Jump to content
GIGN Forum

Siers


macho
 Share

Recommended Posts

Tātad, šis man bija tāds kā neliels piedzīvojums. Man mājās bija (joprojām ir) unikāls siers. Varu piedāvāt divus ļoti uzskatāmus fotoattēlus - 1. un 2. Vai viņš nav skaists? Protams, visi no jums nodomās "Phe, tas jau parastais siers ar parastu pelējuma sēnīti". Ha, lika pagaidīt. Šī nav nekāda parastā pelējuma sēnīte. Šī ir dižciltīgā pelējuma sēnīte. Aaij. Vot tagad padomājiet, cik bieži jums ir nācies ēst sieru ar dižciltīgu pelējuma sēnīti? A? Nav nemaz tik daudz reizes, ko? A? Nav, ja? A? Pat viena īsti nesanāk, ko a? A? A?

hehz. xexe. hehz. Nu laugh.gif vot, ķipa laugh.gif reāli, ja, es paņemu laugh.gif to sieru, ja laugh.gif , un tā reāli, ja, izdomāju (hehz laugh.gif ), ka varētu *iespurdzas* laugh.gif viņu uztostēt (xexe laugh.gif)

psc, reāli ne? Zin ok, varbūt viens no miljona ir ēdis sieru ar dižciltīgo pelējuma sēnīti, bet cik cilvēku ir ēduši tostermaizītes ar uztostētu sieru ar dižciltīgo pelējuma sēnīti? Āij. Es reāli tagad ieeju vēsturē.

kr4, te ir bilde. Siers pats izkusa kā sviests, bet dižciltīgo pelējuma sēnīti vēl lieliski var redzēt. kr4 diezgan kūl. garšoja tīri ok. Otra maizīte, kurā bija vēl desa un kečups nebija nemaz tik garšīga. Nonācu pie secinājuma, ka siers ar dižciltīgo pelējuma sēnīti garšo labāk viens pats (nu ar maizi vēl). Jo tādām dižciltīgām lietām kā dižciltīgā pelējuma sēnīte, tādas parastas mantas kā desa un kečups (kuros nav nekā dižciltīga) nāk tikai par ļaunu.

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

ta ka sieru edu tikai un vienigi cepta veida un ari tikai parasto sieru nevis kautkadus iepuvushos vai smirdigos sierus. zaban.gif

bet cik zinu ta tie speciali pudetie skaitas baigi krutie, driz saksim ari desu,galju un darzenus pudet. smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

tiko iegaaju dushaa un, baudot pilosho uudeni nejaushi pieveersos stuurii staavosham shampuunam, kas liekas tur staav kopsh mirklja, kad tiko shajaa dziivoklii ievaacos. Ar interesi paceelu to un izlasiiju tulkojumu latvieshu valodaa...

Taatad - "jaunā aktivizējošā un kopjošā NIVEA dušas želeja ar izteiktu vīriešu un svaigu piparmētru aromātu aktivizē un kopj ādu.... bla bla bla... izbaudiet jaunu sajūtu katrā mazgāšanās reizē!"...

Manuprāt lieliski, bet, tas vēl nav viss - tad es pievērsos saturam. Tikai ieklausieties: ūdens, nātrija laurātsulfāts, kokamīdopropilbetaīns, smaržviela (cik prasti), citronskābe (arī tā pajēli, bet neuztraucieties), PEG - 40 hidrogenēta ricineļļa (izklausās pēc normāla kiborga nummura), nātrija kokoilglutamāts (mani vienkārši fascinē tas neuzkrītoši ievītais ilg šajā vārdā), nātrija ben-zoāts ( sad.gif šitas jau ir ikdiena - tāpat kā nākamais, bet, varbuut nee, jo parasti it kaa raksta, benzonāts?), nātrija palmitāts, benzofenons - 4 (tūlīt sekos mans mīļākais), denaturēts alkohols, mentols (tas dod to piparmētru aromātu), CI 28440 un CI 42051 (pēdējie divi ir vienkārši eliti)...

it kā būtu skaidrs kas dod to piparmētru aromātu - bet kas dod vīriešu aromātu. Mans viedoklis, ka tas varētu būt denaturētais alkohols?

