Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

un LCDC paņēma Nipus, skatījos hltv un redditaa ka cilvēki normālus betus izcēluši. Es arī štuku gribētu šādi ieķert :D

būtu pamanījis šos betus pirms spēles, moška nebūtu mīzinājies un arī uzlicis ko pieņemamu.

un te jeyrazz pieminētais bets

fzkj1I9.png

un te, tas pats čalis betoja par LCDC pret Titāniem

8GYFQMN.png

Edited by gvaido
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu spēle notiks lan`ā, kurā Titans ne īpaši labi spēlē. Un der atcerēties, ka VP paņēma Katovici tieši lanā, tāpēc, ja būtu iespēja, uzliktu kādu 15 value uz VP. Kā arī hz vai kenijs būs iespēlējies, jo lanos tas ir pats svarīgākais - komandas darbs > individuālā meistarība. ez.

itemus vienmēr ņemu ārā, jo nepamet sajūta, ka saits kuru katru dienu var pazust ar pāris k vērtiem itemiem tajā.

meh, still lielāku pārliecību dod VP.

psc, navi vs nip

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu spēle notiks lan`ā, kurā Titans ne īpaši labi spēlē. Un der atcerēties, ka VP paņēma Katovici tieši lanā, tāpēc, ja būtu iespēja, uzliktu kādu 15 value uz VP. Kā arī hz vai kenijs būs iespēlējies, jo lanos tas ir pats svarīgākais - komandas darbs > individuālā meistarība. ez.

itemus vienmēr ņemu ārā, jo nepamet sajūta, ka saits kuru katru dienu var pazust ar pāris k vērtiem itemiem tajā.

Pretējo pierāda tas ka titan nesen uzvarēja viena dreamhack turnīrā

Link to comment
Share on other sites

jautajums, kaa var zinat, vai es ielogojoties no cita device un megjinot beto, dabushu 7 dienas brivas no betiem vai nee ? vienreiz jau biju megjinajis betot no shi device un dabuju banu, vai otreiz tas atkartosies ?

Link to comment
Share on other sites

Manuprāft, ka Titan šobrīd ir topa virsptnē. Divi āperi noder noteiktās kartēs. Likšu visu uz titan spēlēm. :D

Spēles redzēji? Viņi nespēle ar double awp setup. Nu varbūt kādi 3 roundi pa 3 kartēm bija. Es turpināšu betot uz NaVi - jo majinieku komandas vienmēr pārsteidz lielajos turnīros.

edit@pauly: dd2 inc, nip nubi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...