Jump to content
GIGN Forum

Parunāsim par sievietēm


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

man bija šitāds bullshits, arī pārāk daudz gribēju viņu iepriecināt pretī knaps paldies bija.

un jā, meiča bija jaunāka par mani, kgan tikai gadu jaunāka. :D

Godīgi sakot, ir arī eksemplāri, kas ir vecākas un arī tādām reizēm derētu ar kieģeli iekurbulēt smadzenes.

Patiesībā jau tas vecums bieži vien ne par ko neliecina, tas jau manuprāt sen visiem zināms fakts - galvenais ir lai būtu smadzenes un attieksme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vecums liecina gan! Tīri statistiski - procentuāli vecākām dāmām būs mazāk putni galvā nekā jaunām. Ja tādu atrod - tad jāņem ciet. Galvenais lai nav uzvarējusi nominācijā "Gada noskrējiens".

Ja skatamies no statistiskā viedokļa - tad protams. Bet ir arī izņēmumi, pats esmu par to pārliecinājies.

Link to comment
Share on other sites

"Nu, ja es Tev nepatīku, tad tā arī pasaki!"

kad no apvāršņa pazuda šī scēnas un dramaturģijas frāze, ikdiena kļuva atvieglotāka...

Edited by bacard
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lol, same shit here :D Visas frāzes, kas sākās ar : "Ja negribi, tad...", "Ja nevajag, tad", "Ja tu tā gribi, tad", "Tu jau tā teici, ka..."... beidzās ar "Kas tev ir, kāpēc ar mani nerunā" :sparta:

apzagi man postu tikko. aprakstīji manas domas vārds vārdā! :D

tā kaitina. tu kaut ko piedāvā, viņa pasaka, man vienalga, kā tu gribi. tad aizbrauc un kko bubina, ka nepatīk vai nav labi.

Link to comment
Share on other sites

Man vienalga un man neko nevajag ir visbiežāk dzirdamā atbilde, kura var nozīmēt dajebko, bet tikai ne to, ko tas tiešām nozīmē.

Tiko skaista situācija no izbraukuma, karoč jābrauc uz vienu vietu un pa ceļam jāieskrien frizētavā kaut kādiem sūdiem pakaļ.

Braucam ārā, saka, ka vajag iebraukt frizētavā, kuru es zinu.

Pirms tās vietas jau taisos griezties, atkal saka, ka jāiebrauc tur, jo vajag šo to paņemt, - es saku, ka zinu, teici tiko jau un braucu iekšā...

Next spots, vedu pēc brillēm, esot pasūtītas... Griežos uz poliklīniku

- Kur tu brauksi? Man te nevajag!

Es prasu, ko tad tu neko nesaki, kur tev vajag?

- Tu jau teici, ka tu visu zini, tāpat, kā iepriekš teici par frizētavu, tu jau man neko neprasīji kur jābrauc...

Karoč daudz bļaustīšanās, nanana, nonākam pie spota un pēdējie vārdi - pisies pēc savām brillēm.

Atkal aiziet psihie, lec ārā no mašīnas un gandrīz notriec bumers, vēl viens bļāviens, lai skatās, kur kāpj, bļedzj ar ārā...

Tagad izmetu mājās, drošvien sēž un pinkšķ. Ārā kāpjot vēl prasa vai negaidīšu viņu, lai brauktu pie manis..

- Es, - nē, lai padomā par savu uzvedību un stulbajiem izgājieniem.

Atbilde: Tu jau mani pats necieni un tad brīnies....

Jobani rod, nu kā lai tajā paurī iedzen kaut ko saprātīgu..

Kā lai nebļauj virsū par tādu sviestu?

Link to comment
Share on other sites

Bet pacietībai var pienākt gals, jo lietas, kuras jau ir izrunātas arī sāk atgriezties... Tas pats regulārais jautājums: "Kas tev ir?" Nu bļac, kā tādam jautājumam var būt normāla atbilde? Man reāli zajebal, ja man ik pa laikam uzprasa, kas tev ir, ja es vienkārši daros ap savām leitām, lasu kaut ko vai vienkārši esmu nopietns. Klaunāde totālākā.

Link to comment
Share on other sites

O_O jutos itka butu nocopējis retu eksemplaru. Jo domstarpibas, kaski, vai kada putra galva. Labi ja ir bijusi 3-5 reizes gada laika.

