Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

What the hell? Tas, ka cilvēks ir mierīgs un izbauda spēli, tas nenozīmē, ka viņš ir "nolaiferis".

nu pēc tā video spriežot diez ko mierīgi viņi nav tie amerikāņi :D

p.s. kāds te ir ņēmis pie sirds ;)

Edited by LaukuAviize
Link to comment
Share on other sites

Es tur pirmo spēli pret amerikāņiem spēlēju, nepamanīju zvaigznītes sākumā, par cik reģistrējoties valsts ir jānorāda, domāju mošk tas bija ka tikai latviešus met tīmā un pretī. :D

Lai vai kā, spēlēšana sūkāja, 150 pings bija, mūs izjoberēja tā kārtīgi, labi ja savus 2 raundus paņēmām.

Man tikai viena līdzīga spēle ir bijus faceit`ā, pārējās vai nu mēs viņus ownojam, vai nu viņi mūs.

Link to comment
Share on other sites

kas faceitā skaitās labs ranks? cik ir max un, kas tur vispār ir.

Max ir 10, man personīgi ir 9.

Faceit "matchmaking" sūkā vēl vairāk kā Valve matchmaking, viņiem dikti patīk samest piecus level 8-10 pret pieciem level 1-3, un beigu beigās sanāk spēlēt 16:0 spēli - neinteresanti, nekad neizpratīšu šo.. kā arī viņu servera plugini sūkā vēl jo vairāk, kā par piemēru, mēs izspēlējām 15:15, piekritām OverTime un turpinājām spēlēt, pirmo "OT" half nospēlējām 18:17, gaidījām kad uztaisīs team switchu' un pēkšņi divi spēlētāji no pretinieku komandas aiziet un serveris iefrīzojas, respektīvi netaisa team switchu.. rakstam adminam ka ir nepieciešama palīdzība, šis restartē serveri un saka lai spēlējam 5vs3 sākot no 0:0.. like... rly?

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Admini taja faceita leni un debili.

Kadas domas par jauno apdeitu, man personigi riebjas visa howla un orion drama, es nesen pardevu savu howl :/

Jaunie skini nepatik... Emka jauna atgadina consumor grade wepu...

Man tieši šķiet ka tā jaunais M4A4 ir foršs, ar tādu minimālistisku pieeju, visi Asiimov'i, Vulcāni n'shit neiederās csgo.. viennozīmīgi izmēģināšu jauno M4 kad cena & hype nedaudz nokritīsies.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Kads negrib uzstaisit dreamhack prognozu speeli ? Esu pat gatavs noziedot kadu skinu uzvareetaajam ))

Na`Vi vs VP redzesim finala, VP panems.

Tresie - NiP, ceturtie -Titan

Parejas vietas neprognozesu, bet domaju HR un team globalun varbut dignitas.

Fnatic un SK nofailos manuprat, laigan fnatiks jau bootkempo kadu laiku, bet SK neko neparsteigs...

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu vai starp jums ir kāds kurš Grand Theft Auto San Andreas ir spēlējis, bet ja ir tad sapratīsiet. Nejauši iedomājos par šo līdzību haha.

Faceit logo - https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-frc3/t1.0-1/p160x160/575760_216988585088113_774059876_n.jpg

Prolaps logo - http://ih1.redbubble...ker,375x360.png

Edited by Equinez
Link to comment
Share on other sites

yo.

Stulbs jautaajums kaa steamaa var uzlikt visus tos item showcase, achievment showcase etc shit..? tjip pie mana profila saakumaa lai raadaas?

Izmekleeju visu steamu nekur neatradu..

kkur palasiiju ka laikam vajag steam lvl vismaz 10. Taa ir?

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

yo.

Stulbs jautaajums kaa steamaa var uzlikt visus tos item showcase, achievment showcase etc shit..? tjip pie mana profila saakumaa lai raadaas?

Izmekleeju visu steamu nekur neatradu..

Tev ir nepieciešams vismaz 10 steam lvl.

Ik pēc desmit līmeņiem dabūsi 1 papildus showcase, man piemēram ir 41, respektīvi varu pievienot 4 dažādus showcase. Tiklīdz tev ir 10 līmenis, "Edit Profile" tabā ir jābūt. ;)

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...