Jump to content
GIGN Forum

First Video


maverick
 Share

Recommended Posts

nu vecit tikai tapec ka viens uztaisija debili bezjedzigu video visiem tas nav jaatkarto..nosakuma 30 sekundes rada kaut kadus krustus un tad viens palecas..nu sux...vareji vismaz censties un uztaisit kaut ko ilgaku kur kaut ko var arii redzeet....

Link to comment
Share on other sites

es uzskatu ka bija tiiri normaali, jo:

1. Monteeju to fckn klipu pirmoreiz dziivee

2. Shosezon biju 1. reizi uz snowborda parku

3. Taa kaa biju pirmo reizi sosezon un pagajushaa gada peedeejajaa reizee iemaaciijos savu pirmo triku "indy" uzskatu ka bija ok, un to citu snowborda muuviju neesmu redzeejis, taakaa nedirs daudz, bljed! smiliez.de_2125.gif

P.S. kaa jums muzons foonaa? smile.gif

Edited by maverick
Link to comment
Share on other sites

P.S. kaa jums muzons foonaa? smile.gif

ja godīgi, tad vemt gribās viņu dzirdot, jo 10000x dzirdēta, būtu kaut ko citu ielicis! Es nesaku ka mūvija ir šit, bet varēja būt garāka! Nākošziem kaut ko labāku uzbliez! laugh.gif

P.S Man patī tavs snova aprīkojums! smile.gif

Edited by Venom
Link to comment
Share on other sites

tu nevari ar to samierinaties ja cilveks pasaka par tavu muviju savas domas? tad neliec te vispar neko vai arii nedirs.jo kaa nekaa tu savu muviju ieliki lai citiem izraadiitos.

4. protams tavs muvijs tev liekas ok jo to taisiiji TU

Link to comment
Share on other sites

Oomph - augen auf

būšu godīgs, nekā tur nebija.Tad jau es arī varētu veidot filmu "Kā vbyuer noleca no pirmspēdējā trepju pakāpiena".Tā fona dziesma, spēlējot FIFA 2005, arī ir pārklausīta wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...