Jump to content
GIGN Forum

Samsung Nokia vai Sony?


Cumshot
 Share

Recommended Posts

Kādu labāk trubu pirkt? Es ar tiem samsungiem touch sskrīīniem esmu saskāries 1 reizi un man nepatika jo tā baterija sēžās ātri, un kāpēc man obligāti japiereģistrē telefonā gmails, kāpēc es nevaru ierubīt telefonu un nekur nepiereģistrēties, un plus visu laiku piekasās ar saviem atjauninājumiem. Varbūt Nokia ir labāk vai sony?

Manas intereses:

1 Baterija.

2 Laba kamera.

3 Varu arī nopirkt Lombardā bet līdz 150euro.

4 Tā lai var ielikt kabatā to kluci.

5 Un lai tas touch scrīīns nebremzētu.

6 Samsung glaxy s5 nevaru atļauties.(tipa visahujennākais)

7 Nekādi apple, Huawei, HTC, un citi nepazīstami sūdi.

Manējai ir Samsung galaxy Core 2, izskatās ka labāks nekā man bijušais Samsung galaxy s2

Edited by Cumshot
Link to comment
Share on other sites

Pats jūlījā iegādājos Sony Z2...

1. Pirmīt lietoju piekto ābolīti, kuru pat darbā pīpauzēs tikai lietojot, vajadzēja lādēt katru vakaru, ja ne pat darbā spraust klāt, ar Sony - tgd darbā paspaidot varu izvilkt līdz pat 3 PILNĀM dienām, brīvdienās, kad sanāk braukt ar transportu visu laiku kko netā lasu, skatos video, protams, lietojot paralēli 4G tīklu :) ;

2. Uz papīra rakstīts, ka ir 20,7 MP, bet ja neskaita to tad arī kamerai ir daudz kadru sekundē, līdz ar to tā veiksmīgi var noķert "neizplūdušu" roku, kad tā tiek vicināta kameras priekšā;

3. Fak, es jau biju sarakstījis tik daudz, bet tikai tgd budžetu pamanīju, bet es turpināšu, varbūt nākotnē noderēs;

4. Ja nestaigā "skinny" džinsos varēsi ielikt. ;) Ir diezgan plāns, bet man nav salocījies :D ;

5. Lietoju jau 3 mēnešus - neraustās;

6. Fak v2, atkal tas budžeta ierobežojums xD ;

7. Tas ir Sony. :)

Link to comment
Share on other sites

Bļe, tev izskatās, ka es kaut ko skaidroju? Budžets ir 150 euro, iesaku telefonu tādā cenā, nevis 400 euro vērtu trubu, kas ir 2x dārgāks par budžetu. Tu aizej uz laukumu, jautā parādīt autiņu max līdz 3 stabiem, bet tev viņš rāda mersi pa 10 stabiem. Kāda tam ir jēga, ja cilvēks viņu tāpat nepirks? Būtu ieteicis tādu trubu, kas iekļaujas budžetā, nevis postojis sony z2.

Link to comment
Share on other sites

Bļe, tev izskatās, ka es kaut ko skaidroju? Budžets ir 150 euro, iesaku telefonu tādā cenā, nevis 400 euro vērtu trubu, kas ir 2x dārgāks par budžetu. Tu aizej uz laukumu, jautā parādīt autiņu max līdz 3 stabiem, bet tev viņš rāda mersi pa 10 stabiem. Kāda tam ir jēga, ja cilvēks viņu tāpat nepirks? Būtu ieteicis tādu trubu, kas iekļaujas budžetā, nevis postojis sony z2.

Wow, tu gan esi rupjš, derētu par tevi VID'u painformēt vai tu nenodarbojies ar ēnu ekonomiku un samaksā valstij nodokļus par saviem ienākumiem no pārdotās produkcijas.

Bet anyway, ja puisis ir atlicis 150EUR telefona iegādei, tad, lai mēnesi pagaida un no nākamās algas atliek nedaudz vairāk un sanāks savi 350EUR+, lai avr nopirkt telefonu savām prasībām atbilstošu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tev telefonam katru mēnesi atliek lieki 150 euro naļikā, tad beidz te pļūtīt un ej uz banku to naudu noguldi uz procentiem un drīz būsi miljonārs, kuram nebūs jāatrakstās gaming forumā!

Draudētājs i bio.

Edit:

Pēc jauka PM

Jā, īstenībā sanāktu atlikt gan, ja būtu vajadzība pēc jauna telefona. Ej strādāt, nevis "pļūtī" te par naudu kko...

Nabags i bio. :)

Pievienoju 7 dienu suspendu, lai attīra organismu no tām narkotikām un alkohola, kura iespaidā raksta muļķības.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tagad RD Electronic veikalā lielas akcijas, Samsung Galaxy S3 Neo tikai par 200eiro, tas ir lēti + telefons tiešām jaudīgs, gandrīz kā S4! Kā arī viņam ir jaunākais Android KitKat! Tiešām ir vērts!

P.S pats ņemšu, tikai žēl ka šai precei viņi nedod bezprocentu kredītu :(

Link to comment
Share on other sites

Neko notestēju, izložņāju, viss tas pats kas pārējiem androīdiem. Skatīšos kā baterija tur, tikai nesaprotu, kāpēc uz iepakojuma bija rakstīts MADE IN China. Tele2 pārdod ķīnā ražotas preces? Vai LG skaitā Ķīnas firma vai kā tur?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...