Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

Silts ieteikums - ja jums ir, likvidējiet no csgolounge savus high value ST skinus, jo to cena tikai kritīsies. Piemēram, mans ST MW Atomic Alloy vakar marketā gāja pa 40E, šodien 29E.

Link to comment
Share on other sites

Silts ieteikums - ja jums ir, likvidējiet no csgolounge savus high value ST skinus, jo to cena tikai kritīsies. Piemēram, mans ST MW Atomic Alloy vakar marketā gāja pa 40E, šodien 29E.

Ja kaut ko vairāk saprastu no CS:GO economy, šobrīd varētu kārtīgi sapelnīties. :(

Link to comment
Share on other sites

Viss ir ļoti elementāri, ir tikai jāsaprot ekonomika, ko ļoti labi izskaidro arī vidusskolā - jo lielāks piedāvājums, jo mazākas cenas pārsvarā konkurences un citu mazāku sociāli ekonomisku apstākļu dēļ. Kāpēc high value ST skini zaudē/zaudēs vērtību? Par piemēru ņemsim ST AWP Asiimov, kas tagad marketā nopērkams par 160EUR. Lai to iegūtu, var sekot dažādiem ceļiem - nopērkot, unboxojot vai taisot trade up kontraktu. Pēdējo arī apskatīsim. Lai to iegūtu taisot trade up ir nepieciešami vai nu 10x Nova Antiques, vai 10x AK-47 redline. Vēlamajā gadījumā izkrīt iepriekšminētais 160EUR vērtais skins, bet lai to iegūtu, nākas upurēt 80EUR Novās, vai 160EUR par 10 BS ST Redlainiem. Protams, cilvēks nebūdams stulbs pirks novas, jo, ja paveicas, var iegūt +80EUR profitu. Turpretim pērkot redlainus, cilvēks vai nu nostājas uz nulles, vai arī zaudē paprāvu naudas summu iegūstot vai nu AUG chameleon (lol), vai arī zemākas kondīcijas ST asimovus.

Secinājumi - cilvēki nav stulbi un taisot šāda veida avantūras izvēlas mazāko risku pērkot lētākus ieročus priekš trade-up. Low value ST ies uz augšu, bet high value kritīsies, jo ar laiku viņi paliks vienkārši par daudz.

Tas tā, ļoti lielos vilcienos.

Edited by enjoi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tie divi mači ir kaut kāds kreps, kas izies, kā joke un beigās vienkārši atdos skinus, right?

nee.

CSGL jau ieprieksh ir bijusi botu machi.. boti vs. boti, respektiivi 50/50, for fun.. skinus var likt un ja izveelies pareizo komandu tad arii dabuusi skinus, taapat kaa jebkurs cits matchs @csgl. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pāris dienas pagājušas, kāds ir Jūsu viedoklis par awp nerfu?

Man personīgi liekas, ka ierocis ir spēlējams un nav sapists. Godīgi sakot neviens ar awp tāpat zooma neskraidija uz 100% ātruma dēļ blur efekta. Ne?

Patiesībā ir gan nedaudz sačakarēts. Parasti visi ir pieraduši iezūmot, paskriet nedaudz tālāk, un apskatīties citu spotu ar ieslēgtu zoomu. Tagad skraidīšana ar zoomu ir lēnāka un ir lielāka iespēja, ka tevi nošaus, kā arī pēc manām domām tas ir nepierasti, ka mērķis vairs tā nekratās, un liek par to aizdomāties novēršoties no spēles.

Link to comment
Share on other sites

Copenhagen Games mani pievīla un VP vs TSM iedzina mīnusos (-32$ usd):

Zaudējumi: Wu5Ih87.png

Nav miera. Laikam, būs jāliek uz NiP vs fnatic / bo5 kvalifikāciju LAN'am @ CCS, kur mača uzvarētājs paceļ 3k $ un pirmā vieta LAN'ā 40k $.

NiP sastāvs: GeT_RiGhT, allu, Xizt, f0rest, friberg

fnatic sastāvs: JW, KRIMZ, pronax, flusha, olofmeister

Par maču:

  • Iespējamie veto no fnatic puses: de_dust2 / nuke (train)*

  • Iespējamie veto no NiP puses: cobblestone / overpass

  • Iespējamie pick'i no NiP puses: dd2 / cache / nuke (train)*

  • Iespējamie pick'i no fnatic puses: inferno / mirage / overpass

*jāņem vērā, ka aktīvajā map poolā ir izmaiņas, kur de_train ir aizstājis de_nuke, tādēļ varu kļūdīties.

1) 2.aprīlī flusha veica ierakstu savā twitter kontā: https://twitter.com/...733425959522306

2) Pēdējos 9 match-up'os fnatic ir uzvarējushi vs NiP 7 (!) reizes, kamēr NiP ir tikai ar 2 uzvarām, bilžux (bildē nav redzama pēdējā NiP uzvara vs fnatic @ Faceit League): http://i.imgur.com/9ipZ5N1.jpg

3) Iespējams, ka fnatic zaudējums @ Faceit League pret - NiP / de_inferno 7:16 HLTV mača lapa, bija tikai neveiksme, bet es vairāk sliecos domāt uz to, ka viņi to maču tik nopietni neuztvēra, kā tiks uztverta shī kvalifikācija prieksh LAN'a. Abas komandas ir T1 tīmi, kuriem noteikti shis fināls nozīmē daudz, tādēļ jāsaka, ka ļoti liels 50:50 mačs.

4) fnatic, domāju, maču ņems 3-2, varbūt pat 3-1. Es gribētu dot stabilu pārsvaru fnatic jo de_overpass / de_cobblestone ir noteikti viņu "favored" mapes, kā arī ir maza priekshrocība de_mirage mapē. Turpretī, gribētu arī teikt, ka priekshrocības ir arī NiP, shajā gadījumā - de_dust 2 un de_nuke, un nelielas priekshrocības uz de_inferno, jo fnatic pēdējā laikā rāda ļoti viduvēju/vāju sniegumu shajā mapē (pēc Katowices uzvaras) - zaudējumi F3/mouz/NiP. Galu galā, de_mirage, de_cache un de_inferno ir mapes, kuras shajā finālā var izvērsties dažādi un aiziet jebkuras komandas labā, tā kā sheit arī ir liels performance un veiksmes faktors. Domāju, ka būs ļoti tuvs mačs, kuru galotnē paņems fnatic, lai nav vēlāk jācīnās par "last chance" spotu CCS turnīrā. Āmen.

5) Uzskatu, ka fnatic ir priekshrocība op'eru setupā, kad ar AWP spēlē gan olof, gan JW. NiP ir kas līdzīgs ar allu & f0rest, kā back-up operi, taču viņš to dara daudz retāk. Daudzi, gan jau, tagad domās, ka pēc Valve's update, kur bija dažādas izmaiņas saistībā ar AWP, tas vairs nespēlēs tik lielu lomu "kruto" (kennyS/JW/chrisJ/guardiaN, bla bla) operu dzīvēs & taču, līdz shim, skatoties dažādus csgolounge mačus, neesmu manījis, ka AWP būtu pārvērties par pilnībā nelietojamu ieroci. Tas pats ar tec-9meister. Jāgaida vien nākamais update tad.

6) csgolounge.com odds tagad ir ~ NiP 40% vs 60% fnatic. Mani odds 45/55. U never know.

Mans bets: zr1dsKP.png

Edited by gotmilk?
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...