Jump to content
GIGN Forum

Movie And Co


moby
 Share

Recommended Posts

Tātad kā jau daži zin, es veidoju pubmovie. Man jums visiem ir neliels lūgums: Ja jums gadās kaut kas foršs/smieklīgs/skilled/superšara/knived vai kas tamlīdzīgs, tad lūdzu dodiet ziņu.

Vajadzīga šāda informācija:

1. Karte/laiks (jeb arī vienkāršs links uz demku)

2. Raunds

3. Spēlētāja niks

Ja ir pašrakstītā demka (record tirpiri), tad sūtiet uz [email protected]

Paldies

Tak kak uze nekotorie znajut, ja delaju pubmovie. Mne est vam nebolsaja prosba: Jesli vam slucaetsa stoto smesnoe/krutoe/skilled/supershara/nozik ili stoto podobnoe, pozalusta, daite znat.

Nuzna sledussaja informacija:

1. karta/vremja (ili prosto link na demo)

2. Raund

3. Nik igroka

Jesli demka samozapis (record tiripiri) posilaite na [email protected]

Spasibo

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

-ha-, es Tev ieteiktu kačāt uz haļavu, jo katrā mapē gadās, kas interesants. Piemēram, vakar, aztecā, vakara pusē, es ar awp vienu lodi noshavu 3 smile.gif un cik tur vēl knifed nebija happy.gif tāka tik kačā un skaties!

Link to comment
Share on other sites

-ha-, es Tev ieteiktu kačāt uz haļavu, jo katrā mapē gadās, kas interesants. Piemēram, vakar, aztecā, vakara pusē, es ar awp vienu lodi noshavu 3 smile.gif un cik tur vēl knifed nebija happy.gif tāka tik kačā un skaties!

tu laikam nekad neesi taisijis muviku... pie 20tas demkas diezgan pieriebjas meklet, pat ja tu zini kur bija labais moments

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

ha, apskaties shodien 18:10 dd2, demka laikam vēl nav, bet nu tur man ar awp bija daudz labi skati, shots beigās 45:10. Tur tiešām bija ko redzēt smile.gif rpundā 5 fragi + 4 hs'ā + bez pricela.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

visur, katru roundu bija pa kādam mūvika cienīgam momentam smile.gif

EDIT: ha, kautkur pa vidam, es nezinu riktīgi... paga es ša noskatīšos un pateikšu!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

ha, 4. roundā es rounda sākumā allworthu nošauju caur vārtiem galva, 10. roundā bez pricela vairākus nošauju, 18. rounda sākumā caur vārtiem vienu galvā, pēctam radleri bez pricela, tad 2 ar gloku, burstu galvā un beigās kad uzliku c4, bez pricela vienu galvā! 5 kill'i, 4 galvā!

Link to comment
Share on other sites

Buchers ir aitu Gans kas neprot spelet tapēc stipri saubos, ka tu būs kautkas noderīgs kautgan varēsi beigas ielikt pie Most stupid kills! laugh.gif

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...