Jump to content
GIGN Forum

Semorkam čau


Ziediņš
 Share

Banu Semorkam ?  

83 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tieši tā Epix precīzi beidzot!

Un es te nemaz tik bieži nerakstu, uznāk vnk kautkāds biždinks un gribās kautko papļāpāt, un tad ir no manis atkal miers. Un es tāpat drīz izlidoju uz UK, tākā nebūs laika man te troļļot. Un vispār es postoju nejau visos topikos pēc kārtas tikai īpašos, kas man piesaista uzmanību, tāpēc nevaig iespring un pārspīlēt, jā bija man depresija, bet tas jau ir aizmuguras. Es neko nevaru darīt esmu atkarīgs no gign foruma, kā arī no cs PUB.

Un vēl es šeit par sevi neko nēsmu melojis. Teicis tikai taisnību. Par PC, sievu, bērniem, laptopu un Fiftīvām laulībām, un vēl un vēl.

blindmind,ja ir kādas problēmas, sūti man PM, es tev varu palīdzēt :(

Administrācija vēlos atgūt savu nosaukumu Ekstrencisks. Un apsolu uzvēdīšo godīgi.

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

maddn, es tev sen gribēju ko pateikt, tu kā gudrs, līkumgājējs, es nespēju saprast tavu bezjūtīgo dvēseli, kāpēc tu savā profila bildē esi ielicis maza bērna raudošu seju! Tev neuznāk, tāds kā žēlums, ka mazs bērns raud, vai tu esi sadists??? Man liekas kaa ar tevi nav kautkas kārtībā.

Vai varbūt tu pats esi bērnībā daudz raudājis? :) ā pareiz tev takš niks ir mad, tjip dusmīgais un neapmierinātais :)

Edited by Semorka
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

esi kaut ko dzirdējis par "nebakstī sūdu, nesmirdēs"?

Es cenšos iet viņam ar līkumu, tāpat cilvēks nesaprot argumentētu viedokli tikai bļauj kaut ko.

nu tad ko tu baksti? ej ar liikumu un neatbildi vinjam, ja reiz tev liekas, ka nav jeega ar vinju runaat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Čau" viņa paša labad.

ēee, tāds maziņš bet - ja mana aritmētika neviļ, tad balsu kopskaits pārsniedz simtu, bet uzrādās

(50 member(s) have cast votes)
Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

360 grādi ir pilns riņķis. Must... not... feed... the troll !!

Jebkurš topiks par semjorku, vai viņa paša veidots topiks ir potenciāls gada topiks ar neskaitāmām pērlēm. Tas savā ziņā uztur mirstošu forumu. Tas, un vēl gūdijs ( priekā! )

Edited by DominiX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No ģimenes vārda to nedarīšu. Bet bildīti par savām meitiņām varu iemest.

http://failiem.lv/vi...&n=P4200085.JPG

Vairs neuploadēšu bildes, jo es pārslēdzu Triatelam uz ekonomisko paku, izrādās par 1GB 10 Ls a man jau ir 60lati, aizgāju uz triatelu un šie man iedeva atlaidi, kā patstāvīgam klientam 75%, tāpēc nākošajā mēnesī iemetīšu vēl ko interesantu. Jo pārslēdzu uz neierobežoto.

Nu labi vēl vienu, manu mīļo mazo kas pārspēj visas.

http://failiem.lv/viewer.php?i=ldysbur&n=C_iepina_jutas_briva__________9.jpg

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...