Jump to content
GIGN Forum

Labākā Cs Mājaslapa


macho
 Share

Recommended Posts

pērles no vienas vietas - http://swatch.250free.com/index.htm

es izrēcos no sirds + firefoxā tā lapa izskatās burvīgi smile.gif

tas ir ļoti labs sasniegums mūsu klanam mes esam ļoti stipri tagad tas liecina!

āāāāā es nevaru XD.gif

Ja jūs domājāt kad jūs mākat apieties ar admina tiesibām un jūs mākat taisīt forumu un esat ar pieredzi un mākat kontrplēt citus cilvēkus un viņus izklaidēt tad piesakies un PAMATO SAVU ATBILDI!

Link to comment
Share on other sites

XD.gif "Šeit mēs ieraxtīsim tos nikus kuri ir mūsu klanā. Jo , lai mēs zinām kas ir klana biedri īsāk."

No sitaa var izspriest, ka pat nezina, kas ir klanaa oficiaali ..

Btw.. nez vai tur visi ir tik godiigi speeleetaaji .. ja jau vinji pat labi nezin, kas ir klanaa smiliez.de_2428.gif

bet taa maajas lapa .. nu vispaar truukst vaardu XD.gifXD.gif

Link to comment
Share on other sites

Man naacaas uzrauties kaukam, manupraat, vel krutaakam & forshaakam!

WEB: http://www.crafts.from.lv/

/CrafTs/(win)? [6:2]? stylus(lose)?? nu taads results bija pirms vinji muus izbanoja!!

the best sadalja: Clan Team

PRO team /CrafTs/

uzmaniibu visiem /CrafTs/ klana playeriem!!!!!! mums jaasaak treneeties nopietni!!!!savaadaak mees stipraakiem klaniem saaksim zadeet!
Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

Ieejo maajas lapaa man palika bail (jo ieraudziju to trako panteru, kas virinaaja muti itkaa gribeedama mani apeest)

Peec visa izlasiitaa likaas ka tie cw visi ir izdomaati + kads ir dzirdeejis par taadu klanu kaa "aim z0ne" ?

Kopsavilkums : Saits ir diezgan originaals.

Link to comment
Share on other sites

Šeit mēs ieraxtīsim tos nikus kuri ir mūsu klanā. Jo , lai mēs zinām kas ir klana biedri īsāk.

Admins: XmuseX [swaTcH]       

Admins: NiMh [swaTcH]

deeler [swaTcH]

Tru5!5 [swaTcH]

momix [swaTcH]

maggot [swaTcH]

famoso [swaTcH]

RuLLiiTiS [swaTcH]

par sho es reecu. Fraaze - kas ir klana biedri iisaak vnk pwnz

arii banneris ir labs

user posted image

Edited by kantoris004
Link to comment
Share on other sites

Lapa vienkārši dievīga. Dizains rullē(tik pat ļoti cik viss pārējais biggrin.gif )

Bet viņu dators ir apgreidots par vairāk nekā 1000LS(to es izlasīju viņu mājaslapā)(+20 katram no viņiem/-30 sūdīgs webs)

P.S.(man nav IE.. tikai firefoks)

es uzspēlēju serverī..... ja viņu klana members xmusex nevilktu līdzi pretiniekam

caur sienu, tad gandrīz nevarētu redzēt kad viņš 4iito.... rolleyes.gif

P.S. manliekas kad viņi ir krievi un kāds latvietis visu tulko....

tie teksti tok tādi kā pārtulkoti ar paņēmienu vārds-vārdā... smile.gif

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

aga, mani pārsteidza tas, ka vinu servaks maksā 1k Ls smile.gif cik konfekšu veikalus viņi apzaga, kamēr savāca nepieciešamo summu?

P.S. klubs "14"

ai lol, vispār jau redzot to lapu un tor raxtus, iedomājos, ka tos džeku varētu saukt par "sātana rokaspuišiem" smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Kaapeec tieshi tiem kuri shitaadus pro darbus uzcep visvairaak salec galvaa????? Ir naacies satikt taadus ar lapaa kaa shii un crafts un pat veel bljaava kam vaig paliidziibu ar forumu un weblapaam dodat zinju P.S a taa lapa vinjiem psc un forums vispaar garaam nemaz nestraadaa

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Es atceros, pirms kādiem gadiem 2, kad undertakers, un vēl kautkas, uztaisīja klanu, viņiem bija sava "mājas lapa", bet daudz neatšķīrās no šamās smile.gif un pat reklamēja gign'ā happy.gif Bet bāc, tagad meklēju nu nevaru atrast.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dievs Tēvs. Drausmas vnk. XD.gif

''shodien tika noticis clan war'' - vsp ownzz.. XD.gif

un var redzēt ka džeki patiešām piesdtrādājuši pamatīgi pie dizainiņa. smile.gif

Edited by Ghost`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...