Jump to content
GIGN Forum

Visiem Satrauktajiem!


Jurko
 Share

Cik ilgi Jurko aka O'D'B šoreiz izturēs bez CS?  

108 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Iespējams, ka ir ļoti daudzi cilvēki, kuri domā, kur gan palicis

$$$ Bling Bling $$$ O'D'B!

Jā, kur gan viņš ir palicis...

Viņš ir izdomājis pēc iespējas mazāk pievērsties spēlēm, tai skaitā CS.

Nu lūk, uztaisīju voti, lai zinātu Jūsu domas par to, kā man ies šoreiz. smile.gif

P.S. Pēdējo reizi spēlēju 2006-03-07 00:50:30, tātad trešā diena bez CS

(man kā atkarīgajam 3īs dienas ir apsveicams rezultāts, pagājušo reizi noturējos laikam vienu dienu laugh.gif )

P.S. Aizmirsu VOTEe ielikt 6. variantu - O'D'B būs tik stiprs, ka vairs nespēlēs CS!

(nu biš nereāli, bet tomēr smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cs čever! tu vari bēgt, bet tu nespēsi paslēpties no cs, saproti, jurko, tu bēgsi līdz tavi spēki beigsies un tu atkal ķersies pie peles smile.gif da labi tā tāda šutka... īstenībā ar O'D'B' ir tīri jautri sērverī, tāpēc ņēmu variantu, ka jurko pietrūks, parasti kevlīgi paklausīties tās viņa atziņas par to, ka kārtējo reizi viņu kāds nepiesedza vai fps atkal ir 20 un nevar normāli paspēlēt smile.gif

P.S. come back!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka ir ļoti daudzi cilvēki, kuri domā, kur gan palicis

$$$ Bling Bling $$$ O'D'B!

Jā, kur gan viņš ir palicis...

Viņš ir izdomājis pēc iespējas mazāk pievērsties spēlēm, tai skaitā CS.

Nu lūk, uztaisīju voti, lai zinātu Jūsu domas par to, kā man ies šoreiz. smile.gif

P.S. Pēdējo reizi spēlēju 2006-03-07 00:50:30, tātad trešā diena bez CS

(man kā atkarīgajam 3īs dienas ir apsveicams rezultāts, pagājušo reizi noturējos laikam vienu dienu laugh.gif )

P.S. Aizmirsu VOTEe ielikt 6. variantu - O'D'B būs tik stiprs, ka vairs nespēlēs CS!

(nu biš nereāli, bet tomēr smile.gif )

Tu atzīsti kad esi atkarīgais! Tas jau ir pirmais solis lai ārstētos biggrin.gif

var var izturēt arī ilgāku laiku. Aiziet kautkur ar draugiem. iedzert paaris aliņu utt.

nu es gign'ā nespelēju tik bieži lai varētu spriest par O'D'B kā cilvēku......

nu kādas 2x esmu redzējis vispār tevi (serverī) un mans priekštats (par tevi)

ir neitrāls

Tapēc varbūt man ir pilnīgi po......

P.S. nedomāju ka līdz trešās-dienas rītam tu noturēsies.

Novēlu tev veiksmi/spēku/izturību/ un lagojošu netu ar kuru nevar uzspēlēt cs''u . weirdsmiley.gif

Link to comment
Share on other sites

Gludinaataajam tagad zelta laiki , par to balsoshanu izveeleejos 5 variantu smile.gif

O'D'B - Ja godiigi saka es sho 3 dienu , laikaa neesmu dzirdeejis Lipps Inc - Funkytown

Bob Marley - Bad boys

B.G. feat. Big Tymers And Hot Boys - Bling Bling

Sugar Hill Gang - Rappers delight

Baha men - Who let the dogs out?

Afroman - Because I Got High

James Brown - I Feel Good

Michael Jackson - Black Or White

Right Said Fred - I'm Too Sexy

Labaak tomeer naac paspeleet ?... naughty.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

O'D'B - Ja godiigi saka es sho 3 dienu , laikaa neesmu dzirdeejis

Afroman - Because I Got High

James Brown - I Feel Good

Labaak tomeer naac paspeleet ?... naughty.gif

Šitās es esmu katru laikam vienu vai divas reizes tikai licis! laugh.gif

Tu aizmirsi pieminēt Kartmenu! How do you like to suck my balls? 4.gif

Link to comment
Share on other sites

mums tevis pietruux odb luudzu nee smile.gif nopietni es omaaju aj esi apnjeemiibas pilns iztureesi diezgan ilgi, vieniigais ka buus garlaiciigi aj neko citu nespeelee peec sevis spriezhu, man 8 dienas ilgaakais tad atsakau jo vnk nebija ko citu dariit

Link to comment
Share on other sites

Patīkami, ka CS tiek piuelīdzināts slimībai ar smagu atkarību, varbūt aizsūtīt mūsu gudrajām galvām vēstuli ar prasību par to, lai pie Spēļu diskiem sāk līmēt uzlīmītes ar textiem :"Spēlēšana izraisa atkarību, nemaz nesāc", vai "Atmest spēlēšanu jums var palīdzēt Jūsu ģimenes ārsts un farmaceits", "Spēlēšana NOGALINA" Oi nēēē šis laikam pa traku.

Link to comment
Share on other sites

njeemu 2o variantu, jo vinjsh iekljauj visgaraako laika intervaalu (saakot no paaris dienaam liidz meenesim). liidz ar to buus visgruutaak kljuudiities, ja nu vieniigi Jurko izdosies notureeties ilgaak par meenesi (bet kursh gan tam tic)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...