Jump to content
GIGN Forum

Nakts rīta CS:GO spams


Recommended Posts

Pēdējā laikā galvenokārt ar latviešiem sāku spēlēt @faceit, tāpēc ja kāds grib kādu nakti piebiedroties, droši aicnam mani "Paulijs" un varēsim saspēlēt :)

man šobrīd bariņš piedāvā spēlēt uz play.esea.net, kāds kurš ir vairāk zinošs apgaismojiet mani, kur labāk grozīties. cik saprotu, tad diezgan līdzīgi projekti, ne?

Link to comment
Share on other sites

man šobrīd bariņš piedāvā spēlēt uz play.esea.net, kāds kurš ir vairāk zinošs apgaismojiet mani, kur labāk grozīties. cik saprotu, tad diezgan līdzīgi projekti, ne?

esea oldschool 1.6 pro...

faceit kkas jauns un balstits uz csgo... Vispar jau ieteiktu feisitu, izskatas mazliet sakarigaks, jo tauta kas spele ir!

Link to comment
Share on other sites

Opā, 6 requesti, visus apstiprināju, ja būs daudz gribētāju, var mēģināt palaist reizē 2 queue un cerēt, ka samet pretī :) Tagad aiziet pirmā spēle, bet vajadzētu turpmāk sarunāt konkrētu sākšanas laiku.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, saskāros ar problēmu iekš cs go! Nevaru pagriezsties uz sāniem, varu tikai uz augšu/leju! viss galīgi sagļukojis, domāju kautkas ar peli nav, pārstartēju datoru, bet velprojām ir! Visus bindus uzliku uz DEF, bet nekas nemainās.. varbūt kāds saskāries ar šo problēmu un zin, kā novērsts, tad lūdzu uzraksti būšu pateicīgs, jo šitā šita dēļ netaisos pārinstalēt visu spēli!

Edited by acct1mel
Link to comment
Share on other sites

Sveiki, saskāros ar problēmu iekš cs go! Nevaru pagriezsties uz sāniem, varu tikai uz augšu/leju! viss galīgi sagļukojis, domāju kautkas ar peli nav, pārstartēju datoru, bet velprojām ir! Visus bindus uzliku uz DEF, bet nekas nemainās.. varbūt kāds saskāries ar šo problēmu un zin, kā novērsts, tad lūdzu uzraksti būšu pateicīgs, jo šitā šita dēļ netaisos pārinstalēt visu spēli!

man vakar arī bija gļuks ar peli. tad varēju pagriezties, tad nē, un tad vēl pašaut nevsarēju, spied cik gribi, bet nešauj, un tad mistiski atiet. Es to norakstīju uz to, ka man bezvadniece.. Pirmstam iekopēju lounch optionos to garo penteri, kas bija gignā ieliktds. Moška tāpēc? Šodien jāiečeko vai ir tā pat.

Link to comment
Share on other sites

Cik esmu ar amerikaņiem spēlējis, tad uzrunā uz sir un principā ir ļoti pieklājīgi. Pamanot tagu "Latvian" viens uzreiz ierunājās par savu meiteni, kura ir no Lietuvas :) Es teiktu viņi neņem spēli tik tuvu pie sirds, ir salīdzinoši mierīgi, vai arī vienkārši man tādi trāpijušies.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...