Jump to content
GIGN Forum

!Z! @ pub;cs


!Z!
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Vēlos iegūt admina tiesības uz cs.gign.lv

Vārds : Ivars

Vecums : 27

Nodarbošanās: Jaunais uzņēmējs

Pieredze CS : Spēlēju kopš cs 1.1 laikiem tas varētu būt 10-11 gadi. Kā admins esmu bijis vairākos servers: 4F(ja kāds tādu atceras); cs.dole.lv: cs.drule.lv

Statistika: http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=82841

Runājot par laikiem kad esmu serverī - bieži esmu no rītiem, diemžēl nevar daudz paspēlēt, jo ir pimēram 2x2 un cs_italy un cilvēki vnk ienāk un iet prom. Šī iemesla dēl noteikti noderētu votemap. Sakarā ar to, ka man nav normēts darba laiks esmu serverī arī pa dienu un vakaros.

Admini kas par mani aizliks labu vārdu - Good Man noteikti esam kopā adminējuši uz citiem serveriem. Puba esmu iepazinis dažus varbūt, konkrēti nesaukšu, ja gribēs ieliks atsauksmes.

Vēlos iegūt : votemap; slap; slay; kick; ban

Paldies,

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4gadiem kopaa ar !Z! esam adminejushi, puisis ar galvu uz pleciem un nekad nekadas ziepes nav sataisiijis... Džeks bija uz pāris gadiem pazudis no CS , jo cik saprotu pelnija lielo rubli ārzemēs, bet tagad jau ir atpakaļ un ja paskatās dzeks 1,5men laikā ir dabujis virs 100h, tā kā par viņa aktivitāti nebūtu jašaubas...Cik gignaa spēlēts, ar !Z! nevienam nav bijis kāds konflikts vai kas tāds....Reg niks, viņam jau šeit no 1majām dienām, kad gignā sāka spēlēt...Tā kā Thugam tika noņemts acc un Zloys ir jūrā, droši var iedot pameiģināt...Esmu drošs ka viņš nenolažosies... BIG REC...

Link to comment
Share on other sites

50-50

Vakardien atrodoties serverī ļoti nepatika !Z! rīcība, ka gandrīz pusi no kartes pavadīja specos, zinot, ka tieši šobrīd prasa acc, lai pakrātu spēles laiku.. beigu beigās izkikoju viņu..

Link to comment
Share on other sites

Man patīk kā jūs visi godīgi atbalstat, kaut gan viņš knapi mēnesi ir nospēlējis GIGNā.

ganjau bija arii pirms stautu rr paaris h nospeeleetas, atbalstam tapeec ka redzam kaa cilveeks uzvedaas serverii un saprotam ir playeram galva uz pleciem vai nav, vai taisiis suudus ar acc vai nee.

Ja uzskatiitu ka kandedaats nav speejiigs tikt galaa ar acc tad buutu arguments kapeec likt anti nepietiek stundas ^^ bet ja redzam ka cilveeks uzturaas biezhi serverii tad ir ok ,)

Edited by babydoll
Link to comment
Share on other sites

ganjau bija arii pirms stautu rr paaris h nospeeleetas, atbalstam tapeec ka redzam kaa cilveeks uzvedaas serverii un saprotam ir playeram galva uz pleciem vai nav, vai taisiis suudus ar acc vai nee.

Ja uzskatiitu ka kandedaats nav speejiigs tikt galaa ar acc tad buutu arguments kapeec likt anti nepietiek stundas ^^ bet ja redzam ka cilveeks uzturaas biezhi serverii tad ir ok ,)

Es tak mineju ka vinsh paris gadus bija arzemees , un CS nespeleja,bet atsacis citigi spelet tikai tagad pedejo 1,5menesi... Citreiz cilvekam nav jaspelee n-tos meneshus vai gadus, lai saprastu ka vinjam var iedot acc...

Link to comment
Share on other sites

Jā jā pilna dirsa ar adminiem, tikai es spēlēju un neviena nav, tā tik turpināt :) Visiem čomiem dodam ACC :) man ar 28 gadi un ko tagad, sēžu jau gignā 7 gadi :) Jēga kam būs no tā, viņš takš pieaudzis vecis nedročīs visu laiku PUB. padomājat paši.

Edited by Cumshot
Link to comment
Share on other sites

/top15 - !Z! 1400kills/1100deaths. jus gribat iedot tadam bomzim acc? ;D

es spiezhu uz pogu - NE! :D

всем йоу)

Tu zini ko noziimee bomziss? Manis peec Tu vari likt NE, bet izveelies izteicienus.

Link to comment
Share on other sites

/top15 - !Z! 1400kills/1100deaths. jus gribat iedot tadam bomzim acc? ;D

es spiezhu uz pogu - NE! :D

всем йоу)

fragn nu ti dajo6 :) 1/2 gadu neesi bijis serverii, neesi iepazinis konkreto kandidātu un čīksti jau :) A kur tavs draugs Thugs pazudis? kaa noņēma acc, tā aste starp kājām? Tak ko Jūs marinējat, iedodat pujkam pameiģināt, jebkurā gadījumā pēc tam varēs apgraizīt...Jebkurā gadījumā domāju Kristīni viņš pietiekami labi aizstās :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nu un, ka viņam ir tāda K:D attiecība? Iespējams tas nozīmē to, ka čalim ir pajāt uz statiem, viņš rašo, nekrisī un var pavērot citus spēlētājus. Es vispār gadus divus spēlēju ar mūziku un tikai uz tumbām, pajāt pa statiem, vai tad es esmu slikts admins? ( NĒĒ, GUDMEN, NEESMU SLIKTS)

Runājot par attiecīgo indivīdu, it kā nav nekas slikts ko teikt, no otras puses - neesmu ievērojis, ka PUBā trūktu adminu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bezbiksi a tu iecheko kad vinsh spelee un kad TU :) Jus reti saskrienaties :) Vinsh piemeram skatos arii 10:00 no ritaa medz saakt spelet, kad tu vispar gandriz nespelee un lidz ar to tas domaju jau ir laiks, kad rets admins serveriii :) Es ariii nespeleju uz statiem, jo ne velti biezhi izvelku nazi un kadu censhos nogriezt :)

Link to comment
Share on other sites

Cik es par šodienu un vakardienu pubā spēlējot ievēroju, tad !Z! ir ļoti atbilstošs tieši servera administratora vietai, jo:

1) mierīgs spēlētājs, neizrāda emocijas uz āru;

2) vecums atbilstošs;

3) pieredze un labas rekomendācijas no pārējiem kolēģiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...