Jump to content
GIGN Forum

Reaals Jautaajums


ojaars
 Share

Recommended Posts

Biski garlaiciibas maakts seezhu darbaa un nodomaaju, ka vareetu kaut ko ieposteet (mocka uzlabo omu)... un... gess vat... es peeksni atskaarstu, ka pa visu forumu nav neviena topika, kuraa man liktos, ka buutu veerts kaut ko ieposteet. unsure.gif

tieshaam skumji. dry.gif

tad nu for riil jautaajums, par ko vajadzeetu buut topikam, lai tajaa buutu interesanti posteet, lai tas saglabaatu aktualitaati arii peec nedeeljas (skolaa skolotaaja man skaidroja - klasika ir tie darbi, kas laika gaitaa nezaudee savu aktualitaati). tas noziimee, ka man gribas interesantu klasiku. blink.gif

kas veel - aa, taatad - taadu, kuraa es nevis viens posteetu, bet reaali mainiitos posteetaaji - tb - populaars topiks. Te paraadaas iipatniiba - klasisks un populaars topiks - kas tas ir? dry.gif

protams, es vareetu mineet, ka tas ir kaut kas par kakaam (tas vienmeer ir aktuaali) - tas pat vareetu iet, bet... juus pat par locekla garumu nebijaat posteetaaji (kaut gan tas ir varen interesanti izzinaat loceklja izmainas) - tad kaapeec man vajadzeetu domaat, ka kaads for real aizrausies ar klucha aprakstiem?

taatad - for real topiks...

(pareizaa atbilde ir 42)

PS for real - piemirsu kaudziiti ar tizliem smailijiem smiliez.de_2428.gifblink.gifunsure.gifthumbsup.gifwacko.gifhuh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arii fakts. tu izlasi jaunos tizlos postus no 3 smailijiem un 2 vaardiem. vai arii uzdirsienus kaadam no kaada cita, kas komplekso sakaraa ar savu kraaninja izmeeru. lasot shaadus postus, zuud veelme vispaar k-ko postot. karogs rokaas tev un slowhands (varbuut veel kaads ir, atvainojos, ka nevaru uz aatro atcereeties), kas vismaz prot interesanti un saistoshi rakstiit. a es tikai izsaku savas domas. vairaak vai mazaak

Link to comment
Share on other sites

nu kadu laiku atpakal te bija viens tads populars topiks, tipa doma taada ka tev jaraksta ko tu tagad dari 31.gif tad nu visi baigi daudz postoja (tipa - 'es tiko piecelos, aizieshu padirst un tad uz skolu,' un citi piebalso 'o! es tagad arii ieshi dirst!') kamer to popularo topiku neaizlokoja (esmu gandriz simtprocentigi parliecinats ka ja nebutu aizslegusti tad tas vel butu dziivs pat lidz shodienai, un visiem buutu ko ieposteet). lai ari to topiku nolokoja, tas veel kaadu laiku tika pieminets citaa topika ar domu "kapec to forso topiku kur es vareju pateikt ka eju dirst aizlokoja?"

pec shii var izsecinat, ka populara topika recepte ir tada: postetajam jadod iespeja pastastit par saviem dienas piedzivojumiem ta lai tas nebuutu offtopik. smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2524.gif

smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

tad jau vareetu izveidot topiku, lai apmierinaatu gan supermena veelmi peec spama un ojaara veelmi peec kluchiem, ar nosaukumu

"Nakts, rīta klucis"

tad katrs varetu iepostot, kad iet likt kluci un kaads vinsh izskatiijaas (optimaali buutu arii vel bildi klaat).

smiliez.de_2428.gif

protams, nemirstosha veertiiba buutu vel taads topiks, kuraa driikst tikai ar smailikiem postot. Piemeeram,

"Nakts, rīta smailiks"

Link to comment
Share on other sites

jā, foršais topiks, kurā ha uzkačāja sev postēšanas status par kādiem ~800 postiem. kruts topiks bija. baigi forši bija. njā, forši... vai arī nē.

