Jump to content
GIGN Forum

CS:GO Lounge


Pauly
 Share

Recommended Posts

fuck, iepriekš tak visu VP paņēma. Sen nebiju betojis, jo biju smagi pakāsis vienu reizi.. Šoreiz domāju, ka VP paņems, + vēl 85%... sametu labākos itemus kas bija.. fak.

vnk psc. šodien sapirku ieročus, un te arī atstāju. mļe

Edited by gvaido
Link to comment
Share on other sites

Mani tai brīnumā neliž caur stīmu - met vislaik lai savu kodu iepisu - aizeju uz emailu, iemetu. Tad vislaik sak mest kkdus secret question lai atbildu, uz kuriem ievadot atbildi, nav iepejams uzlikshkinat OK, jeb vienkārši enter.

lietoju chromi

Vnk manas prognozējamās prognozes noteikti owno, tāpēc mani nelaiž cauri. makes sense! ;DD

Cerēsim ka rr palīdzēs- izskatās baigi labs, tas brīnumsaits.

*viss aizgāja. Tgd kkads lags - All bot are offline, they cant connect to the steam servers. Kādam ar tā ir bijis?

Edited by HaiZivS
Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka tas patiesham ir tikai aprilja joks. Vispar interesanti ar to csgolungu, biezhi vien uz speleem ir tadi koef., ka liekot uz abam komandam paliec plusa, piemeram, shobriid uz speeli KICK vs MYM, koef ir 0.64 un 1.41, vienigais, ka uzliekot likmi tie koef. vel var mainiities. Vispar koef. tur kaut kaa divaini tiek aprekjinaati, jo shados gadiijumos, kad ir situacija 60/40, matemaatiski ljoti izdeviigi ir likt uz nefavoriitiem.

Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka tas patiesham ir tikai aprilja joks. Vispar interesanti ar to csgolungu, biezhi vien uz speleem ir tadi koef., ka liekot uz abam komandam paliec plusa, piemeram, shobriid uz speeli KICK vs MYM, koef ir 0.64 un 1.41, vienigais, ka uzliekot likmi tie koef. vel var mainiities. Vispar koef. tur kaut kaa divaini tiek aprekjinaati, jo shados gadiijumos, kad ir situacija 60/40, matemaatiski ljoti izdeviigi ir likt uz nefavoriitiem.

Es nesaprotu, kā tu to domāji, ka paliec plusā? Tas ka koef. summa ir +2?

Cik esmu skatījies līdzi tie koeficenti ir diezgan drakoniski un ja salīdzina ar totalizātoriem, tad tādi noteikti neietu cauri nevienā kantorī. Vienīgais kas man patīk ir tas, ka pagaidām nav neizšķirts rezultāts (iespēja zaudēt) turnīros, kur nav OT.

Link to comment
Share on other sites

jaa, tev taisniiba, tur nesanaak palikt plusa, kaut ko es tur esmu sajaucis ;)

Link to comment
Share on other sites

Man jau kuro dienu neiet tie boti, tip saka ka offline, bet ir labi ierochu skini loungaa, zbal, taa itkaa buutu iespruudushi, un vinjus arii nevar uzlikt uz nevienu speeli, jo ir nospiests request return :(

no rītiem ap 10.00 boti iet

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...