Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

jayraz pārdod caur paypalu, vismaz man ir pārdevis.

hujzin, skaņas jau kā tādas patīkamākas nekā nojātās, tikai, protams, līdz ar viņām ir diezgan padaudz bugi un random soļi. Vismaz man tāda pieredze bija dd2, ka ik pa laikam kaut kur aizmugurē kaut kāds neizskaidrojams solis.

kad cilvēki beigs bimbāt par visu? :D

awp updeits atceros vispār bija nereālaikas QQ, paskat - tagad viss zajibis.

@atkars kas tev ar to fps, ka visu laiku skāde traka. Man ir ~250 eiro pc salikts pirms gada un uz max resolutiona ar ultra high nav problēmu ar fps. Vispār nevarētu teikt, ka esmu saskāries ar fps problēmām kādā spēlē, lai gan neko jau pārāk krutu nespēlēju. Vēl jo vairāk pats ņemies un krāmējies ar datoriem, tak nopizģī no noliktavas kādu video karti jopc.

Link to comment
Share on other sites

@raivisdotcom, ta nav mana pc vaina, saku jau ento reizi. cs devi uzmeta lielo m4a1-s+hitbox update un fps vienkarshi gandriz vai divreiz mazaks. competitive tas ir nemanaami, bet spelejot csdm un pubos vienkarshi zhopa. visi sak skraidit (piemeram 24 cilveki), meta granatas, viss notiek, fps 90-130 max. csdm fps stav stabili 100-130, reti kad uzkapj lidz 150. (ja serveri pilni) pirms taa neoptimizeta update man stabili bija 180+. (ne zemak) tur, kur vairak cilveki, tur sliktaks fps. vairak animacijas ta teikt.

man paraksta ir pc, shaubos vai tads cs nepavelk. :D

rezolucija 800x600, viss low un off. (iznemot multicore rendering)

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

@raivisdotcom, ta nav mana pc vaina, saku jau ento reizi. cs devi uzmeta lielo m4a1-s+hitbox update un fps vienkarshi gandriz vai divreiz mazaks. competitive tas ir nemanaami, bet spelejot csdm un pubos vienkarshi zhopa. visi sak skraidit (piemeram 24 cilveki), meta granatas, viss notiek, fps 90-130 max. csdm fps stav stabili 100-130, reti kad uzkapj lidz 150. (ja serveri pilni) pirms taa neoptimizeta update man stabili bija 180+. (ne zemak) tur, kur vairak cilveki, tur sliktaks fps. vairak animacijas ta teikt.

man paraksta ir pc, shaubos vai tads cs nepavelk. :D

rezolucija 800x600, viss low un off. (iznemot multicore rendering)

pameiģini vertifyot integrityu. Man tas deva pie ~80 fps.

Link to comment
Share on other sites

pameiģini vertifyot integrityu. Man tas deva pie ~80 fps.

bija jau testēts, huj kaut ko deva klāt. vakar uzmetu jaunu windu, šodien pamēģināšu, bet es nekādā gadījumā nedomāju, ka tā ir windows vai cs klienta vaina. vienkārši tas ielāps bija neoptimizēts sūds. citiem fps samazināja, citiem nē.

pīlīt, tie frīzi vienkārši ir dēļ paša laptopa.

edits: vakar vai aizvakar bija ielāps, kas salaboja manu fps. vēl viens cilvēks teica, ka fps beidzot arī salabots. turpmāk cs deviem vajadzētu sākt domāt par 'beta client', nevis izlaist tādu hitbox update, kas daļai fps sajāj. tagad vismaz varu kā agrāk deathmatch normāli pašaut. :)

Edited by atkars
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...