anyway, ojaar, ja tu te meklē lielu, pieprasītu topiku savai gaumei, tad tas nav 4real. lielākajai daļai šejienes apmeklētāju, kā jau te atgādināja, galvenais ir pateikt, ko krutu viņi tagad darīs - piemēram, ies paēst mammas taisītās vakariņas, ies gulēt 2 naktī (4 REAL!~!!!), neies šodien uz skolu (4REAL!!(()( utt. u.t.jpr.

jebkādā gadījumā katram jau sava tā maģiskā, suģestējošā tēma. vienam šitas, otram tas, trešam porņuki.. manuprāt tāds topiks, kādu tu tik ļoti alksti redzēt nav reāls (4real) tāpēc, ka tas gluži vienkārši tev neliksies ne tuvu interesants.

Link to comment
Share on other sites

secinaajums: vissaistoshaakais topiks visiem buutu taads, kuraa katrs muldeetu par savu teemu un veelmeem. viens vareetu izteikt kaadu tizlu domu, pamatojot to ar debiiliem smailikiem un izsaucieniem, kas attieciigajaa laikaa ir aktuaali (es veel dziivoju jojo eeraa, taa kaa nezinu, ka jums visiem patiik) smile.gif paareejie atkal vareetu vinju nodirst liidz naakamajam upurim.. cilveekiem vienmeer sagaadaa baudu citu pazemoshana un apvainoshana (+10cm)

es piemeeram varu izteikt apbriinu par EDDa signatuuri... katru reizi, vinju apskatot, uzkaveejos pie vinjas ~5sek. varbuut taa ir mana onaanista daba, bet kkas tajaa sievishkjii ir mani saistoshs... mistika

Link to comment
Share on other sites

zinu, ka nav pa teemu, bet man interesee viena lieta, a kaads tolks no "statu kachaashanas"? tas ka tev paraadas stilliigaaks uzraksts zem nika?

un, jaa, es arii vareeji kachaat status tajaa topikaa, kaut vai, atziistu, vainiigs esmu, esmu kaadus 2-3 postus tomeer tajaa topikaa iepostojis! sad.gif

<edit> whitesnake, kas var buut mistisks pie lielas pakaljas un divaam lielaam meloneem?! </edit>

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

iisteniibaa tas postu skaits nav nemaz tik svariigs.

peec pieredzes saku, ka tev, ojaar, nolikshanas teema ir speeciigaa puse, bet, neskatoties uz to, tu vari buut arii diezgan pozitiivs piemeers. smile.gif dariisim labu - runaasim labas lietas ! vajag kkaadu mega topiku ar pozitiivisma nokraasu, taadu, kuraa, ieejot forumaa, gribeetos uzreiz "iemest aci." shobriid spiidoshas idejas, kas visiem vareetu patikt, nenaak praataa, bet varbuut ar laiku kkas atnaaks...

Link to comment
Share on other sites

<edit> whitesnake, kas var buut mistisks pie lielas pakaljas un divaam lielaam meloneem?! </edit>

dziivnieciska veelme peec sievietes smile.gif tas ir mistiski.. kaapeec mani interesee tieshi shii viena pakalja? blakus ciemaa varbuut ir kaada labaaka ar gatavaakaam meloneem, bet man vajag shito! kaapeec pastaav miilestiiba no pirmaa acu uzmetiena? Kaapeec es biju pirmais spermatozoiids???

dziive ir viena liela fakina mistika, kura ozh peec suuda.

Link to comment
Share on other sites

peec pieredzes saku, ka tev, ojaar, nolikshanas teema ir speeciigaa puse

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaij. tavs avateris ar liedojošo cūciņu smile.gif, mjā tas bija sen...

bet vispār jā ir kā ir pēdējā laikā varbūt katrs 10 topiks ir sakarīgs un interesants. lielākā daļa diemžēl nav. Es piemēram paskatos uz topika aizsācēja niku un uzreiz nojaušu kāds būs topika saturs.

