Jump to content
GIGN Forum

Snowosana & Sleposana


Disable
 Share

Recommended Posts

Brauc ciemos uz Siguldu te ir 3 zaibisaakaas trases 1.Kaķiškalns <baigi staavs saakums vairaak patiks slēpotaajiem> 2.Pilsētas trase <lielaakaa trase Latvijaa <ir viens longjumps, bet vairaak sleepotaajiem> 3. Reiņa trase <ja tev ir snowboard brauc uz shejieni tur tagad tipa bigair uzsliets un vel visaadi snowboard jumpi un slaidi> AA un vel tak ir blakus siguldai pie seeniites raamkalni <shite nepaaraak daudz reizes esmu bijis, ar sleepeem toch tur nav ko dariit> <ar snowu arii> smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Parasti braucu uz Zviedru cepuri, man tur tiiri labi patiik, bet iisti nezinu kaadas cenas. Veel pa reizi aizskrienu tepat uz ventspils kalnu, vieniigi cenas gan te nav paaraak labas.

Link to comment
Share on other sites

kā sauc to parku pretīm LU? nu to kur ir opera? psc, es esmu rīdzienieks un nezinu... nu karoče tur vienā vietā ir baigi labais kalniņš, nez, ar snoviem es tur nevienu nēsmu redzējis, bet uz dibena sīkie šļūc lejā (apmēram vecums tāds pats kā Disable) smile.gif ir vēl viens extrēmāks variants - tur pat netālu ir Makdonalds un tur var nospert paplātes (tās ir tādas brūnas, ja nemaldos) un tad ar tām paplātēm lejā pa to kalniņu smile.gif pats nēsmu mēģinājis, bet tie džeki, kas to darīja izskatījās apmierināti (gaisā virmoja dāžādi krieviski izsaucieni un lamuvārdi), ātrums arī ir iespaidīgs, ja palaimējas, tad var aizvilkt līdz pašam kanālam un ja patiešām palaimējas, tad var ielidot kanālā, bet nemīz, tur ir ledus! nu kad riktīgi būsi izbraukājies, tad vari iet uz makdonaldu iekost un pasēdēt, pasildīties, parunāt ar draugiem. visizdevīgāk, laikam, ir 3dienu rītos, nu ap kādiem 4:00, jo tad ir maz cilvēki un sētnieks vēl nav paspējis uzkaisīt smiltis, kad uzkaisa smiltis, tad slīdamība manāmi samazinās, bet dienas laikā tās smiltis aizslidinās prom un ap 21:00 slīdamība atkal ir maximāla, bet tad jau ir daudz cilvēki smile.gif maksā tas nedārgi - brauciens ar tramvaju līdz galam 20 santīmi, Makdonaldā paēst kkādi 3Ls, +mājāsbraucot vari paņemt 2 belāšus centrālājā stacijā 20sant. nu tad rēkinies ar kādiem 4Ls, bet reāli FUN efekts tur velk uz kādiem 250LS smile.gif

P.S. ir vēlviens labs kalniņš - netālu no manām mājām ir kapi un tur ir viens tāds riktīgs nobrauciens (kapu vidū), tur sīkie ar ragaviņām baigi močī. nu bet ātrums nav tik liels, kgan tur 24/7 ir tukš, tur cilvēki nav daudz, var arī kādu sīko pierunāt iedot izvizināties ar viņa ragaviņam - vispār tur ir čoini smile.gif tikai paēst tur tuvumā nav kur, tāpēc mēs ar džekiem parasti ņemam līdzi desiņas un tad tur tālāk uz priekšu ir kapličas, tad tur parasti iekšā iekuram ugunskuru un cepam desas, tīri normāli - līdzīgi kā neliels pikniks sanāk smile.gif tas netālu no valdemāra ielas, tur arī ar 11. tramvaju var aizbraukt, takā 2. variants ir pat lētāks. tas arī laikam viss, cerams informācija noderēs!

P.S.S. tiekamies uz kalna!!! tb kalniņa smile.gif

Slow hand laugh.gif
kas? sad.gif Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

es pagajushgad biju baldonee 1x tur tjipa it ka norm un neatceros precizi, bet tur vareja leeti tikt cauri! 1. stunda it ka kaut ko norm pikoja, bet nakamaas stundas bija leetakas un tur vnk vajag paprasiit prombracueejiem tos laika suudus un iet pagarinat pa leeto!

Link to comment
Share on other sites

nu visreaalaa ir milzkalns prieks taadiem kaa pro arii .. iesaaceej kalninjsh arii tur ir takaa izveele ir .. nu ja tik tur taa diezgan cenas ir taadas paaugstas smile.gif bet nu man nau zeel shitam visam staffam naudu!! pats jau braucu vislaik te tuvumaa ~5km ir kamparklans bet nu gadaas arii uz milzkalni !! katraa zinaa ja gribi uzzinaat kautko tuvaak par atseviskiem kalniem iecheko www.slalom.lv tur vissa noderiiga infa par visiem latvijas kalniem...

Link to comment
Share on other sites

nu visreaalaa ir milzkalns prieks taadiem kaa pro

Nevellla -visreālākā vieta ir Ukrainā - otrā pietura pirms mukačevas

Tad vēl bij forša trase Kolorādo

A mūsu sēņainie latvijas kalniņi tik ievingrināties - laigan aizpagaišgad Baldonē (kad mans čoms tur vēl strādāja) uztaisījām reālos tramplīnus...tad bij jau kautkas...

Link to comment
Share on other sites

a man tepat ir dzeguzkalns mos zinat? tur ari reali un var ar kajam pa 5min aiziet smile.gif un man pie skolas ir kalnins tur ritigi kruta sodien braucu tikai vins naw liels biggrin.gif

ta jau mes esam gandriz kaimini smile.gif bet pa turieni nekad vairs, tas svikas uz dela nekadi nevar auiztaisit ciet sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Brauc ciemos uz Siguldu te ir 3 zaibisaakaas trases 1.Kaķiškalns <baigi staavs saakums vairaak patiks slēpotaajiem> 2.Pilsētas trase <lielaakaa trase Latvijaa <ir viens longjumps, bet vairaak sleepotaajiem> 3. Reiņa trase <ja tev ir snowboard brauc uz shejieni tur tagad tipa bigair uzsliets un vel visaadi snowboard jumpi un slaidi> AA un vel tak ir blakus siguldai pie seeniites raamkalni <shite nepaaraak daudz reizes esmu bijis, ar sleepeem toch tur nav ko dariit> <ar snowu arii> smile.gif

kakjiitii var tikai paaris sekundes pabaudiit daudz maz lielu aatrumu.. baigais funs no 10 sek nobrauciena? pilseetnieks - nu taa, +/-, bet daargs.. renja trases parks suxo.. drankjiigs ieskreejiens.. labaakie manupraat ir zagars, milzkalns un zviedru cepures snowparks.. tur uzlikts 6m garsh boxinsh no polikarbonaata or something like that.. eniivei nav no suuda finiera

vari apskatiities arii www.slalom.lv

Edited by L1nK
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...