Jump to content
GIGN Forum

GIGN burziņš 2015!


0xDEAD BEEF
 Share

Tusiņā opcijas  

48 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bīīf:

1 Kur problēma, kur apraksts? Protams, ja vari nodrošināt ūdeni, pļavu un, ka nebūs skaidrošanās ar vietējiem.

2 Es gan piekrītu Naudiņai. "Sintētisko narkotik pasākumu var rītkot, bet ne GIGN 2015 ietvarā. Lūdzu, taisi topiku ar šādu balli un ieradīsies, kuri grib ierasties uz viņu. Lielajā balē pa lielam neko mainīt nevajag.

3 Jā, Pāvilosta liekas drusku faking tālu. Saprotu, tūlīt bļaus iedzīvotāji no pilsētas, kurai joprojām nav elektrības, ka viņi katru gadu tādu gabalu brauc... to es laidīšu gar ausīm.

4 uz turieni jā. atpakaļ nē. pagājušo gad mums ar mašīnām bij tāds fun meklējot geokačus, ka neviens vilciens nestāv klāt.

Super, Tu pirmajā teikumā piedāvā savu spotu, bet tagad paziņo, ka nozudīsi :D

Link to comment
Share on other sites

Blee deadalive.. es nesaprotu - mes satiekamies tusina un tu normals calis skieti, bet seit interneta totals dolbajobs... wtf?!

1) Es necensos cinities par savu spotu over tavu spotu over kads cits spots. Tas, ka es vispar seit rakstu ir tadel, lai paldizetu saorganizet super forshu pasakumu (ari sev), nevis tadel, lai paspidetu ar savam organizatora spejam vai palielitos ar spotu vai whatever.

2) Es nesaprotu kadel tu runa par sintetiskajam narkotikam or shit, bet pienemu, ka vienkarsi tadel ka tu nemaki lasit. 2trais punkts ir par to ka musu intereses ir mainijusas laikam ejot. Ne tikai intereses, bet ari prasibas pret pasakuma kvalitati and shit. Un es speciali pacelu so temu tadel lai mes saja topika varetu izrunaties par lietam, kas varetu skist interesantas saja tusina (bez jau ierastas dzersanas, gulesanas telti, maza pargajiena, atkal dzersanas). Un es atkal neuzspiezu so izveli, bet tikai aicinu par to diskutet.

4) es ari neuzspiezu brauksanu ar vilcienu vai autobusu, bet velos noradit uz daudz fun faktoriem ta darot. Piemeram - es uz ieprieksejo tusu braucu ar vilcienu lidz hvz kurienei un tad 40+ km ar velosipedu un tas bija super fun un es vareju braukt smiga kas ari bija fun.. except for fact ka es braucu viens pats, bet man tas netrauceja. Var jau but ka patiesiba visiem patik braukt ar masinu and shit, bet atkal - es velos vismaz par to padiskutet un apsvert ka variantu.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Principā ar mani viss ir elementāri! Pāvilostā taj vietā esmu bijis un tikai labākās atsauksmes varu atstāt! Tas ka kaut kur tālāk 150-200m attaluma kāda cita kompānija , toč netraucē... Trakot/trokšņot var uz urrāāā... Futeni spēlēt, ja tev visa pludmale ir blakus, atrast elementārāk pa elementāru! beach volley arī var dīrāt kāpāt! Apkārt mājas, nekādas pilsētas centra nekas tāds nav! Principā ja notiek šeit kas gan ir 80km no Liepājās, tad I`m IN un WEEKEND BALTIC domu metu malā...Ja sabalsos čangaliju, nu nekas, tad gan jau atkal citreiz :DD

Link to comment
Share on other sites

šķiet ka uz liepāju atkal kursē vilciens so count me in. Atbalstu pasākumu tajā galā. Vienīgi - būtu foršāk liepājai. Manuprāt ir stulbi, ja pasākums ir ļoti nomaļā vietā un prom no visa kaut kā forša. Jo vairāk interesantas vietas tuvumā jo plašākas iespējas.

Piedod deadalive ka sakliedzu uz tevi.. :(

Beefs

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

So far visi balso par kurzemi. Vienīgi šķiet ka esmu uztaisijis kaut kādu muļķīgu to poolu jo nevar saprast, cik kopā ir balsotāju... patiesība.. vispār ļoti zema aktitivtāte. Nevēlos virzīt šito tālāk kāmēr nebūs vismaz 50 cilvēku viedoklis.

Vispār būtu baigi kruti uztaosīt tusiņu pie jūras. tas varētu būt super-episki! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Bēf, Tu vispār past saproti, kāda jēga bij no tava poola? Kādā sakarā ir atbilžu varianti ārzemju ceļojums un jēkabpils? Tad kāpēc nav visas latvijas pilsētas? Cilvēkiem patīk balsot par konkrētu vietu, ne piem kurzemi. Ir uzreiz jāliek galdā varianti ar piemēram 4 tusiņa vietām. Es varu saklikšķināt visu LV, bet ko tas dos?

Kādi vel 50 viedokļi? uz tusu max ierodas ~30cilvēki. Tu pirmo gadu te esi? Tu tagad mēnesi gaidīsi 50 cilvēku viedokli, tad nākamo mēnesi gaidīsi, kad izdomām kur tusēt.. un beigās augusta sākuma tā vieta ir aizņemta. Tu takš pats ņemies un organizē pasākumus, saproti takš, ka cilvēkiem nepatīk domāt. Ir jāpasaka konkrēti uz kurieni un kad jābrauc un viss.

Ja velreiz sakliegsi uz mani, slikti beigsies.

Link to comment
Share on other sites

Biedri, ko daram ? Pavilosta, yes or no ?

