Jump to content
GIGN Forum

Ukraina


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Cik reāli ir iespēja Baltijas valstīm piedzīvot Ukrainas likteni? Piemēram, Kremlis sapiķos Daugavpils urlām, lai šamie sāk tur protestēt, uztaisīs pilsoņu kariņu un nemierus, ienāks RU armija, lai aizstāvētu "krievu intereses". NATO ne sūda nedarīs, jo viņi ir liberāli lupatas bez iekšām, ASV ar pirkstu pamās. Rezultātā Latgali mums atņems un mēs iežmiegsim astītes starp kājām kā sabijušies kucēniņi un klusēsim?

Tad jau labāk, lai te būtu asins pirts. Labāk, lai viņi mūs nošauj visus, nevis pieņemt tādu pazemojumu.

Dziedātāju tauta...smiekli nāk. Mums jābūt kā Lāčplešiem. Gataviem pārplēst rīkles jebkuram, kurš var apdraudēt Latvijas suverenitāti.

Esmu uzbudinājies. Atvainojos par eksplozīvo postu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Šveice jau arī apsver mainīt to militāro kārtību - ārkārtīgi dārgi viņiem sanākot to uzturēt.

Cik man stastīja - viņiem ir baigi 'žostka' viss : čalis pārnāk no dienesta, bet kaut kur kalnos paliek viņa skapītis ar pilnu ekipējumu. Ja kaut kad sākas karš, katrs precīzi zin, kur viņam jādodas un kas jādara.

Un - iedomājies, kas būtu, ja katram būtu mājās triecienšautene ar munīciju?! Mēs prātiņā neesam līdz tam izauguši!

Re, kas būtu :

http://www.youtube.com/watch?v=GhxqIITtTtU

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

IMHO reals variants ir ka Sveice - obligats militarais dienests visiem, teiksim, 2vas nedelas gada + katram majas skapitis ar automatu.

Beefs

Ja karš sestdienas rītā sākas, es nevarēšu....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

nu nu nu, aizraavaas jau puikas

http://www.youtube.com/watch?v=dfzMnP3ilcI

no juridiskas puses chalis pravdu glagolit, nepareizs izteiciens ir taja momenta, ka vins min par to, ka Krievijai ir nauda, ne suuda Krievijai naudas nav. Kaa ari taja momenta, kad saakaas runas par fashistiem, taadi tur ir un arii raujas pie varas, bet mulkibas ir par to, ka to visu organizeeja fashisti.

kaa arii viela paardomaam vel paaris video, viss nav tik viennoziimigi.

http://www.youtube.com/watch?v=UynQ0IrbT1k

http://www.youtube.com/watch?v=5GbyGdCaYF8

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Video nebija parak objektivi. Jo ipasi pirmais ar loti tendetu nostaju. Bet tas, ka sava savejie par tiem maidan lohiem, man tas bija skaidrs pasa sakuma. Es rikotos tiesi tapat.

Beefs

Edit: btw, tagad Ukraina "pie varas" ir banditi un ari pirms tam Janukovichs bija bandits, bet, maidans jau nebija par eiropu vai to, lai iesistu citu sliktu varu - cilveki vienkarsi pauda savu nostaju pret valsti notiekosho. nevar isti vinus vainot taja, ka vini piedalijas maidana - kaut kas bija jamaina un tas bija vienigais, ko vini vareja darit

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Kaut ko dzirdeju, ka krievija savus spekus bija pie LV/LT robezas pievedusi sinis dienas. So fragmentu bijis palaidis no zinjam. Jo par to ierunajas lektors lekcijas laika. Varbūt kads ko par šo lietu var vairāk pastāstīt ?

Ziņās bija teikts, ka tās esot bijušas mācības, un ka viņi jau ir aizvākti prom

Link to comment
Share on other sites

Jā bļe Goblins - tas ir riktīgs eksperts kas visu saliek pa plauktiem. Atkal jau jālieto frāze prātiņ nāc mājās.

https://lurkmore.to/...%BB%D0%B8%D0%BD

Outlawz beidz dzīvot nostalģijā par to cik slikti bija PSRS laikā (slikti bija to mēs visi jau sen zinām), jo izskatās , ka esi kārtīgs Rietumu politikas aizstāvis. Es neesmu pret krieviem vai par krieviem , bet ja tu neredzi uz globālās bildes , ka mūsu draugi ASV , Francija un Lielbritānija jau vairākus gadsimtus cīnās par pasaules varu un ietekmes zonām , tad tu tiešām esi akls cilvēks , kurš tic BBC world , CNN, Times, The Times un citiem medijiem uz vārda.

Šis saāsinājums Eiropā ir izteikts informācijas karš , kurā protams vinnē Rietumi, jo ar šādu shēmu viņi jau nodarbojas ne pirmo gadsimtu. Reālas karadarbības nebūs.

Krimas gadījumā - šī vieta nepieder ne Krievijai , ne Ukrainai un šeit tieši var runāt par autonomiju , vai pat neatkarīgu valsts izveidi, tikai žēl , ka krievu kolonisti Krimā neapjēdz to , ka pievienošanās Krievija ir slikts variants un kad viņiem ir iespēja radīt ko daudz labāku un tāds pats scenārijs attiecas uz Ukrainu , nostāties pa vidu - nevis Rietumu pusē (ko Rietumi ļoti velās) , kļūt par izteiktu tranzīta lielvalsti kā arī attīstīt kārtīgi savu lauksaimniecību , jo zeme un resursu viņiem ir !

P.S. Goblins noteikti nav īstais cilvēks no kā smelties viedokli, bet gan pašam palasīt informāciju , kas pieejama gan R. presē gan A. presē un ar savu pēlēko šūnu šo informāciju apstrādāt , protams vēstures zināšanas ir ļoti būtiskas, lai varētu spriest vispār par kko.

Edited by UrbanAstronaut
Link to comment
Share on other sites

realas karadarbibas nebuus, iespejamiiba 90:10, lai arii ka to vladjiks to veletos, nav tie laiki un cilveki, kas ir tik tala tumsoniba, ka ies pagrimuma ar putjinu. Kapitalisms ir iesucis visur, nauda ir pari visam un taa arii regulee pasaules sisteemu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

tas vice vel pagaidam ir labs, bet nesen bija ielikts video kaa vice taisas mainities, kadi ir nakotnes plani utt., no taa vinju plaana izlobit var tikai to, ka bus kartejaas prodaznajas suchkas un radis, ko viniem kaads liks radit. ''attistiba'' saucas :D

Link to comment
Share on other sites

mani diezgan maz interesē vai francijai bolderājā ir ietekme vai nē. štati + rietumeiropa + nedaudz arī izraēla ir lielākais sastāvs nobela prēmiju laureātos dabaszinātņu kategorijās. vēl japoškas arī cienu par viņu (reizēm really crazy) inovācijām. mani zinātne un progress interesē. krievijā redzu ka tikai ceļ baznīcas. mani neinteresē piecelties svētdienā lai ietu un bučotu kaut kādiem smirdošiem popiem rokas. ja krievija grib sevi tā pozicionēt ok. ir cilvēki kas masturbē uz impēriju un duhovnosķ. es pie tiem nepiederu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...