Un par braukasanu pa x spotoem maneja jau sakuma saraksta visus spotus kur jaiebrauc un optimalo secibu, lai nebutu divreiz jabrauka pa vienu vietu.

Kamer so augstak neizlasiju pat nenojautu ka sievietem var but tadi jautajumi vai uzvediba

Link to comment
Share on other sites

Man ir tieši otrādāk, priekš meitenes 22iem gadiem viņa ir daudz gudrāka, apķērīgāka nekā dažas labas 26 gadīgās.

Iespējams tas ir no tā, kādā vecumā meitene sāku rūpēties par sevi, ja 25os gados vēl dzīvo pie vecākiem, vai uz drauga rēķina tad protams viņai galvā skaidas.

Link to comment
Share on other sites

Nu bļin veči, jums problēmas.. :D Runāt iemācaties un viss būs kārtībā. Ja meitene saka, ka viņai vienalga, tad nevajag neko pieņemt, bet gan momentā pateikt, ka tad to nedarīsi, ja viņai vienalga. Viņa sāks pukstēt un tu uzreizu pārjautā, vai vēlas to vai nē un kad pasaka, ka vēlas, tad ironiski pasmejies, ka tad jau nemaz nebija vienalga. Mana draudzene arī mēdza dot man namjokus ķipa - braucu tusēt un saku ka šī var braukt līdzi, ja vēlas. Viņa patiesībā grib braukt, bet pāris reizes uztaisa kaut kādu hvz gaida no manis, ka es viņu īpaši uzaicināšu. Tad es prasu - tad tu brauksi vai nē? Nē. Nu ok, tad paliec mājās, buča mīļā un pavadi jauki vakaru. Pēc 5ktās reizes vairs nav nekādi jautājumi - konkrēti pajautāju un čiksa konkrēti izrāda iniciatīvu. Un ja nav iniciatīvas, tad viņa arī neko nedabū. Un iniciatīva no manis nenāk daudz biežāk par tām reizēm, kad es vēlos seksu - bet zaķis jau visu ir iemācijis! :D

Beefs

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka SR reāli ir paveicies. :)

Manā gadījumā laikam situācija ir līdzīgāka Naitija situācijai. Bet kā jau kāds iepriekš minēja - dažreiz vienkārši nav jāņem galvā tādas lietas un būs mazāk kašķu. Šķiet, ka izrunāšanās dažreiz palīdz tikai līdz noteiktam laikam, tas jau protams par kaut ko liecina - tādēļ ko darīt tālāk ganjau katrs pats izdomās. Kā arī bieži vien ir interesantāk pakašķēties - piedod attiecībām tādu kā asumu - grūti izskaidrot, gan jau paši sapratīsiet.

Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka SR reāli ir paveicies. :)

Manā gadījumā laikam situācija ir līdzīgāka Naitija situācijai. Bet kā jau kāds iepriekš minēja - dažreiz vienkārši nav jāņem galvā tādas lietas un būs mazāk kašķu. Šķiet, ka izrunāšanās dažreiz palīdz tikai līdz noteiktam laikam, tas jau protams par kaut ko liecina - tādēļ ko darīt tālāk ganjau katrs pats izdomās. Kā arī bieži vien ir interesantāk pakašķēties - piedod attiecībām tādu kā asumu - grūti izskaidrot, gan jau paši sapratīsiet.

Dirsties tik ilgi kamēr attopies, ka esi pacēlis un piespiedis viņu pie sienas un tur pat arī izjāj aiz dusmām.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bet visa visuma viriesi ar medz but ar tarakaniem. Piem izdoma un pasaka apnika stradat uz darbu vairs neieshu. Bet oficiali ta menesis jastrada anyway ja esi noformets.

Otrs gad. Vir izskiras no draudzenes atrod citu, bet velak abi saprot ka kopa nebij nemaz slikti, bet vir negrib tagadejo sapinat, tapec bijusi draudzene sobrid vinam ir ka miljaka.

Link to comment
Share on other sites

Ne tādi vien frukti ir satikti. Dažreiz paklausos un domāju - ar kuru vietu cilvēki domā. Tādas nesmukas lietas dara pret sievietēm, un pats stulbākais - ka bieži vien pašas sievietes to pacieš un dzīvo ar domu, ka ganjau būs labi..

Edited by SexySaxMan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...