Domāju tas viss sākās nesen, kad pēkšņi neznokurienes uzradās dahuja pidiņu, kā piemēram supermens. šitai , kura tiko uzradās, svarīgāk ir dabūt kādu postu tapēc viņi vnk dirš, bezjēgā dirš. vai arī taisa k-kādus pidiņiskus topikus. ( jē aukstums juhuu, nav jāiet uz skolu; jūsu domas par css un cz ( vēcīt ko lai saka - tas ija aktuāli pirms pus gada, kad css iznāca ); gadsimta labākās spēles - sorī, bet nu ko tu ieguvi uztaisot aptauju, kuru pats 100% nemaz nēsi izlasījis.) un vēl daudzi citi piemēri. Domāju, ka vnk neiebrauc cilvēki, ka vārds "SPAMS" nav jāsaprot burtiski un te bezjēgā spamot nevar un nevajag! sad.gif mans ieteikums būtu uztaisīt sadaļu, kurā laiž tikai memebrus, kuri māk uzrakstīt k-ko normāli. Domāju, ka šajā forumā no 2242 regotajiem ap 100, vai pat mazāk, ir tikai sakarīgi postotāji. un pārējie vai nu ir vnk postu krājēji vai arī neaktīvi useri, kuri accountu uztaisījuši lai paprasītu acc, vai sūdzību rakstītu, laigan sūdzības raksta diezgan daudz neregojušies.

Tātad mans ieteikums ir sadaļa, kur laiž iekšā tikai noteiktu cilvēku daļu. nezinu kā tas ir izdarām, nēsmu forumpro, bet domāju ka tas ir izdarāms !

P.S. smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2538.gifdevil.gifstfu.gifviolent1.gifnew_silly.gifXD.gif76.gif

edit: nakts rīta spams smagi iesūkāja un tā jau arī bija, ka tur postoja tikai tādi, ka ha, lai postus uz augšu pavilktu. jēgas tur nebija nekādas. piem man interesanti palika tad, kad sākās PROTESTS un worms dažus izdzēsa. tad bija biki rēcīgi, laigan arī bezsakars.

Edited by meniks
Link to comment
Share on other sites

edit: nakts rīta spams smagi iesūkāja un tā jau arī bija, ka tur postoja tikai tādi, ka ha, lai postus uz augšu pavilktu. jēgas tur nebija nekādas. piem man interesanti palika tad, kad sākās PROTESTS un worms dažus izdzēsa. tad bija biki rēcīgi, laigan arī bezsakars.

Nez, es visu nakts riita spamu biju izlasiijis no A-Z un man iisteniibaa patika tas topiks, zheel, ka vinju aiztaisiija.

Link to comment
Share on other sites

jebkādā gadījumā katram jau sava tā maģiskā, suģestējošā tēma. vienam šitas, otram tas, trešam porņuki.. manuprāt tāds topiks, kādu tu tik ļoti alksti redzēt nav reāls (4real) tāpēc, ka tas gluži vienkārši tev neliksies ne tuvu interesants.

saaksim ar smailiju smiliez.de_2538.gif

edd - man ir probleema - es iisti nezinu peec kaada topika es alkstu... varu tikai cereet, ka tu mani mazliet apskaidrosi...

varbuut probleema ir tajaa, ka visi tikai visur postee (4real), bet visai reti paraadaas kaads, kas sava posta jeegu arii paskaidro. es nerunaaju par tiem topikiem, kurus es vienkaarshi nesaprotu, jo iipashi neesmu iedzilinaajies analizeetajaa jautaajumaa. tipa, taapat es nerunaaju par taadiem topikiem, kuros tiek ielikts links un visi atziist ka links ir forsh (vai stulbs). ai miin topikus, kuros tieshaam var izveersties (par nozheelu jaatziist, ka shobriid nenaak galvaa neviens topika nosaukums). laikam jau shii ieraksta meerkis ir pateikt - vajadzeetu taa kaa mazliet pagarinaat savus postus.

