Jump to content
GIGN Forum

Lol?


ecstasy
 Share

Recommended Posts

taatad - kas taas par cuuciibaam serverii ?

pirmaamkaartaam kex zem ljevaa nicka PROdirsa domaa ka ir nezheeliigi aspraatiigs taisot exec komandas - tipo exec ecstasy say /iedo nOnE 2000 - protams ja tev ir rcon tad esi kruts vecis ... tikai es to naudu suuri gruuti kraaju un man taadi prikoli galiigi pie sirds neiet ...

peec tam man veel tiek nonjemts reg accounts par to ka tam gudrelim ieliku HS ar desertu ...... tad man jautaajums - kaa ir ar praatu ?

Link to comment
Share on other sites

taatad - kas taas par cuuciibaam serverii ?

pirmaamkaartaam kex zem ljevaa nicka PROdirsa domaa ka ir nezheeliigi aspraatiigs taisot exec komandas - tipo exec ecstasy say /iedo nOnE 2000 - protams ja tev ir rcon tad esi kruts vecis ... tikai es to naudu suuri gruuti kraaju un man taadi prikoli galiigi pie sirds neiet ...

peec tam man veel tiek nonjemts reg accounts par to ka tam gudrelim ieliku HS ar desertu ...... tad man jautaajums - kaa ir ar praatu ?

mos kaadam tu kriiti uz nerviem vai tam adminam sakaapis galvaaa...... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

3 posti, no kuriem jēgas nav nekādas. Nespamojiet, ja nevarat ietekmēt problēmas risināšanu. PROdirsa bija zilais admins, kas arī galveno pasaka. Protams, ka tā darīt nav labi, bet tādēļ jau ir uzrakstīta sūdzība un lai tad augstākā vadība skatās, komentē, pamato.... blaaa blaaa blaaa

P.S. vārnas studijā.

Link to comment
Share on other sites

da nezinu - man paraadiijaas - Tavu vietu ienjeema registreets speeleetaajs, kad raxtiiju connect cs.gign.lv tad neraadiija ka parole pienjemta un pie tam visi publiskie sloti bija aiznjemti - taalaak raxtu /name ecstasy + /setinfo _pw-gign manspasswords - /retry un atkal tas pats ... padomaaju ka nonjemts reg nicks ... anyway ieshu pameegjinaat atkal ...

Link to comment
Share on other sites

fuj1tsy tieši tur tā lieta, ja es gribu ieiet normāli paspēlēt tad tas traucē un pat ļoti

Man ar ir reizes kad vienk paņemu alu iesledzu muziku un kautko tur nuugojos un tad tas būtu smieklīgi, bet ir reizes, kad gribas ieiet un nopietni kādu mapu paspēl

ēt .

Link to comment
Share on other sites

nezinu kur ir pati probleema biggrin.gif taa exec komanda katru nakti tiek lietota biggrin.gif un visiem ir liels funs smile.gif vai nu juus uztverat sho game paaraak nopietni smile.gif vai nemaakat skaisti atpuusties smile.gif

tu esi pilniigs daunis fujist ar savu fanu! vari vinju sev dirsaa iebaast!!! blink.gif

nelaimiigais dirsaa liideejs sad.gif mosh atbrauc ciemos un palaizi man arii aanusu?

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Btw. Extrrimly tew liekas normaali kad puulksten 17:30 apmeeram , vienk panem un noslayo visu teamu , tev liekas normaali tas ka parastiem playeriem maina sensityvity , tev liekas normaali tas ka vienk noslayo 3 raundus peec kaartas , tew taas liekas normaali ? smile.gif

moska prieksh Fun jau var paakstiities , bet nejau kad tu meegini atmiineet bumbu tew uzliek sensitivity 99 , tas nava normaali , taa ir cuuciiba , un cuukam vietas serverii , kurnuveel adminu rinaadaas nava , manliekas ka nava nekaadas atskiriibas kaada vinam kraasa zila vai sarkanaa , tur radaas , vinsh ir tikai tas ka uztur kaartiibu un skataas vai kaads nepaarkaapj likumus , nevis pats padara sho speli par haousu !

Tas nava normaali , un manliekas kad vienk dzeks ir smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif

btw. tas jau jaalemj pareejiem gudrajiem praatinjiem !

P.s ( Soory par gramatikas kluudam , raxtiiju atri ) smile.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

nu pa dienu varbuut tas ir pretiigi ... bet takaa paarsvaraa censhos speeleet tikai pa veeliem vakariem ... tad kaut kaa mani tas neuztrauc smile.gif ir reizes kad gribas kaadu raundu taa forshi nospeeleet biggrin.gif bet taapat tas nesanaak biggrin.gif jo shmiga traucee kondzerveeties biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

to sinep sad.gif man tevis ir zheel ...

