Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

vai ir kāda lapa, kur tiek atjaunoti pro spēlētāju configi, viņu izšķirtspējas un gear? cik esmu meklējis, tā viss ir outdated. arī viņu twitch channelos. es pieļauju, ka viņi to visu maina diezgan bieži.

visvairāk interesētu informācija par tsm device un fnatic olofmeister.

Link to comment
Share on other sites

Kas volvo galigi sapisies sava prata?!??!?!

Ieeju CSGO Uzmetas ka kaads no mana party kkad datums nav minets laiks karte arii nav, kads no mana mm party ir vac banots, liidz ar to tie 4 kas bija ar vinju tiek soditi un visiem tiek nonemts ranks, tagad izspeleju mm vinneju un man paradas ranks LE no global uz LE pizgets Fuck you volvo.

Link to comment
Share on other sites

ka var dabut LE? :D man uz smurfa srazu LEM iedeva :D skaitas ka vel trolloju pirmas 10games jo kkas teica ja slikti nospeles tad slikts ranks bus :D

btw man liekas ka smurfs jarego, japerk un jaspele uz cita pc, es kka saubos ka random 4alim kas spele labi uzreiz lem iedos, man liekas ka vini kka ip/pc skatas arii

Link to comment
Share on other sites

Nu Tu nesaprati mani, uz viena acc man bija supreme dabuuts, tad kads chalis kkad bija chiitojis un tika nobanots no manas komandas liidz ar to tieku arii es sodiits nonemts ranks, izspeleju vienu speli un iedod man nevis supreme bet LE lol.

es nerunaju cik kads ranks ir pec pirmajam 10 spelem..

Link to comment
Share on other sites

Tu netiki "sodīts", tev vienkārši tās spēles kurās bija vac bannots čīteris tagad ir neitrālas, respektīvi 0 Elo. Ja ar viņu spēlējot dabūji rank-up, tad tiklīdz viņš saņēma banu ranks tev pazudīs, bet tu nevari nokristies no Supreme uz LE, ja nu vienīgi tu ar čīteri/iem nospēlēji vairāk kā 1 spēli :)

Link to comment
Share on other sites

Jasna. Vienkaarshi abidna ka deel kkada chalja man derank.

P.s. atceros atkars bija kkur iemetis ka vareja paskatiities caur kautkurieni steam friend listee visus friends un apakshaa vareja redzet kuriem ir vac kuriem nav. Neatceraties kur tas bija?

Intereses peec gribu paskatiities, mybe tiesam kads no mana friendlista.

Link to comment
Share on other sites

kā būtu ar to, ka atrodi pats? ja jau tev interesē, tad problēmām nevajadzētu būt. es, piemēram, atradu ar pirmo linku googlē.

Es pat neatceros ka to varetu saukt..

Un netaisos seit sedet lai simts lapas uz atpakalu parskirstiitu un mekleetu.

Tik gruuti kaa pateikt. psc.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...