PS es peekshni atskaartu, ka tikai dzeltenie smailiji ir kruti... es iisti nezinu kaapeec, bet man peekshni naaca apskaidriiba, ka dzeltenie smailiji, taa ir klasika un klasika rlz. so - dzeltenie smiliji vislabaakie... thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

redz musdienas vairums cilvekiem ir atmiekšķētas smadzenes, un konkretak visi taa aizravusies ar to, kuram krutaks mobilais, kuram kads vaagis utt. Visi taa ir sapisusies ar izklaides vietam, ka pat nemak noformulet jutas. esmu sastapis pat cilveku, kas nezin kas ir Bob Marley. nesaku, ka kruts ir tas, kas zin kas tas ir pa cilveku, bet saku to, ka ja cilveks tadas lietas nezin, tad vins neinteresejas ne par ko citu, iznemot tikai primarajam vina vertibinam, kas vairums aprobezojas ar to, cik kurs kruta dzeris un kadas meitenes un kaa NEEEMIS PRIEKSAAAAAAAA (yeeeeah). Vards beibe citiem izraisa erekciju, bet ir ari cilveki, kam vins izraisa velmi vemt. var padirst par kautko, bet saprata robezas, jo no genija lidz idiotam nav liels solis sperams. Gramatas? blje, nahuj kas tas tadas CS labaks smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2524.gif <---- manuprat tipiski pec daunatnes smird ne?

P.S. dzert kaa izradas ari ir jamak...

Link to comment
Share on other sites

hmm... kad Rayus ieminējās par grāmatām, atcerējos, ka bija taču grāmatu topiks, kurā varēja tīri jauki izteikt savu viedokli, par izlasītajām grāmatām. Un ar vārdiem "izteikt savu viedokli" es nedomāju "tā grāmata rullzzz1!!!1! visas pārējās smird!!11", bet gan argumentētas domas, kas radušās izlasot attiecīgo grāmatu.

violent1.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja iet runa par tādu topiku (topiku - postu apkopojumu vienā veselā) kurā būtu interesanti rakstīt postus, tad tā drošvien varētu būt kāda no tām saucamajām foruma spēlēm, kuras mēdz būt arī diezgan interesantas. Kaut kāda stāsta rakstīšana (kur gan labu daļu vajadzētu dzēst) nu... es tur visus neatceros.

Ja runa iet par topiku kā diskusiju, kuras tēma būtu pietiekoši saistoša un kurā varētu izvērsties, tad vienīgais kas man nāk prātā ir - pat ja šeit tiek uztaisīts interesants topiks ir ļoti maz tādu cilvēku, kuri tajā topikā varētu kaut ko sakarīgu ierakstīt. Nu nezinu, nespēju iedomāties īpaši interesantu tematu. Drošvien vislabākais variants būtu kaut kas tāds kur postotājiem būtu jāraksta kaut kas radošs wink.gif

Link to comment
Share on other sites

radaas baigais planchiks... Tas gan nebuutu topiks uz n-tajiem gadiem, bet topiks, kuraa katrs vareetu ieposteet vienu reizi (nu teoreetiski jau vairaak, bet viena buutu taa izshkjiroshaa). Taatad, topika nosaukums - "Pieraadi, ka neesi daunis" vai "Pieraadi, ka neesi Latvijas daunatnes paarstaavis". Buutu pilniigi vienalga, ko tu raksti shajaa topikaa, vareetu pat likt kaukaadus garadarbus utt. Vieniigais, kas buutu svariigi - pieraadiit, ka tu neesi viens no daudzajiem, ka tu neesi daunis, ka tu esi labaaks par lielaako dalju. Mosh pat vareetu taisiit katram poustam atbilstoshu balsoshanu, kuraa piedaliitos tikai sevi apliecinaajushie foruma lietotaaji. Nez, par shito mosh veel var pashtukot. Katraa zinjaa, cerams, doma apmeeram skaidra.

