Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

JEYRAZZ šas atnāks uz ieliks skrīnu ar 240$ max beta vinnestu no 10 kontiem, gan jau. :D

kopsh 5dienas 0 beti, izguleeet lieldinu pohas bija daudz nozimiigaak, bet jaa, vissticamaak buutu licis uz NiP jo nip ir <3 + jaunais updeits izliidzina nedaudz speeli.. kautgan esmu paarsteigts ka fnatic tik fuckin suudiigi nospeleeja, shame on them.

Link to comment
Share on other sites

Tagad gribās likt uz Flipside vs Fnatic, a ko var zināt ar Fnatic, pēdējās spēlēs visas padirsuši, tagad varbūt pēkšņi izdomā, ka jāuzvar, un atkal iedzen mīnusos, da nu hulji šito padarīšanu.

Link to comment
Share on other sites

tev gan ez, man bail bettot pret s1mple, viņš diezgan bais puika, ja sāk krist fragi.

vakar zaudēju 400 uz fnatic, bet tajā pasā laikā dabūju 600 uz citu spēli.. tā kā vakar fnatic mani pievīla :D

Fnatic vs. F3 spēli nemaz neskatījos lai mazāk stress, bet nu malači ka 3-0 paņēma, par brīnumu arī dabūja kaut vienu pistol roundu salīdzinot ar vakardienu ^^

Link to comment
Share on other sites

Tikai muļkis liktu uz f3, jo tas ir bo5 un neaizmirsīsim ka fnatic vinnēja katowici tepat nesen, un bo5 jau visu izsaka, man bija all in fnatic, kgan tāpat neatguvu zaudēto kad fnatic pakāsa nip tur arī bija all in :D

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds gudrāks varēs palīdzēt. Jau esmu visu izmēģināji un ticketu arī nevaru aizsūtīt, jo man BOTS nemaz neparādaš.

Īsuma un pa soļiem:

1. Izvēlos komandu un uzlieku ieročus no inventory

2. Waiting for bot

3. Bots neparādas (vispār nekas neparādās)

4. Ieroči pazūd no inventory

Man nav pilnīgi nekāda info ko varētu uzrādīt, jo tas trade nekur neparādās jo viņš fiziski nav noticis. Aptuveni sanāk, ka es esmu idzēsis tos itemus. Man protams tur ir aizgājuši sūdi pārdesmit centu vērtībā, bet ko darīt ja uzlikšu ko normālāku?

Pēdējo divu nedēļu laikā liku četrus betus ar nelieliem intervāliem. Šodien viens aizgāja, un nākamais pēc 1 minūtes atkal norāvās podā.

Ir kādi varianti WTF?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...