Jump to content
GIGN Forum

Pc = Bremze


SheYn
 Share

Recommended Posts

Man ir taada 1 probleema ka pc pamatiigi bremzee sad.gif kaut arii pc man nav no tiem sliktaakajiem t.i. Intel[R] Pentium[R] 4CPU 3.00GHz 512 RAM GeForce FX 5700VE 256MB. Piemeeram NFS:MW speeleejot man kompim sarkanaa lampina gandriiz visu laiku spiid [kad spiid tad parasti speele saak kaarties] a kad nespiid [mirgo] tad viss ok. Visi Loadingi arii ilgi velkaas...[kad man draugam ar bishku suudiigaaku kompi ir jau Loadings beidzies tad man tik pusee vinsh ir]

Varbuut kaads gudraaks praats man vareetu pastaastiit ko man dariit lai kompis tik loti nebremzeeetu... confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Mainamies ar pc, es doshu savejo vinjam parametri ir mazaki, bet neraustas (nebremze) , piemaksashu vel klat 30 ls, varesi nopikt sev kautko, ko saki ? smile.gif

btw mans pc: celeron 2.0, 512mb ram, hdd 80gb, geforce fx5200 128mb

Piedavajums speka lidz 3-dienai

Link to comment
Share on other sites

Man ir taada 1 probleema ka pc pamatiigi bremzee sad.gif kaut arii pc man nav no tiem sliktaakajiem t.i. Intel[R] Pentium[R] 4CPU 3.00GHz 512 RAM GeForce FX 5700VE 256MB. Piemeeram NFS:MW speeleejot man kompim sarkanaa lampina gandriiz visu laiku spiid [kad spiid tad parasti speele saak kaarties] a kad nespiid [mirgo] tad viss ok. Visi Loadingi arii ilgi velkaas...[kad man draugam ar bishku suudiigaaku kompi ir jau Loadings beidzies tad man tik pusee vinsh ir]

Varbuut kaads gudraaks praats man vareetu pastaastiit ko man dariit lai kompis tik loti nebremzeeetu... confused.gif

nokachkaa programmu speedfan, un apskaties kompis temperatuuras, vareetu buut arii taa ka vinjsh tev ljoti karst

Link to comment
Share on other sites

nokachkaa programmu speedfan, un apskaties kompis temperatuuras, vareetu buut arii taa ka vinjsh tev ljoti karst

nei, ar karshanu tur nav sakara, man ar reizem ruc kaa traks, bet temperaturas nav.Ciets ardas uz vella paraushanu tas ar viss.

Link to comment
Share on other sites

srry  pa  smiliez.de_2523.gif  bet em^ pērku video karti no tevīm + vēk došu līdzi savu Radeon 9550 kurš uz mana kompa neiet + 25ls! ko saki!? devil.gif

nesapratu, tu perc manu video (ok pardoshu pa 40 ls) + tu dod man savu video card un vel +25 ls ! ok es ar mieru!

Link to comment
Share on other sites

labi, ka iebreecies, ka cietais mirgo. izdaram secinaajumus un secinam, ka tev ir vairaakas iespeejamas probleemas:

1. viirus or some kind of other shit

2. cietais fragmenteets, palaid start/programs/accesories/system tools/defragmenteri. bet briidinu, tas prasiis laiku

3. raamis par maz. liidz ar to viss uz doto momentu nevaijadziigais tiek gaazts uz peidzhu, kas atrodas uz cietaa. ja tev cietais pie tam veel ir fragmenteets, tad tas viss padara jaunaako speelju speeleeshanu par patieshaam labu baudu. buy some RAM

Link to comment
Share on other sites

kaa jau DuH teica, ja raustaas sarkanaa lampinja un pc tajaa laikaa bremzee, tad probleema jaameklee cietajaa.

man kautkas liidziigs notiekaas ar cs:s. visas jaunaas speeles iet +/- ideaali, bet, ja palaizh cs:s, tad cietais saak kautko shausmiigi domaat un bremzeet kompi. interesanti ir tas, ka cs:s iet pa kadriem, bet fps turaas pie 80 :/

Link to comment
Share on other sites

Nu rams man pa maz nav jo zinu ka ar 512 Ram nfs:mw jau nu var pavilkt.... un fasty pa to formateeshanu nu to logiski pirms paarinstaleeshanas es arii izdariiju... Mosh man kaut kas nav tajos dzelzos [ ir taadi visaadi gluki kaa piemeeram ne no kaa RR pc ]

Link to comment
Share on other sites

prieksh tam ir partiicijas. naakamreiz, kad buusi salaidis kompi griistee, vai pirksi jaunu, uztaisi vienkaarshi divas partiicijas, uz vienas os, uz otras faili. tad arii vareesi vindoozi paarinstaleet, nepapishot visus failus. tas viss jau gadiem ir vakardiena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

labi, ka iebreecies, ka cietais mirgo. izdaram secinaajumus un secinam, ka tev ir vairaakas iespeejamas probleemas:

1. viirus or some kind of other shit

2. cietais fragmenteets, palaid start/programs/accesories/system tools/defragmenteri. bet briidinu, tas prasiis laiku

3. raamis par maz. liidz ar to viss uz doto momentu nevaijadziigais tiek gaazts uz peidzhu, kas atrodas uz cietaa. ja tev cietais pie tam veel ir fragmenteets, tad tas viss padara jaunaako speelju speeleeshanu par patieshaam labu baudu. buy some RAM

Kas notiek ja es starteju defragmenteri "start/programs/accesories/system tools/defragmenteri" ko vish tur dara dzes failus vai ko ? man nekas nepazudis?

Link to comment
Share on other sites

prieksh tam ir partiicijas. naakamreiz, kad buusi salaidis kompi griistee, vai pirksi jaunu, uztaisi vienkaarshi divas partiicijas, uz vienas os, uz otras faili. tad arii vareesi vindoozi paarinstaleet, nepapishot visus failus. tas viss jau gadiem ir vakardiena.

bet ja man nav vairakas particijas un jaatstaj faili es sadalit vairs nevaru? un vai Pc bremzi var ietekmet ja ir uzinstaleti 2 windows(i) piem xp ru un eng.???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...