p.s. tiem, kam doma nav skaidra, iis izklaasts - topiks, kas pieraada, ka esi daunis biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

o, macho, doma kaa maaja. taa par foruma speeleem. pastaastiishu siikaak:

Variants - bezgaliigaa speele, patiks RPG faniem, var speeleet kameer apniik, vai netiek nogalinaati visi varonji:

tiek iecelts viens Staastiitaajs (cilveeks ar uuberlabu izteeli/izdomu)

tiek pieteiktas kandidatuuras galvenajiem varonjiem, starp kuriem staastiitaajs izveelas dazhus

doma sekojosha - Staastiitaajs gjeneree sakariigus notikumus un Varonji, savukaart, posto savu reakciju uz notikumiem. Piemeers:

Staastiitaajs: un nonaaca vinji alaa - lielaa un plashaa. Gaisaa viideeja maitas smaards.

Varonis1: aww, te nu gan smird!

Varonis2: a mosh ejam dziljaak? *sper pirmos soljus alas dziilees*

Staastiitaajs: peec tam, kad Varonis2 attaalinaajaas par metriem 50 no ieejas alaa, paraadaas dunosha skanja.

varonju teksti

Staastiitaajs: no alas dziileem izlien 16kaajains tumshi peleeks milziigs zirneklis un, kustinot uusas, tuvojas Varonim3

blablabla

Te var paskatiities diezgan sakariigu piemeeru, tiesa, krieviski

p.s. shito krapu var speeleet muuzhiigi, jo mirusho varonju vietaa staajas citi

Link to comment
Share on other sites

tad nu for riil jautaajums, par ko vajadzeetu buut topikam, lai tajaa buutu interesanti posteet, lai tas saglabaatu aktualitaati arii peec nedeeljas

shaadu teemu buus ljoooti gruuti atrast (for riil) (happy.gif)

Dr. Pain - noteikti buus daudzi, kuri nemaz nepostos tajaa topicaa. ko ar tiem iesaaks ?

DuH - izklausaas interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Dr. Pain - noteikti buus daudzi, kuri nemaz nepostos tajaa topicaa. ko ar tiem iesaaks ?

nu, ja veelies, lai tevi neuzskata par dauni, tad naaksies vien poustot... Es domaaju, ka peec defaulta memberu grupu var nomainiit uz "iespeejamais daunis", kuram ir ljoti maz iespeeju forumaa, bet, iepoustojot shajaa topikaa, grupa nomainaas uz "normaalo" vai arii uz "dauni" (kuram galiigi nav nekaadu tiesiibu smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

radaas baigais planchiks... Tas gan nebuutu topiks uz n-tajiem gadiem, bet topiks, kuraa katrs vareetu ieposteet vienu reizi (nu teoreetiski jau vairaak, bet viena buutu taa izshkjiroshaa). Taatad, topika nosaukums - "Pieraadi, ka neesi daunis" vai "Pieraadi, ka neesi Latvijas daunatnes paarstaavis". Buutu pilniigi vienalga, ko tu raksti shajaa topikaa, vareetu pat likt kaukaadus garadarbus utt. Vieniigais, kas buutu svariigi - pieraadiit, ka tu neesi viens no daudzajiem, ka tu neesi daunis, ka tu esi labaaks par lielaako dalju. Mosh pat vareetu taisiit katram poustam atbilstoshu balsoshanu, kuraa piedaliitos tikai sevi apliecinaajushie foruma lietotaaji. Nez, par shito mosh veel var pashtukot. Katraa zinjaa, cerams, doma apmeeram skaidra.

p.s. tiem, kam doma nav skaidra, iis izklaasts - topiks, kas pieraada, ka esi daunis biggrin.gif

Liela daļa dauņu apzinās, ka viņi ir dauņi.Un pat daunim skaidrs, ka "iespējams daunis" ir elitārāks par vienkārši "daunis", tādēļ apšaubu, ka topiks būtu populārs, ņemot vērā, ka dauņi sastāda lielāko daļu no foruma dalībniekiem.Jebkurā gadījumā doma ir interesanta smile.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...