ENIVEI - tas viss tik smagi mani nepaņemtu, ja vienā stuuriitii nebuutu uzziiimeets siicinsh grafiks uz kura x ass ir mazgaashanas reizes, bet uz y ass - aadas mitruma potenciaals (geniaali). sho grafiku viduu skeerso pieaugosha liikne, kas noraada, ka regulaari lietojot sho produktu pieaug aadas mitruma potenciaals...

kaa jau es teicu - vnk lieliski thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

es 1x pameegjinaaju to puudeeto sieru (tolji rokforas, tolji rochesteras, neatceros). ko pateikshu - saakumaa liekas ne iipashi garshiigs. peec ar varu noriitaa 3 gabala tu atklaaj, ka ar alu iet iekshaa vienkaarshi perfekti...

Link to comment
Share on other sites

Shis siers ir especialij garshigs!panjemiet krekerus,uzliekat virsu siera gabalinju un ediet(klat vel varat piedzert kadu dargu sarkanvinu).Vel varat sapirkties parejos dargos sierus,paris bundzhinjas zosu aknu pastetes un pavadit neaizmirstamu delikateshu vakaru. thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Ble pēdējā bilde pēc tostera starp maizi ir vienkārši elitāri pretīga!

Es nezinu! Tādi brīnumi mani nefascinē!

Vienīgais ko es domāju, ka Ojārs rakstīs par to, kā viņam vannasistabā ir šampūns aiz kura ir sakrājies pelējums un tad to viņš izdomās lietot iekšēji! Bet nē! Apraksts gāja par šampūnu nevis par elitāru dušas (vai kājas) sēnīti kuru var patērēt iekšīgi!

Link to comment
Share on other sites

nevaru ciest tos peleejumu sierus, jau no skata vien man visa veelme vinju apeest pagaists kaa nebijusi...

bet ja jau reiz pa sieriem, man te ledusskapii staav taads "Latvijas siers" (tas tas smirdoshais) , jau kaadus 3 meeneshus staav plastmasas maisinjaa, kursh jau ar laiku ir uzpuuties. Kaada smaka vareetu buut no vinja, ja to maisinju attaisiitu...

Jau ilgi domaaju, kam lai uzdaavinu vinju uz kaadu dzimshanas dienu rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

tu to maizīti apēdi? RISPAKT

es gandrīz apvēmos tikai ieraugot to 'dišciltīgo' brīnumu. tas viss takš vēl bonusā smird, ne ?

skaidra lieta ka apēdu smile.gif Nebija traki. Smird? Vispār nē, man ir viens cits delikatešu siers, kas smird daudz trakāk smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sierinsh... Mans miiljaakais! (uzreiz aiz mozarellas) Nais! Bet macho, kaapeec tu vinju ar tostermaizi izbojaaji? Taa tachu nevar izbaudiit izsmalcinaato (tieshi taa) garshas bukjeti, ko sniedz zilaa peleejuma peerliites un baltaa peleejuma delikaataa garozinja. Zini, tu vareetu uzaicinaat mani uz sieru (nu taa kaa aicina uz viinu, kafiju vai kaut ko citu) un es tev pamaaciitu kaa pareizi ( neiedomaajies sazinko, lasi taalaak...) ir jaaeed dizhciltiigs siers (uzreiz varu pateikt, ka bez maiziites!) un tad mums risinaatos interesantas sarunas (pie siera shkjiivja) un mees jautri smietos, un tad es pasmaidiitu un jautaatu: ak, vai man nav zobos siers? Un tu atbildeetu: jaa, redzu kaadu kripatinju zaljgana peleejuma... Un tu man smaidiidams pasniegtu zobu bakstaamo. Un arii tavos zobos buutu siers...aaaawwww... Protams to vareetu peec taa long island ice tea trinkenfesta turniira.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...