taadaa debiilaa situaacijaa), taapeec domaaju, ka iedot jau var smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man prieks par tavu videejo (aj, nespeeju attureeties un nepateikt, ka es vinju paarsitu, dzirdi, ble - MAN IR LAABAKA VIDEEJAA PAR TAVEEJO! MUAHAHAHA). nu, labi, bet, peec manaam domaam, tas, ka topikaa, lai dabuutu tiesiibas, ieliek savu lieciibu, par neko labu neliecina. taa manaas aciis ir tikai lieka iedomiibas paziime, kas par neko labu vien neliecina...

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

ja godiigi neesu sito kexi redzeejis vai arii neatceros - lieciiba iespaidiiga bet nezinu kaa tas ietekmee acc doshanu vai nee - ar manu lieciibu taadaa gadiijumaa pat slayus nevareetu atstaat dry.gif

anyway arii uz gigna paaraak ilgi nespeelee spriezju peec statiem taakaa sorry bet ANTIREC un adminu ir pietiekami upset.gif bet samuray nesatraucies paareejie jau salika rec taaka tiesiibas gan jau dabuusi mosh nemaz tu arii neesi tik slikts bet nu tas ir mans viedoklis

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Zinu reaalaja, normals puika gan dziivee, gan serverii. Itkaa jauninjsh prieksh gign, bet speelee jau daudz! Ar tiesiibaam greizi neko nedaris!

Link to comment
Share on other sites

Geometrijaa pirmajaa semestrii atziime par zemu prieksh gign , sorry smiliez.de_2469.gif

Samuray tikai pasaki GODIIGI ar kaadu noluuku tu liki Lieciibu ieksh topica? smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

ieliku taapeec lai izpildiitu macho doto noraadiijumu!!! vinsh raxtiija, ka nedriikst buut idiots! un es centos to pieraadiit! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...