Jump to content
GIGN Forum

2.ais pieteikums


Dream
 Share

Recommended Posts

Sveiki GIGN admini !

Rakstu jau otro reizi pieteikumu, bet taa pat rakstiishu visu, jo ieprieksheejo reizi uzrakstiju diezgan nepilniigi.

Mani sauc : Jaanis

Dziivoju : Riiga, Purvciemaa

Paziistu dazhus gign adminus piem. Lethal, Yankee

Ceru arii uz Gign adminu atsauciibu, NESPAMOSHANU, NEDIRSHANU nevaidziigu.

Man 14. novembrii buus nets maajaas taapeec domaaju, ka speeleshu pa dienas vidu ljoti daudz un tas ir galvenais iemesls, kapec velos shiis tiesiibas. Bet domaaju ka shiis tiesiibas vareetu iedot arii visam d2_Team klanam. Bet ja tomeer nevar tad taas var iedot arii tikai man biggrin.gif

Muusu memberi(ja jums tie ir svariigi):

d2_Team | RoBoNs

d2_Team | Dream

d2_Team | FreeLancer

d2_Team | Bl00d_Hunt3r

Un vel ir taadi keksi kaa lirels, kas domaa ka vinjsh var buut vairaakos klanos. Vinsh ir piemeeram gsg-9 vel un velkautkaada vinsh tur bija, bet tas nava tik svariigi.

Kartes mainiishu un arr taisiihu vairaak peec savaam iegribaam, protams ieveeroshu gign servera normas.

Isteniiba, ja juus taas tiesiibas tomeer iedosiet mums, vai ari man, vajadzeetu tikai slay,slap,arr,kick,changemap(ar voti un bez) neko vairaak, lai gan sanaaca tomeer vairaak nekaa biju domaajis.

From Dream to GIGN admins.

PS.Ljoti gribu shiis tiesiibas tomeer shoreiz dabuut biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho tas bija domaats, ka es neuzklausiishu iipashi ko tauta grib, taisiishu votes uz taadaam mapaam uz kaadaam pac gribeeshu, bet tikai tad kad nebuus kaads augstaaks admins iekshaa. Dariishu visu kaa ir pierasts uz gign servera : arr kartes saakuma, vote map kartes beigas, bet ja nebuus neviena admina cita un buus nupat saakusies karte kas man besii un nepaaraak patiik arii paarejiem speeleetajiem es to vienkaarshi nomainiishu biggrin.gif. Es censhos buut godiigs ! Un es neprikoliishos arii vieniigais kapeec es baidos kape varteetu klanam neuzlikt ir tapeec , jo robona delj jau nonjeema criminaliem tiesiibas.

Link to comment
Share on other sites

Un veel viena lieta, ja kas ownage jeb yankee mums ar freelanceru jau piekrita uzlikt tiesiibas, bet neuzlika laika vai kautkaadu citu iemeslu delj. Delj taa un arii delj taa ka man buus internets maajaas es arii prasu shis tiesibas un isteniiba esmu diezgan paarliecinaats ka man taas uzliks. Tapeec ceru ka tu macho mani nepiekaasiisi un uzliksi taas.

Link to comment
Share on other sites

nu ja jau evilwarrior, saka ka jaadot tad jau jaadot smile.gif

Link to comment
Share on other sites

par klana tiesiibaam tu uzreiz vari aizmirst - robons izsaka visu

taisiishu votes uz taadaam mapaam uz kaadaam pac gribeeshu

you said it all the second time...

ok - es vienkaarshi miilu piekaast cilveekus - ne suuda tev nedoshu.

ak un neliela piebilde. TU GAN ESI GUDRS. VISIEM gign speeleetaajiem ownage ir gandriiz uzlicis tiesiibas bet kaut kaadu iemeslu deelj vinjiem tomeer vinjas nav uzliktas. Un nez kaapeec tev liekas cilveekiem netiek pieshkjirtas tiesiibas? Vai tik tie nebuus kaut kaadi iemesli... geezuz smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

Un vel ir taadi keksi kaa lirels, kas domaa ka vinjsh var buut vairaakos klanos. Vinsh ir piemeeram gsg-9 vel un velkautkaada vinsh tur bija, bet tas nava tik svariigi.