Link to comment
Share on other sites

te kads mineeja ka vinsh tjipa noslayoja visu teamu , naksies man jus apbeedinaat tas biju es sad.gif un man tas sanaca netiisham , gribeju noslayot ieprieksheja raunda paris zhurkas , bet laikam nobremzeeja rokas un sanaca raunda sakuma visu komandu noslayot smile.gif , un par to sensu ari poh, man ar mainija un tas ir tikai funs ,ai ble zb jau murgot smile.gif

Link to comment
Share on other sites

1.

Tev liekas normaali tas ka parastiem playeriem maina sensityvity , tev liekas normaali tas ka vienk noslayo 3 raundus peec kaartas , tew taas liekas normaali ? 

NĒĒ

2.

moska prieksh Fun jau var paakstiities , bet nejau kad tu meegini atmiineet bumbu tew uzliek sensitivity 99 , tas nava normaali , taa ir cuuciiba

NĒĒ - Tieši tas ir fans,

3.

Cuukam vietas serverii , kurnuveel adminu rinaadaas nava

Bet loģiski - iedomājies kā cūka varētu pastrādāt ar peli!!!

4.

manliekas ka nava nekaadas atskiriibas kaada vinam kraasa zila vai sarkanaa

Nu Te tu kļūdies - PAT ĻOTI kļūdies...tev pat nav nekādas sajēgas cik ļoti tu kļūdies...

5.Vissvarīgākais

vinsh ir tikai tas ka uztur kaartiibu un skataas vai kaads nepaarkaapj likumus , nevis pats padara sho speli par haousu !

Paklau - pasaki man lūdzu - cik tu maksā par to lai tev serverī būtu likumi un kārtība - Es piemēram valstij maksāju nodokļus pr to lai būtu kas uzrauga likumus utt.

Tagad salīdzinājums: Iedomājies, ka tu atnāc pie manis ciemos uz manām mājām (gign serv), tagad ES (pidiņš kuram pieder dzīvoklis un kurš ir tik zils cik iespējams-no visiem galiem) sāku visiem kātesošiem sist pa dirsu, pļaukāt - saukt visus par pidiņiem, plēst traukus un taisīt bardaku: Ko tu darīsi???? Arī skriesi pie mammas un teiksi, ka es tā nedrīkstu darīt - ka man jāskatās likumi un lai JUMS pidiņiem ciemojoties būtu silti un labi????

6.Ne mazāk svarīgi

Tas nava normaali

Piekrītu, bet kapēc gan viņš tā nevarētu rīkoties?? Kapēc tu sevi uzskati par kautkādu īpaši atsevišķi dislocēto??? Kas tu vispār esi lai sūdzētos uz mājas saimniekiem????

PS.Puse no jums Pidiņiem vispār māk tik nodirst zilos adminus, a kaut reizi padomāt un saprast viņus nekad nav ienācis prātā...

PPS. Noskatījos te nesen atkal pēdēja GIGN tusssa video - da 50% no jums pidiņiem neacī nerespektē macho, vai to ka viņš ir serveri uztaisījis...jums ka tik uzdirst kautko...tad kapēc no Lielo adminu puses nevarētu būt tāda pati atiekme pret JUMS!!!!

MANS BŪT RUNĀJIS

Link to comment
Share on other sites

eusa_clap.gif Bet par to dzīvokli runājot - vari sūdzēties mammai, kā teica Erix, bet tev vienmēr pastāv vēl kāda iespēja - iet prom, ja tevi nepmierina kārtība Erixa imaginārajā dzīvoklī - savelc pats paralēles starp līdzībām (lai vieglāk: Erixa dzīvoklis - GIGN smile.gif ).
Link to comment
Share on other sites

taatad - kas taas par cuuciibaam serverii ?

pirmaamkaartaam kex zem ljevaa nicka PROdirsa domaa ka ir nezheeliigi aspraatiigs taisot exec komandas - tipo exec ecstasy say /iedo nOnE 2000 - protams ja tev ir rcon tad esi kruts vecis ... tikai es to naudu suuri gruuti kraaju un man taadi prikoli galiigi pie sirds neiet ...

peec tam man veel tiek nonjemts reg accounts par to ka tam gudrelim ieliku HS ar desertu ...... tad man jautaajums - kaa ir ar praatu ?

ok, šī bija problēma. No šī visa reg. nika zaudēšanu es uzskatu par problēmu. Tā kā nekas tāds nav noticis, tad es nedomāju, ka kādam gabals nokritīs no tiem /iedo 2000.

erix cool2.gif tu tikai neievēroji ka to postu rakstīja ecology - respektīvi galīgs duraks, kuram nav jēgas neko skaidrot smile.gif

a vispār problēma izsmelta tā ka locked.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...