Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

ka var atrats go.gign.lv serveri? ;D

tikko tikai iekacaju,nezinu kas un kaa. ;D

Options -> Game Settings -> Enable developer console. Tad nospied ~.Un ieraksti "connect go.gign.lv".(bez pēdiņām protams)

Vai Play -> Browse Community Servers -> Add Server -> ieraksti go.gign.lv -> Add un gatavs.

Link to comment
Share on other sites

rezoluucija pingu nemaina

es piem nevaru uzspelet uz 4:3, ja esmu pieradis pie 16:9.. uzreiz atsit atminjaa 1.6 laikus, kad uz vertikaalajiem monitoriem speeleejaam :D (protams arii grafika mainaas daudzreiz, nomainot piem 1920x1080 uz kadu 1280x1024)

Link to comment
Share on other sites

Ja variantu nav tad jau 800x640 ir normāli, bet mana gadījumā man ir varianti un ir spēlējams ar tiem 150-200 fps uz 16:10 rezolūcijas, ņemot verā kad spēlēju uz portatīvā.

Ā un kā var ielikt youtube video GIGN forumā, kad lieku rādās tikai links nevis lodziņš ar video?

Link to comment
Share on other sites

kaa varetu labot to, ka katru reizi rakstot konsole pirmo burtu piemeram X vai B vai kadu citu, konsole automatiski aizveras?

+vel citiem burtiem garumzime automatiski

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Neziniet, nav kāds kautko minējis par tuscan iespējamību būt nākošajā opereišanā?

Kā nekā pēc 3 dienām beigsies fēnix :)

Cerams, bet nav nekāds confirmation, kā arī nākošais operation nebūs uzreiz pēc Phoenix!

Link to comment
Share on other sites

Cerams, bet nav nekāds confirmation, kā arī nākošais operation nebūs uzreiz pēc Phoenix!

Pec bravo pagaja 2-3 nedelas ja nemaldos lidz phouenix iznaca... varbut ari 1 nedela, bet bija vel tas kad votoja par mapem kadu nedelu

EDIT : atkal tas pasas mapes bus? vai ari piedavas citas?

EDIT :

10 tās pašas un 2 jaunas.

PFFF 10 tas pasas, kur prikols.... Kurs gan spele kkadu Motel... xD

Edited by burgerzz
Link to comment
Share on other sites

Kas tas tev par prikolu? Neko tadu neesmu ne redzējis ne dzirdējis. Ķip tu neko nevari ierakstit kansolē? Kā to saprast uzreiz aizveras?

p.s. Man arī ir jautājums- vienmēr esmu spēlējis ar sūdīgām ausīm, peli (~5-15ls) - cik daudz tas reāli maina? (un varbūt kāds zina, kāpēc tieši spēlējot CS ik pa 3-4 mēnešiem austiņas vienkārši nomirst)

Domāju, vai labākas austiņas dzīvotu ilgāk, vai tā ir visiem. un kādas komponentes būtu jāņem vērā izvēloties fps peli/austiņas.

Link to comment
Share on other sites

piemeram - velos kadam uzlikt banu ar xb --> rauju valjaa konsoli --> rakstu X un automatiski aizveras, bet otrreiz verot ir palicis burts X un rakstot nakamo B atkal aizveras, bet pec tam abam reizem aiziet.

ja rakstu burtu, kursh ir latvieshu, tad buus pirmaja reize tam garumzime, kjepinja u.c

ingame man ir english def valoda, tapat ka windowsam.

varbut apostrofs visu dzivi boja?

par ausiim - protams, ka leetaas neturees visu muuzhu, taapec japerk kvalitativas ausis un viss :) iesaku steelseries, jo ir diezgan kvalitatiivas (pagaidaam nav pliisushas)

no peleem steelseries vai razer.. tur reali dpi u.c zveeri maina daudz (peles svars u.t.t), vari uzkjuuneet pec savam iegribam, bet pieclatnieci nekaa.

un pats galvenais - nepliist, bet ja brinumaina karta tomer noplist, tad ir garantija ;)

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

kaa varetu labot to, ka katru reizi rakstot konsole pirmo burtu piemeram X vai B vai kadu citu, konsole automatiski aizveras?

+vel citiem burtiem garumzime automatiski

Tāda paša problēma, gribu sākt rakstīt un vnk aizvēras konsolē. tas pats arī 1.6 csam.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...