Nu tu gan mani vienkaarshi aizvainoji, nosaucot mani par TAADU ! blink.gif

Es jau teicu, ka eju prom no jums, un btw esmu TIKAI UN VIENIIGI GSG-9 ! Taakaa

new_321.gifevil6.gif

Link to comment
Share on other sites

btw , daudzreiz esmu redzeejis ka ienaak "4U" un tad tiek nickname nomainiits uz "d2_team RoBoNs"

4U = RoBoNs ?

Vai vienkaarshi vini ir braalli un ir uzlikts tas admina config...

robons ir viens pretiigs vecis ar resnu muti un vinjsh nav 4U vinjsh vienkarshi spele no diusa ar vinju

Link to comment
Share on other sites

btw , daudzreiz esmu redzeejis ka ienaak "4U" un tad tiek nickname nomainiits uz "d2_team RoBoNs"

4U = RoBoNs ?

Vai vienkaarshi vini ir braalli un ir uzlikts tas admina config...

robons ir viens pretiigs vecis ar resnu muti un vinjsh nav 4U vinjsh vienkarshi spele no diusa ar vinju

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Es apbriinoju tik pashpaarliecinaatus kexuz:

...prasu shis tiesibas un isteniiba esmu diezgan paarliecinaats ka man taas uzliks. Tapeec ceru ka tu macho mani nepiekaasiisi un uzliksi taas.
Macho, peec shiteksta - vai tu saproti ka tas ir maajiens ar mietu ka tev tas ir jaadara smiliez.de_2428.gif
Link to comment
Share on other sites

ok - es vienkaarshi miilu piekaast cilveekus - ne suuda tev nedoshu.

Eu nu TU TAK NEESI PIDARS MACHO vai arii esi? Uzliec taas tiesiibas esi normaals vecis nevis kautkaads pedinsh par kaadu es tevi vislaik saukaaju biggrin.gif !!!

Lirel tu jau kopsh briizha kad aizgaaji uz gsg-9 neskaities vairs d2 klanaa ta ka man piekaast par tevi.

Link to comment
Share on other sites

dream nosakuma tu likies normals bet vispaariibaa peec shitaa topica.... par tevi var spriest ka tu patieshaam esi viens liels pretiigs smerdelis. Nosaakuma tu pat likies pieaudzis bet tagad ...

ko tu tagad brauc lirelam virsuu "tipa man par tevi piedraazt " bet no saakuma saaki staastiit kaa vinjsh juus nabaga varonjus pameta

PS man tagad ir pretiigi eest pusdienas jo es lasu tavus tekstus

Link to comment
Share on other sites

...Eu nu TU TAK NEESI PIDARS MACHO vai arii esi? Uzliec taas tiesiibas esi normaals vecis nevis kautkaads pedinsh par kaadu es tevi vislaik saukaaju  !!!...
Da, ble, man vienk vaardu vairs nav. Vai tieshaam 15-18 gadus atpakalj Dzemdiibu namaa taadus "braakjus" sataisiijushi.

Dream ---> smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

COLE, domaa ka vinju dzemdiibu namaa pienjeem, man jau liekas ka vinju kaapostos atrada

Link to comment
Share on other sites

Kaapostos var atrast "taarpinjus" no kuriem izaug smuki taurinji... Shis gadiijums nebuus iistais.

Link to comment
Share on other sites

Tu laikam pac nerubii ko raxti ... sad.gif

Muusu memberi(ja jums tie ir svariigi):

d2_Team | RoBoNs

d2_Team | Dream

d2_Team | FreeLancer

d2_Team | Bl00d_Hunt3r

Un vel ir taadi keksi kaa lirels, kas domaa ka vinjsh var buut vairaakos klanos. Vinsh ir piemeeram gsg-9 vel un velkautkaada vinsh tur bija, bet tas nava tik svariigi.

Shis man liekas kaut kaa neiet kopaa ar shito

Lirel tu jau kopsh briizha kad aizgaaji uz gsg-9 neskaities vairs d2 klanaa ta ka man piekaast par tevi.

Vispaar jau buutu labaak, ja tu pasekotu kaadreiz liidzi tam ko tu dari, OK ? smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...