Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

es domaaju ka mystik panems lgb, nenemot veeraa ka mystik ir lielaakaa nuubu komanda EU, bet man patiik domaat, man biezi nav taisniiba.. un tas arii ir mystik.. =)

es teiktu ka pietiekoshi labs underdog bets, protams tikai mazs bettts, jo tas ir mystik.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

ZBAAAAAAAAAAL 100 value ne ble dossed ZBAAAAAAAL

http://i.gyazo.com/b...af7db495b6a.png

MYB SKINI BUUS

Nē, nebūs un nevajag būt, arī ja tev un visiem pārējiem būtu 53223 value, tas gluži vienkārši nebūtu godīgi gan pret komandām, gan arī tiem kas piemēram likmi lika uz Na'Vi.. spēles iznākums bez ddos vissticamāk būtu pavisam savādāks.

Neiet runa par to ka Guardian diskonektojās, runa iet par ddos kas nav neviena spēlētāja vaina.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nebūs un nevajag būt, arī ja tev un visiem pārējiem būtu 53223 value, tas gluži vienkārši nebūtu godīgi gan pret komandām, gan arī tiem kas piemēram likmi lika uz Na'Vi.. spēles iznākums bez ddos vissticamāk būtu pavisam savādāks.

Neiet runa par to ka Guardian diskonektojās, runa iet par ddos kas nav neviena spēlētāja vaina.

Paši vainīgi ,ka piekrita 4v5 spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

Paši vainīgi ,ka piekrita 4v5 spēlēt.

nē, tu vienkārši esi daunis kuram interesē tikai dabūt savus skinus, tieši tādu cilvēku dēļ competetiv scene iekš csgo paliek sliktāka un sliktāka, jo cilvēki heito tādēļ ka komanda zaudē vai kāds nedabū skinus. Piekrita viņi spēlēt 4v5, viss kārtībā, bet spēles iznākums būtu pavisam savādāks ja nebūtu ddos. kāds ddos sakars ar 4v5?

dabūji savus skinus atpakaļ, neraudi meitene.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...