Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Nepiekrītu atkaram. Abi izskatījās sūdīgi, it kā pirmo reizi spēlētu cbble. Vienkārši Titan izskatījās vairāk sagatavojušies.

Edit : man teikums makes no sense, jo esmu slims :DD

|

Vienvārdsakot, abi izskatījās team sūdīg. Titan vairāk sagatavojušies bija spēlēt pret nip, kas bija acīmredzami.

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

Kas ir tie dropi? Vispār, pastāstiet, ko es vēl interesantu varu darīt iekš go, izņemot competitive matchmaking.

Skaties pro speletaju turniru speles, speles laika randomaa krit araa kastes kuras ir ierochu skini. Shitas kastes var atvert bez atslegam. Vai ari pardot pa normalu ciparu, cobble kastes laikam bija viss dargaakas :)

Tad vel var iet http://csgolounge.com/ un likt totalizatorus uz shitam turniru spelem. Tik sheit naudas vieta tu liec savus skinus.

Starpcitu, mekleju kkadu tiiimu, ar ko pa vakariem paspelet for fun, kas ari var pamacit kko mybe. Pagaidam esmu nuubs, nospeletas 77h un ranks man ir master guardian elite. Rekur mans profils http://steamcommunity.com/profiles/76561198253327184/ ja kadam ir interese :)

Link to comment
Share on other sites

Kā vakar Nip vs Titans, titāni labi vai vienkārši pidžamas briesmīgi izskatījās?

nip t side bija auzas.. neko jēdzīgu neizdomāja, ja nemaldos pacēla 2 raundus tikai.. titan vnk neverēja piebeigt, taisīja tādus neloģiskus buyus, vismaz priekš manis neloģiskus, līdz ar to beigās pēc rezultāta visai līdzīgi, bet pēc spēles nu.. nebija nip variantu.

vispār ražīga diena,, nupat izkrita otrais drops šodien. :o

pēc fnatic pakāsiena rodas jautājums par tālāko izspēli.. tas nozīmē, ka TSM var dabūt pretī fnatic jau ceturtdaļfinālā vai tā izspēle ir savādāka?

Link to comment
Share on other sites

rpk uzradās no nekurienes un uzreiz iesēdās titan krēslā. overrated as fuck. neiet runa par viņa teamkill, bet vispārīgi.

Ja atskatamies pāris gadus senā pagātnē, Titan "krēslā" viņš ir bijis no pašiem sākumiem kā normāls tašila, kad kopā ar toreizējo VG komandu (nbk, smithzz, kennys un ex6tenz) tika līdz DHW12' finālam kurā pakāsa nipiem.

šā vai tā, trains būtu papists anyway un nav pamata viņu dropot.

Edited by enjoi
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

senajā pagātnē nesekoju līdzi tam visam pasākumam, tāpēc tas bija tikai mans subjektīvais viedoklis ko redzu šobrīd. krēslā tad ir pelnīti ticis, bet tagad spēlē ne visai labi kā kādreiz, kā jūs stāstiet.

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Vakar pilnībā aizmirsu par strīmiem un dropiem, šodien četros uzliku strīmu, tagad ceļos: cbble un inferno kastes =D

Man ari vakar izkrita divas kastes, viena no tam cbble, btw, vai to uzreiz var tradot ? kaut ka cslounge, pie "add trade" nevar izveleties.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...