Jump to content
GIGN Forum

neverkind


Nevermind
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 133542

| ADMIN: Spec_Alfa

| BANNED NAME: Nevermind 2K13

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:127266132 (nosteam generated ID)

| REASON: cheats

| TIME SET: 2013-01-27 23:12:12 (20 hours 37 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/133542

+-------------------------------------------------------------

http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2013-01-27/20130127-2257-de_cbble.zip

Link to comment
Share on other sites

Moments pirms bana... izlienot aiz stūra kaut kā nešaudijies tukšajās vietās un ar skaistu pre-fire novāc kedaru tieši pareizajā vietā - ko tu vēl gribi ? Nu labi - pastāvēšu uz galvas un palūgšu Nak3D apskatīties šo situāciju!!!

Link to comment
Share on other sites

Moments pirms bana... izlienot aiz stūra kaut kā nešaudijies tukšajās vietās un ar skaistu pre-fire novāc kedaru tieši pareizajā vietā - ko tu vēl gribi ? Nu labi - pastāvēšu uz galvas un palūgšu Nak3D apskatīties šo situāciju!!!

Tieši tas pats spēlētājs tur stāvēja arī iepriekšējajā raundā un mani novāca : )

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, es īsti tur neko neredzēju, nebija tādu garšīgu momentu. Tur par to pēdējo kilu, viņš jau tur iepriekš bija.

Nu lab... it kā vajadzētu ņemt tad tomēr nost, bet vai zemāk redzamā topica dēļ nevajadzētu atstāt ?

Link to comment
Share on other sites

Nevermind`am šitais nav pirmais bans, cika atceros, viņs jau ir banots!

Man uzrakstīy veco labo tekstiņu par policistiem un ātruma pārkāpējiem ?

Tak lai bans paliek, jo nejau vienreiz vien viņš ir banots pa []. Nu labi 1 reiz var kļūdīties ar banu, bet ne jau vairākas reizes un tieši par to pašu lietu.

Kas tev darāms manā topikā ? Ko tu uztraucies ? Es Tev tikai veselīgu konkurenci sagādāšu . : )

Link to comment
Share on other sites

Man uzrakstīy veco labo tekstiņu par policistiem un ātruma pārkāpējiem ?

Kas tev darāms manā topikā ? Ko tu uztraucies ? Es Tev tikai veselīgu konkurenci sagādāšu . : )

Kas man ko te uztraukties, man vienkārši zbal visi tie ''pro'' kurus te nobano vairākas reizes un pec tam raksta sūdzības. kā jau iepriekš teicu ja jau esi tāds pro ko tad tu nespēlē stīmā vai esea?

Link to comment
Share on other sites

Te nav aizliegts spēlēt spēlētājiem, kas to prot. Nevermindam gan bija pamatoti bani. Viņš varbūt nespēlē ar wh, bet ir atradis skinus, sazin kādus config, kuri ir tikai retajie un uzlabo šaušanu. Un es nezinu kur ir tā vieta, kur spēles uzlabošana robežojas ar čītošanu.

Link to comment
Share on other sites

Pastāsti man vai tās skaņas, kuras tu novilki bija copy+replace defaultajām ?

aha, manuprāt tas ir tik pat nevainīgi cik vienkārši spēlēties ar .cfg failiem . Uzzināju, ka tādu pašu efektu var panākt arī vienkārši rakstot pareizos burvju vārdus konsolē .

Link to comment
Share on other sites

aha, manuprāt tas ir tik pat nevainīgi cik vienkārši spēlēties ar .cfg failiem . Uzzināju, ka tādu pašu efektu var panākt arī vienkārši rakstot pareizos burvju vārdus konsolē .

Mans piedāvājums būtu tāds - pastāsti visiem kā to var izdarīt tikai ar konsoles palīdzību un es banu noņemu!

Link to comment
Share on other sites

Mans piedāvājums būtu tāds - pastāsti visiem kā to var izdarīt tikai ar konsoles palīdzību un es banu noņemu!

Pats nekad neēsmu mēģinājis tikai caur konsoli, bet šajā forumā var izlasīt daudz par css skaņām un citiem knifiem .

http://www.mpcforum....7-Custom-sounds

http://www.mpcforum....and-Guns-sounds

http://www.mpcforum....ouder-footsteps

Šitajam vajadzētu samazināt dažādas fona skaņas

snd_gain "0"

soundscape_fadetime "9999"

soundscape_flush

Enīvej, mani nobanoja par ''cheats'' un tākā nakeds apstiprināja, ka nav ''cheats'' es varētu dabūt beidzot unban ?

Edited by Nevermind
Link to comment
Share on other sites

Shis gadijums man liek atcereties, par kaadu loti senu personazhu un laikiem, kad gign tika spelets tikai cs. Bija speletajs H!vemind, kas ik pa laikam vel joprojam iegriezhas, kuru ari banoja vairakas reizes, bet taja laika, kad bija pilns ar adminiem, un katrs demo tika izskatits vairakas reizes, neviens iisti nevareja piesiet, neko, bet visiem bija skaidrs, ka tirs kaut kas nav, skini, skanja, krasas etc.

Pec taisnibas principa, chiiti netika atrasti, esi tirs, bet fakts, paliek, ka tev ir jau sakot speli advantage pret parejiem, vai ta ir problema ? Atkarigs no personazha, man personigi daudz tas netrauce, tikai lielaks prieks noshaut kadu, kuram viss dakrutjits, nokrutiijits.

