Jump to content
GIGN Forum

Latviešu grupējums scamo!


Recommended Posts

Sveiki, jau labu laiku uzdarbojas, latviešu scammer grupējums, viņi izmanto vissdažādākās metodes, taisa skype grupu ar nosaukumu skillz.lv tournament visi scammeri salien un aicini upurus, upuriem vieglāk noticēt ja tur ir vairāki cilvēki kas apstiprina ka ir tāds tournament ar balvu katram m4a1-s cyrex FT. Ir arī solo varianti raksta vai negrib spēlēt matču bet ir jānovelk kāda programma...

Adreses viņiem daudz un dažādākas vērt viņas vaļā var, bet vilkt nost gan neiesaku jo kā novelk progu izmet no steam un tiek nozagts inventory..

Programu adreses:

neliec adreses uz kurām nevajag nevienam spiest virsū.

Uz šīm adresēm ja kāds lv čalis raksta lūdzu neuzķeramies!!!

Pa lielam, noteikti būs jautājumi kā es to visu zinu, es biju iefiltrējies tajā grupā caur skype, bet mani samērā ātri izmeta, jo es nestrādāju, tas nozimē nevienu neskamoju. Scammeru galvenie ir trīs viņi saņem 50% no noskamotā, un tajā grupā ir vairāk kā 130 latviešu skameru.

Šis ir viens no scameriem, negaidīti uzzināju jo viņš ir manā friendlistā: http://steamcommunit...m/id/warden1337

Updeitošu info ar skype nikiem vēlāk!

Ceru ka palīdzēju!

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Gluži par prank to nenosauksi, bet tas, ka viņa niku un avataru nofiņija ir fakts.

nevaretu jau teikt ka tas nav legaali :D

ja tu esi cirvis un otru reizi pievieno draugos chali, tad ta ir jau tikai un vienigi tava problema manuprat.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu nopietni, šī jau ir kāda 2-3. reize, kad kāds saka, ka šeit ir skameri, bet negrib teikt kuri (neskaitot BOTas pranku).

Tā vien sāk likties, ka tas ir kaut kāds zilo grupējums, ja nodos skameri, pateiks kurā zilajā austerē stukačs sastopams :D Citu iemeslu neredzu, kāpēc nelikt vienā topikā visus dirsējus, kurus pie reālas situācijas jāliek cietumā kā par zagšanu pienāktos.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...