Jump to content
GIGN Forum

Dzejolis


Ryan-Dunn
 Share

Recommended Posts

Vakar spēlēju es gignā

Neaceros kādā tolkā

Šāvu pa labi pa kreisi

Visā visumā galīgi greizi

Worms man teica tu tak sūkā

Atbildēju lai skatās ko runā

Mačo brēca ka iekāpšu sūdā

Piever muti mazā žūpa

Es laikam biju baigā cukā

Ja jau teicu ka gigns sūkā

Un ka smird viņš pa gabalu

Teicu ka to jau ātri sapratu

Vispār man jautri gāja

Un netrīcēja kreisā kāja

Ai nau ko man te bobi ķert

Jābeidz tak vienreiz ir man dzert!

Nekas personisks biggrin.gif Tāds kā freestyle wacko.gif

new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

UZLABOJUMS:

Vakar spēlēju es gignā

Neaceros kādā Figņā

Šāvu es pa labi, kreisi

Vispārībā šķībi, greizi

Worms man teica: tu tak sūkā

Atcirtu, lai lūr ko runā

Mačo brēca, ka ķepa sūdā

Mazā žūpa sēdi būdā.

Es laikam biju baigā cukā

Ja jau teic' ka gigns sūkā

Un, ka smird viņš labi tālu

Diezgan aši to atskārdu

Vispār man tur jautri gāja

Netrīcēja kreisā kāja

Ai nau ko man bobi ķert

Jābeidz tak ir man vienreiz dzert!

+

Tad tā padomāju bišku

Pagrozīju savu fīšku

Secināju, ka ir gana

Cieš tik reputācija mana

Pakasīju savu kuli

Padzenaju mazliet luni

Iemetu es stulbu Poustu

Lai tie PIDIŅI nojaustu,

Ka es totāls fenis esmu

Savu ziņu tautai nesu

Esiet gudri, domājiet

Madi dirst tik pasūtiet

Tad es varbūt prātā ņemšos

Aiz brīvas gribas AIZPISĪŠOS

Link to comment
Share on other sites

nice, zis van iz junik! smile.gif moška pēc gadiem 35 šādus dzejolīšus liks mācību grāmatās un skolniekiem mācīs, ka kādreiz bija tāds GIGN klans un viniem bija forums un tieši tur izcilais dzejnieks Ryan - Dunns - Dunduks savus 1. dzejoļus sarakstīja spēlējos gign sērverī. uz to brīdi viņš jau būs izdevis 15 grāmatas ar saviem dzejoļiem un būs populārākais rakstnieks visā valstī, viņam būs daudz naudas un forši zaķi... tad viņš kādu dienu piesēdīsies pie rakstāmgalda un atvērs savu pirmo dzejoļu grāmatu un ieraudzīs šo dzejoli, tad patīs filmu atpakaļ un atcerēsies, ka reiz sen - senos laikos bija tāda spēle Counter-Strike. viņš savam uzticamam sulainim liks iet atrast Video-Spēļu arhīvā (tad tāds būs izveidots) šo spēli un dabūt tās kopiju, tad viņš uzinstalēs spēli un konstatēs, ka nav vairs neviena sērvera, pat nelegālā (nu tb no-steam) sērvera, kur viņš savā jaunībā spēlēja. viņš atcerēsies, ka kaut kur rakstāmgaldā mētājās uz noplukušas lapiņas macho emaila adrese, tad Dunns mesidžos macho un noskaidros, kad gign ir down jau kādus 15 gadus un vairs neviens nespēlē, nu ko, kas tad īsti ir vajadzīgs, lai gign atgrieztos? protams, ka nauda, kas tad vēl smile.gif nav noslēpums, ka ng magnāti pirms Counter-Strike miršanas (tas notika 2013.g) mēģināja uzpirkt gign, kad tie atteicās, tad visa banda tika izsūtīta uz Sibīrijas plašajiem mežiem zāģēt kokmateriālus smile.gif pēc tam ng vispār likvidēja cs sērverus un tika izveidota masīva MU impērija un kopš tās dienas visi spēlēs tikai MU un neko citu smile.gif vēlāk GIGN klana memberi izbēga un atgriezās atpakaļ dzimtenē, ja nemaldos, tad viņiem palīdzēja kaut kāds slepenais aģents Alex Kraičeks aka slow hands, bet tas tā arī netika noskaidrots līdz galam. GIGN nogāja pagrīdē un naudas trūkums neļāva atdzemdēt (lol) GIGN sērveri. Ryan sazinājies ar macho un worm uzzin, ka ir nepieciešami 15 000$, lai sērveris atgrieztos, nu ko, par cik viņam nauda ir pilna dir**, tad po, var jau vecās draudzībās vārdā čomiem noziedot kkādu kāpostu smile.gif lol, sērveris atdzimst, visi cs fanāti izņem no skapjiem savas noputējušās mašīnas (fonā skan Backyard Babies - Big Bad Wolf, jo to dziesmu es tagad klausos) un spēle var atsākties!

P.S. Ryan - Dunn nacionālais varonis, kas atgrieza tik daudziem cilvēkiem dzīvesprieku un cerību, paldies tev Ryan! smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...