Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

Vakar skatījos kā visi reigo par to, ka NiP postpono spēles nevis liek spēlēt ar stand-in`u, godīgi sakot ir arī marazms jebkurai komandai, kas nav NiP būtu jārauj ar standin`u. Esmu redzējis VP ar standinu, bet NiP nekad. Tiesa neesmu arī redzējis Titanus un ex-LDLC, bet neesmu ar redzējis ka viņiem būtu problēmas ar spēlētājiem kādreiz bijušas.

6:3, NiP 1 rounda attālumā no eco, TSM bija ļoti labi pastrādājuši, lai tā būtu viņu mape. Protams, miljons varianti, bet tajā brīdi TSM bija favorīti. Un jā, es raudu, jo biju bettojis uz TSM :D

šodienas betti

nV vs fnatic

VP vs G2, jo D2

Property vs mousesports

un, ja šodien pirmās divas spēles izies, tad noriskēšu uz

NaVi vs VP, mirage ir VP mape, be NaVi diezgan bieži upsetto komandas un arī neizskatās sliki mirage.

pārējām neredzu jēgu bettot dēļ sliktajiem koeficentiem

Link to comment
Share on other sites

NV vs Fnatic būs nervus kutinoša spēle, bet uzliku uz fnatic. Bija brīdis, kad fnatic bija nesakaujami @inferno 17 vai pat vairāk spēles, tāpēc velk uz viņu pusi.

Čubi, (slaist) apskaidro situāciju. :)

Edit: labs nobeigums by olof hs. :)

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Na'Vi vs VP - BO1 Mirage. Abām komandām mirage main mape, (iet vislabāk) tāpēc risky one. Ja uzkāps līdz 30% vs 70%, tad iešu low/mid Na'Vi. Ja nē, tad izlaidīšu. +Paskaties kā VP spēlē tagad pret G2.

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Fnatics jeeehuu , bet labi ka uz navi neuzliku xD par cik VP mani minusos labos ir dzinis :D Enjoi tas ko tu liec ir daudz no tava inventorija ?

EDIT: all in uz gg.wp lai tik vairak ierochi uz katowici gogoogog!

Edited by htrc
Link to comment
Share on other sites

Enjoi tas ko tu liec ir daudz no tava inventorija ?

Normāli. Vakardiena uz fnatic bija ~ 15% inventorija value. Bet kā jau iepriekš kaut kad norādīju - skini īsti man neko neizsaka, piemēram vakardien pakāsu 180v uz clown9. Viegli nāk, viegli iet.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...