Cilveki savaksies, taapat lielaka dala tiek apzinata caur telefoniem, feisbukiem utt. :)

Gribas cept augsha topiku, bet negribas taisit balli vieta, par kuru nav parliecibas.

Link to comment
Share on other sites

Cikstet ka jabrauc kosmisks gabals

Deadlive spots-> Atrodas Mazsalacas pagastā, aptuveni 160km no Rīgas,

Pāvilostas spots ->Atrodas aptuveni 230km no Rīgas

48h pie jūras, ne katru dienu kādam izdodas pavadīt :) Kaut kas jauns tomēr! :) Tāpat parasti mašīnas Jūs pielasat pilnas, mazums, kādu busiņu Rīgā dabūniet ;)

Nu jā kosmoss kosmoss! Nu nez ~15eu pajka vai cik Jūs parasti metat vai 24eu ar vietu ,kāds nabagāks paliks :) Bet tas jau ir mans viedoklis tikai :) Pieļauju ka gign tusā, ja notiktu šaj krajā,būtu kāda jauna seja , piem: "GooD MeN" :tease:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

15 paika? Nu nesapno! Aptuvenas izmaksas man:

Aluksne-Riga-Aluksne- apm 35

Riga-Spots-Riga 10 (pienjemu ka bus brauceji un metisies)

Alko - 30

Par spotu un ediens - 30

Ediens pa celam - 20

125 sanak pagaidam... Gan jau vel kaut kur kaut kas atrastos. Ekonomet? Ne, atputa iespringstot uz izmaksam nav atputa!

Runajot par spotu. Man jura nepiesaista ne druskas. Smiltis visur un ja nu uznak ne labakie laika apstakli, tad pasakums mums bus galigi izgazies. Protams, ja neka labaka nebus, naksies vien braukt uz to galu...

Link to comment
Share on other sites

^this par laika apstākļiem. Ja ir foršs laiks, tad pie jūras viss ir baigi smuki, bet, man škiet, ka pietiek ar tādu normālu vēju, kas, ja nonstopā pūš, var diez gan visu pabojāt.

Man ļoti patika pie Pusdzīvā, un kaut kā liekas, ka visiem citiem arī patika un tika pat runāts, ka nākošgad arī tur rīkotu, vai arī es kaut ko jaucu...

Link to comment
Share on other sites

Piekritu pa 100% registretajam.

Ja bus slikti laika apstaklji (ka ar diemzel pedejos gadus pa lielam ir bijis) tad juura un piejuura suukaa dibenu.

Man pasham sak likties, ka pie manis toch vareru but labak. Mana vieta tomer ir bez maksas, no rigas 150km, ir maja kur palikt gulet daljai cilveku.

Pa to juuru h zin.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja mēs respektējam poola rezultātus, tad Kurzeme uzvar, kam seko Vidzeme. Ja mēs respektējam poola rezultātus, tad tas, ko cilvēki vēlas darīt šajā tusiņā iedalas 2vās grupās - ir cilvēki, kuri vēlas neko nedarīt + darīt to pašu ko agrāk (70%) un ir grupiņa (30%) kas vēlas visu-kaut-ko darīt.

Vienozīmīgi uzvar peldēšanās, tādēļ es vēlos izsvītrot savu lauku spotu, jo tajā ir dīķis ar ne-tik-foršu ūdeni.

Ja atgriežamies pie kurzemes - reāli kruts spots ir Usmas ezers. Tur varētu arī izīrēt laivas un tas būtu reāli episka atpūta (tur parasti kempingos ir arī futbola laukumi and šīt).

Es redzu divus lielos variantus no kuriem tad ari izrietes viss parejais:

a) more or less dzeršanas pasākums ar peldēšanos, futbola maču un īsu simbolisku pārgājienu.

B) mazāk dzeršānas pasākums, vairāk kopīgi pasākumi (sestdiena ar garāku pargajienu un vairāk aktivitātēm).

a) variantam vieta ir diezgan nenozīmīga, B) variantam būtu vēlams izvēlēties vietu ap kuru ir apskates spoti.

BTW - parasti ir interesanta arī braukšana turp un atpakaļ, tādēļ ir svarīgi izvēlēties spotu kuram ir interesantas vietas pa-ceļam.

Ja runājam par laika apstākļiem, tad, manuprāt, slikti laika apstākļi vairāk izčakarē a variantu kā b.

Piedāvāju uztaisīt vel vienu poolu un izšķirties starp a/b un kurzeme/vidzeme + izdevumu apjoms uz pasākumu.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Viss skaidrs, taisam pie pusdziva, tuvakaja laika uzcepshu jaunu topiku :)

Pashausim valja Ramatas krasta :D

beefij, man jaatzist, ka ta balsosana ir, vairak gan nav vajadziga, tapat visi grib darit to ko pedejos 10gadus :D

Link to comment
Share on other sites

Beefijs tagad apvainosies. Ludzu saproti. Lielakai daljai pa lielam ir vienalgs kur braukt. Ka tik ir udenis, kur telti nolikt un kur bumbu pasist. Protams vel ugunskurs kur dzert. Es un vel vismaz dazi cilveki iespejams nebrauk 230km viena virziena lai pie juras aukstuma padzert + pa to vel maksat. Man ar labak patiktu piemeram pie usmas ezera un taa.. bet saproti, cilveki nebrauks.

Link to comment
Share on other sites

Beef, un pāris kilometrus no Usmas ezera ir arī vilciena pietura. :)

p.s pusdzīvais, kapēc domā, ka uz Usmu nebrauktu, bija pasākums, neatceros, bet laikam 06 vai 07 gadā, bija visai daudz cilvēku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...