Jump to content
GIGN Forum

Jaegarn X: The Revenge


Guest darek
 Share

Recommended Posts

shis ir cs muuviks, manupraat, viens no labaakajiem pasaulee! kuraa speele "Jaegarn", kursh ir viens no labaakajiem pasaules cs'eriem... un daudzi vinju uzskata n1 pasaule ar vital ieroci! muuviks tiktieshaam ir apbriinojums "chillside"(n1 pasaule) razhojums, tikai muuviks ir 530 mb lielumaa un iet ~ 15 min. ja novilksiet nenozheelosiet, ka vilkaat ilgi(ja vilksiet ilgi smile.gif ) muvika ir lieliska muzika, ar efektiem nav paarspiilets... nu dodu 10 punktus smile.gif kaa var redzeet baltgames.lv statistikaa tas ir numur viens arii bg.lv(taatad arii lv)

viens komentars no fury "Трудились над ним достаточно долго, там что получился шедевр"

viens miinus... lielaakaa dalja muvika ir taisiits no record .dem, nevis no hltv, taka ikpalaikam buus "TAB" smile.gif bet tas netraucee skatiities sho perfekto muuviku.

novilkt var sheit

p.s kad uzspiezhat uz "skachat" ir savs laicinjsh jaapagaida... tb ja kachaa daudzi cilveeki, taa parasti ir.

p.p.s ja kaadam videoplayeris nepaziist failu, tad novilktajaa failaa arii ir videocodec's... taka nekadam probleemaam arii nevajadzeetu buut!

Link to comment
Share on other sites

Tam čalim skills ir cienījams, patika daudzas atsevišķas vietas kā bija sataisīts - teiksim beigās tie fragi ar awp mūzikas ritmā. Pāris vietās gan īsti nevarēja saprast, bet tādu bija ļoti maz. Kretinēja tā skūter tipa mūzika pa vidu - pārējās dziesmas bija ok. Rēcu beigās par to sviestaino sūdu kur viņam prasīja nomest bumbu - tas bija riktīgi debīli smile.gif

bet kopumā man patika. Tāds mūvijs nevar būt slikts, ja čalis tik labi spēlē. Viņam tak eims tā kā ar aimbotu pilnīgi - kā pamana cilvēku tā hops momentāli mērķis uz viņa un vislaik tur arī paliek - biš nereāli. Gan jau ka dzīvē viņš ir riktīgs nulle smile.gif

p.s.

ā un tas staffs par to governmentu sākumā arī bija pilnīgs lol

Link to comment
Share on other sites

nu šitas mūviks ir kkas vienkārši unikāls smile.gif man patika uz beigām, kad sākās tā atrā soundtracku maiņa un moments, kad cbble kartē teriki tāda smukā rindiņā skrien no bāzes ieksā pa tiem vārtiem - tas mans mīļākais moments, muzons arī tāds labais smile.gif tas džeks bija labs, fragi bija ļoti skaisti, vispār šis ir manuprāt labākais cs muviks ever, nu protams aiz mana minī mūvika, kurā es uztaisu reālu, uzsveru reālu hs ar deagle smile.gif vairāk šādu muviku, kas cs filmiņas padara par blokbasteriem, šādu jau vēsi varētu rādīt ķinītī! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu lol, man tas shits par governmentu saakumaa, un viduu un beigaas + visi tie stulbie muuviki pa vidu cs'a actionam (iipashi peedeejais, tik debiils, nu PSC PSCSCP) likaas vispaar pilniigs suuds ne pa temu. ja taa vietaa vareeja nedaudz vairaak forshu fragu ielikt, tad nekaadu 10/10 manupraat shii filminja nav nopelniijusi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...