Jump to content
GIGN Forum

Viss Labakas Saslimsanas Metodes!


Disable
 Share

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a vai tad tas ko dos? skolotaja teica ka tikai 1% dzheku saslimst ar aidu paarguljot ar veceneem.

lol.

Link to comment
Share on other sites

a vai tad tas ko dos? skolotaja teica ka tikai 1% dzheku saslimst ar aidu paarguljot ar veceneem.

Nu mums shodien teica, ka iespeeja inficeeties ir viens pret 500 (runa gan gaaja par uzdurshanos uz hiv paarneesaataaja shljirces, bet nu man liekas, ka tas iisti neko neizshkjir, jo hiv tak paliek hiv smile.gif ), taatad meegjini 500 reizes izkniebt to veceni, mosh k-kas sanaaks wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ja negribi iet skolā, tad iestājies militārajā dienestā - tici man, tur visas tavas kaites ātri vien izārstēs un rikšiem skriesi uz skolu smile.gif pat lūgsies, lai skolu atstāj vaļā pa brīdienām, jo tu būsi tik ļoti noilgojies pēc skolas...

jaa, tikai zheel ka militaarais dienest 2005 gadaa izbraakjeeja ~80% "kandidaatu" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nevis izbraakjeeja, bet kandidaati veeleejaas, lai vinjus izbraakjee (no seerijas, man labaa kaaja ir par 0.005 cm garaaka par kreiso, es armijaa nevaru staaties!!!)

nee nu protams, ka liela dalja bija taadi kuri gribiija lai vinju izbraakje, un tur ar taadaam atmazkaam, kaa tu mineeji nemaz tik viegli cauri nevar tikt

Link to comment
Share on other sites

Es baigi gribu saslimt varbut varat ieteikt kadu ideju ka var saslimt?? zaban.gif

nu ja tev tik ljoti negribas iet uz skolinju vienkaarshi nosabo, vai aizej pie maasinjas un uzraxti uz lapinjas ka tev strutojoshaa angiina un nevari parunaat...

ps, kas raxtiija par grafiitiem galiigi nepiekriitu agraak siikie buudami rijaam vienaa riishanaa, vieniigais eest vairs negribeejaas tik daudz...

Link to comment
Share on other sites

nu uz adatas uzduroties asinis(un ta hiv infekcija) jau ir veca(nu sabojajusies)

bet ar veceni vinu var vismaz 50x vieglaak noraut(to kaiti cool2.gif )

un saslimt var vienkraashi. tu cerams neesi ruudiits?(nu tjip aalingii peldeejies? )

aizej papeldies kaadaad diikii biggrin.gif . aizej pie drauga uz pirti un peectam pliks izvaarties pa sniegu. eed ledus gabalinus (no leduskapja) kameer nevari vairs parunaat....

ir daudz dazaadi veidi.... tikai vajag buut kreatiivam 20.gif varbut tev ir kaads vecais krievulaika ledusskapis maajaas? (nu tas ar taam pusmetaala durviim)

iebaaz galvu saldeetavaa un paguli diendusu...) osti benziinu liidz abdolbies

un galvaa paraadaas jociiga cinkstona (ir meiginaats) un teelo senciem kad tev nereeali slikti (nevajadzees teelot)

izrauj paaris aleenus un aizej guleet aaraa pie solina.

ja ir balkons tad iesaku pa nakti guleet uz balkona......

es vareetu uzrakstiit milijons viedus kaa simuleet ka esi slims biggrin.gif

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Pie toletes piedod ielej ieksa kadu forsu merci viss labak Unclen Ben + veel kaut kaadus suudus saakolsaa banaanu un iesplauj podaa , tad dodies saukt vecaakus un priecajies par sekam biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu moins..elementāri, rīkojies sekojoši:

Saēdies labi daudz zirņus (kādus 3/4kg - bonusā vari sastūķēt pāris savā ānī!)..piesēdies pie PC - ieteicamā poza - rakā vai tupus uz ceļiem, ieslēdz CS(tālāk viss notix automātiski!)..pēc laika jutīsi spiešanu jostas vietas rajonā..pacieties..pacieties vēl mazliet un kad sasniegta maximālā robeža sāc laist savu pfrziiiii cik spēka! Uzmanību - vislabāk iedarbojās klusie pirdoņi..tos labāk jūt..saelpojies šo stuff un apdullis streipuļo uz VC...pietaisi pillu podu un nedaudz pasmelies tās vielas, kas pašreiz atrodas tajā! ..ar šo brūvējumu iesmērē seju un rokas..tad ar brutālām un spēcīgām kustībām sāc masēt savu čubriku..līdz tas sāk asiņot un uz plauxtām parādās tulznas..tālāk (ja vien ir spēka un vēlēšanās turpināt!) ..tālāk man po.. lul ..zb raxtīt. man CW laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu moins..elementāri, rīkojies sekojoši:

Saēdies labi daudz zirņus (kādus 3/4kg - bonusā vari sastūķēt pāris savā ānī!)..piesēdies pie PC - ieteicamā poza - rakā vai tupus uz ceļiem, ieslēdz CS(tālāk viss notix automātiski!)..pēc laika jutīsi spiešanu jostas vietas rajonā..pacieties..pacieties vēl mazliet un kad sasniegta maximālā robeža sāc laist savu pfrziiiii cik spēka! Uzmanību - vislabāk iedarbojās klusie pirdoņi..tos labāk jūt..saelpojies šo stuff un apdullis streipuļo uz VC...pietaisi pillu podu un nedaudz pasmelies tās vielas, kas pašreiz atrodas tajā! ..ar šo brūvējumu iesmērē seju un rokas..tad ar brutālām un spēcīgām kustībām sāc masēt savu čubriku..līdz tas sāk asiņot un uz plauxtām parādās tulznas..tālāk (ja vien ir spēka un vēlēšanās turpināt!) ..tālāk man po.. lul ..zb raxtīt. man CW laugh.gif

smiliez.de_2428.gifbduh.gif

Link to comment
Share on other sites

Nav tāds vārds.

Tev ir obligāti jāsaslimst? Palūdz mammai, vai nevari vairs neiet vispār uz skolu, jo tu jūties klasē par citiem galvas tiesu pārāks un tev taču skolā tāpatās neko neiemācīs. Sēdi, spēlē spēles un attīsti savas baltās šūnas ar pelēkas krāsas apvalku (kļūdaini dēvētas arī par "pelēkajām šūnām") šādā veidā smile.gif.

nu labi jāampotē tā der?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...