Jump to content
GIGN Forum

KaPcCoNiJ

Game Admin
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KaPcCoNiJ last won the day on March 8 2014

KaPcCoNiJ had the most liked content!

Community Reputation

11 Good

About KaPcCoNiJ

 • Rank
  Apgreidots geks
 • Birthday 08/03/1991

Profile Information

 • Interests
  Labāk kājās stāvot mirt, nekā uz ceļiem dzīvot! K.Ulmanis
 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Skype
  wiiimmmbaaa

Recent Profile Visitors

3291 profile views
 1. Tādus divus,kā tevi keda saliktu kopā un nebūtu tik lielas pieredzes css kā spaikam. Atceros Spaikiju gign serverī kopš tā laika, kad es sāku spēlēt. Zinu, ka ir iekritis lielai daļai acīs, ar to, ka brūķē muti, bet domāju,ka tas mainīsies līdz ko,dabūs acc.Čīterus prot atpazīt un slay nedomāju, ka liks ne par ko. Cik esu runājis serverī, liekas sakarīgs cilvēks un es esu tikai par to, ka viņš tiek pie admina statusa. PAR
 2. Kas notiks, kad Tev sāksies skola? Liekas, ka acc gribi dabūt uz vasaras brīvlaiku. Admini, kas iesaka arī ir tikai divi un tie paši admina tiesības ir ieguvuši ne pārāk sen. Neesi nedz ar ko labu, nedz ar ko sliktu izcēlies, saku anti.
 3. Anti. Gadi par maz, čīterus nemāk atpazīt, cik serverī nav teicis par čīteriem, bet diemžēl nemāk atpazīt. Un regniks nav.
 4. Pieteikuma kārtība tiem, kuri grib tiesības un tiem, kuri atbalsta Informācija par sevi: Vecums; Nodarbošanās; Pieredze CS/CSS/TF2; Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; Linki uz spēlētaju statos; OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī. Topika derīguma termiņš - 2 nedēļas; Topika nosaukums jāveido skaidri un saprotami, bez pok3 smaidiņiem un tizlām poke rakstzīmēm; Topiks jāveido gramatiski pareizi. Šis tiks vērtēts bargi. TOPIKA NOFORMĒŠANA UN UZVEDĪBA Sakārtots, saprotams topiks - tā, lai acis nemežģās visu to lasot. Nevajag garus palagus. Nevajag garus palagus. Nevajag garus palagus. Ja tu esi kandidāts, kuru atbalstīs, un, iespējams, tu tiksi pie tiesībām, tad tev nevajag rakstīt pilnu ekrānu ar sūdiem par skeitošanu, kaķiem un futbolu, un to, kā tev patīk koļīt Zani, kopā ar Maksi atpūšoties. Neatbildi uz katru postu. Neatbildi uz katru postu. Neatbildi uz katru postu. Neatbildi uz katru postu. Neatbildi uz katru postu. Neatbildi uz katru postu. [*]Nosacījumi: 3 administratori, kuri ir gatavi par tevi izteikties un atbalstīt tavu kandidatūru. Pie šī papildinājums : Teksti - gan jau kāds atradīsies, un "Es ceru, ka tādi būs" nederēs. Konkrēti administratori. Ja administrators nepauž atbalstu/tādu nav - pieteikums automātiski noraidīts. Nospēlēto stundu skaits, postu skaits, aktivitāte: PUB/WAR3 - 400 CSDM - 200 TF2 - 300 CSS - 200 Šie skaitļi nemaz nav astronomiski, ja tik tiešām GIGN ir favourite serveris; dienā nospēlējot 4h, 200h jau ir pēc 2 mēnešiem. Adminam jābūt ne tikai serverī, bet aktīvi jāpiedalās arī GIGN foruma dzīvē, lai sekotu līdzi notikumiem, tāpēc minimālais postu skaits - 50. Arī te es tā kā drusku papildināšu - tie pieci desmiti postu nedrīkst sastāvēt no spama, idiotisma un vārdiem "Jā", "KEWL", "LOL", utt. Tiks izvērtēta arī admina aktivitāte čīteru reportā. Par vienu no aktivitātes rādītājiem kalpos tas, ka niks forumā būs reģistrēts vismaz 3 mēnešus pirms tiesību prasīšanas. Citādi vari nemaz nesākt.
 5. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=444081992371249&set=pb.443885675724214.-2207520000.1386612754.&type=3&theater Vaig cilvēku, kurš būtu ar mieru uztaisīt jaunu Logo, interesantiem rakstat privati man.
 6. epro ir labs kandidāts uz admina statusu. Lieki nerunā ar glupībām neizceļas. Bet neesu redzējis arī to, ka ziņotu par kādu "čiteri",bet kopumā, viņam varētu sanākt. Saku REC.
 7. ANTI Jo par maz gadi, ir pierādījies, ka 17 diemžēl, bet ir par maz.
 8. Es saku REC, jo cik atceros JEW ļoti sen jau spēlē gignā, galva strādā.Un no jebkura ir dzirdami tizli teksti, vai tā saucamā "troļošana" takā domāju, ka ir jādod iespēja. Un kas attiecas uz tevi IndeM, lai nesāktos šeit skaidrošanās teikšu, ka tu vienkārši esi īpašs. Topiks patīrīts, sluT un Lumpy vārdu apmaiņa nevietā - to varat atrisināt privāti. <C> maddn
 9. Jautājums bencik tev. Cik ir max skaits cilvēki kurus var ņemt līdzi. Vienkārši ja, uz beigām ir deficīts ar spēlētāju skaitu, es varētu izlīdzēt un ierasties ar šī sporta veida entuziastiem.
 10. Serverī esi manīt, bet ne, ar ko neatšķiries no citiem. Pieteikums arī tāds nepilnīgs, slikti, ka foruma aktivitāte 0. Pagaidām neko vairāk neteikšu.
 11. Igor, tu domā mīt uz šito pasākumu ?
 12. Te ir izteikti tik daudzi fakti, par to ka viņam nevar dot acc,bet te vel notiek kautkādas diskusijas. Kāpēc? ANTI
 13. Ir čaļi pierādījuši sevi, lai tiek viņiem.
 14. Domāju, ka varētu būt labs admins, bet ir viens bet, Pīlīt Runā pa to mic. mazāk. REC
 15. Piekrītu maddn viedoklim, Runcis parasts spēlētājs, neredzu neko lai viņam piešķirtu acc. Un jā foruma aktivitāte izsaka visu. Plus neesu redzējis ka šis kadrs reportētu čīterus. ANTI
×
×
 • Create New...