Pa lielam neliels dejavu no 2006 :)

Link to comment
Share on other sites

Ko var ņemties! Lai tak cilvēks lieto tos skinus un sazin ko, Pēc idejas, nevienam skinam nevajadzētu dot lielāku hitbox pa kurieni trāpīt, viss pārējais ir fufļo tās krāsas un sazin kas! Nē nu labi, ja cilvēks uztaisa tādu skinu, ka praktiski viss cilvēciņš ir ļoti spīdīgs un nekāda tumsa to nespēj noslēpt, tad to gan es jau saucu par nevienlīdzību, bet ja tas nav, tad visa šī īdešana ir pilnīga laika tērēšana.

Link to comment
Share on other sites

Nu tas forums jau visu izsaka, tiem kas nav uz zirga - MPCforum ir zināms arī kā multiplayer cheats forum. Kas attiecas uz šīm komandām un citiem sūdiem. Tie nav atļauti nevienā normālā CS:S turnīra, tātad tie nebūs atļauti ari šeit.

Anygay, citēšu macho no 2006. gada "vobšem parastais pusijs, kas baigai saķūno cs lai tik labāk šautu. nekas vairāk."

Ja gribi pussijoties ar saviem sūdiem, tad nedari to šeit, jo man tas nepatīk un tas nozīme, ka Tu man nepatīc.

Over and Out.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu taisnība jau Tev vien ir, es pats arī esmu no tiem stingrajiem tipiņiem, kam reāli besī visi šitie skinotāji, bet nu šoreiz es kautkā to paniku nevaru sajust, jo kautkā neliekas, ka viņam tur ir baigās priekšrocības!

Es pats personīgi novilku to 3x skaņas prikolu, lai saprastu/notestētu par ko te visi cepjas, nu labi, jā ir biku skaļāk kā parasti, bet nu, lai es teiktu, ka es tagad spēlēju 1,5x-2x labak ir murgs, nedod tas tādu boostu, kā te dažiem liekas!

Edited by HeUeR.
Link to comment
Share on other sites

Nē nu taisnība jau Tev vien ir, es pats arī esmu no tiem stingrajiem tipiņiem, kam reāli besī visi šitie skinotāji, bet nu šoreiz es kautkā to paniku nevaru sajust, jo kautkā neliekas, ka viņam tur ir baigās priekšrocības!

Es pats personīgi novilku to 3x skaņas prikolu, nu labi, jā ir biku skaļāk kā parasti, bet nu, lai es teiktu, ka es tagad spēlēju 1,5x-2x labak ir murgs, nedod tas tādu boostu, kā te dažiem liekas!

Viss tas ir jamak pareizi pielietot, cilvekam kurs nemak spelet cs ari ar wh nav nekadu priekshrocibu, toties cilveks, kurs iemacas ar wh bombiit ir advantage ka nevienam cita. Tas protams ir jauki, ka cilveki censhas un ''uztjunee'' savu cs, bet atliek vien piekrist macho, gign jau ir izgajis sadaam lietam cauri un cilveki turpina bombiit, ka jau teicu lielakai dalai ir vienalga, kas tev tur sainstalets (as me), es krushi tapat. Lai paliek uz katra cilveka sirdsapzinu, kam tas ir svarigi, kam tas nav svarigi,

Lai miers uz zemes un visiem labs prats !

Link to comment
Share on other sites

Tā ir tā ir .....

Bet mani kautkā nenomoka tie skini, lai jau tiek ja tik ļoti grib, kā jau te teica, man pat prieks novākt tādu, kam kautkas "saķūnēt" un vēl lielaks prieks atvākt tādu, kas lieto [] utt :)

Tu saki ka Tev ir vienalga. Bet paskaties no otras puses.

Es spēlēju ar visparastāko css, man nav regulēti nekādi cfg, hujega, utml. Es spēlēju spēli kāda tā ir oriģināli radīta.

Pasakiet man lūdzu (tie kas atbalsta skinus, krāsas utt...) kāpēc spēles ražotājs teroristiem dod iespēju izvēlēties četrus spēlētāja tipus? Tāpāc, ka smukā? Nē - tāpēc, lai pielāgotos katrai kartes specifikai.

Šī visa štelle nav godīga pret tiem, kas spēlē spēli kādai tai ir jābūt.

Pārdomām : Visi tie, kuriem ir pārbāzts css ar visiem šiem mēsliem, ziniet, ka Jūs esat pēdējie sūkātāji, ja es Jūs nošauju. Jo es spēlēju ar visparastāko css. Ja māk spēlēt, tad nekas cits, kā vēlme pašaut nav vajadzīgs.

p.s. banam uz laiku ir jāpaliek!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Tu saki ka Tev ir vienalga. Bet paskaties no otras puses.

Es spēlēju ar visparastāko css, man nav regulēti nekādi cfg, hujega, utml. Es spēlēju spēli kāda tā ir oriģināli radīta.

Pasakiet man lūdzu (tie kas atbalsta skinus, krāsas utt...) kāpēc spēles ražotājs teroristiem dod iespēju izvēlēties četrus spēlētāja tipus? Tāpāc, ka smukā? Nē - tāpēc, lai pielāgotos katrai kartes specifikai.

Šī visa štelle nav godīga pret tiem, kas spēlē spēli kādai tai ir jābūt.

Pārdomām : Visi tie, kuriem ir pārbāzts css ar visiem šiem mēsliem, ziniet, ka Jūs esat pēdējie sūkātāji, ja es Jūs nošauju. Jo es spēlēju ar visparastāko css. Ja māk spēlēt, tad nekas cits, kā vēlme pašaut nav vajadzīgs.

p.s. banam uz laiku ir jāpaliek!

Ok nestrīdēšos .

Uz cik ilgu laiku ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...