Jump to content
GIGN Forum

Auto iegāde


Spoksx
 Share

Recommended Posts

Tātad tev ir sencis, kam ir poņa gar mašīnām, bet tu viņam pirkšanas brīdi stāvēsi blakus un bļausi "bet Tēēt, bor1ngs teica ka rūsē"

Varēs vēl piezvanīt un es personīgi apliecināšu, neredzot mašīnu, ka rūsē.

Par lietuvas braucamajiem - tur jāzin savu cilvēki, kuri nodarbojas ar to un ņem "priekš sevis" lai neiberztos Lego-mobīlī. Nesaku, ka tur būs 100% mēsls, bet iespēja krietni lielāka nekā pie mums ieberzties.

Link to comment
Share on other sites

Sorry,

sajaucu gadus, jo pats nesen mekleju a4, bet jaunaku gadu.

Pats pirku caur labu draugu, kas ved no Vacijas. Esot tur ari skatas kas labs sanak. Pats gaidiiju meenesi un esmu ljoti apmierinats. Ja nobriedisi pirkt varu paintereseties

Edited by JimBugA
Link to comment
Share on other sites

Pa netu klejoja bilde, kur mašīnai, atdzītai no lietuvas, noņemts visas detaļas/polsterējums un uz metāla ar marķieri uzrakstīts "Oļeg iz Ļitvi" vai kaut kā tml. Ja kāds māk atrast to bildi, iemet to šeit.

jau meklēju, nevarēju atrast..

Link to comment
Share on other sites

Bez golfa un A6, A4 ir vel pasats, VW lipo, Hyindai, suzuki un citas masinas. Piemeram - maniem vecakiem ir Suzuki swift hlupiks. Nu jau bus 5 gadi masinai un 80k nobraukums. Jo prjoam laba stavokli, bet drosvien remota jau varetu kadu 1k ieguldi, lai viss butu tip-top. Nesaktoties uz to, cenas ir loti pieejamas sim mazajam japanu masinitem. Un patiesiba man ta masinite patik. Jo ipasi man ta patika, kad man seta bija nolaists pagalma bordjurs, bet es ar to mazo fingu ar 5 centimetru atstarpi izspraucos cauri un noparkoju masinu pagalma !:)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Visslabakais variants būtu volvo vai audi pec manām domām. No audi ieteiktu skatīties uz audi a6,jo ekonomisks patēriņš,uzticīgs, remontā daudz neprasa un reti jalabo..! No volvo, kā jau nightmare ieteica volvo v40. Cik kaimiņam ir viņš gadus bijis, cik gadus ir kalpojis bez problemām.. Nav žēlojies ka kāds opel īpašnieks :D

http://www.ss.lv/msg.../v40/eiilg.html

http://www.ss.lv/msg...i/a6/fcxjb.html

Pats gan braukāju ar audi 100 c4 (2.6) un tadēļ iesaku audi... :D Viss ko pagiadām esmu mainījis ir degvielas sūknis,motora lielā siksna un kompresors... (bet kompresors nodega, jo kaut kur elektroniku esmu salaidis gristē.... neesmu vēl dzinis uz diagnostiku, lai precīzi noteiktu kur problēma... :D )

Jā jā to balto audi tik pat labi var nopirkt un uzreizi iepisti kokā. 2.5l dīzelis!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ar japāņiem jau ir cits stāsts. Mūsu elektriķiem Serjožām ar japāņiem nepatīk pinķerēties. Par amerikāņiem vispār paklusēšu :D Japāņi pašam personīgi liekas forši, jo braukājos ar 626 un nebija nekādu problēmu ( tas gan bija amerikāņu komplektējums ). Detaļas salīdzinoši lētas, apkope lēta, bet ja nojājas elektronika, tad ir vakars uz ezera. Ja grib mazāk galvas sāpes, tad vācietis vai kāds francūzis būs way to go.

Link to comment
Share on other sites

Nu principā jau es būtu pārsteigts, ja mašīnai kaut kas notiktu ar elektroniku no zila gaisa ātrāk par 20 gadiem/400k kilometru. ;)

Par amerikāņiem gan man rūgta pieredze. Mašīnas lētas un ērtas un smukas. Man bija dodge stratus. Patika. Komfortabla. Bet amerikas auto salons gan ir viss lielākais mūdžu kantoris ne tikai Latvijā bet visā balijā! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nemaz nerunājot par to, ka detaļas šipings divkārši pārsniegs pašas detaļas vērtību. Ne visur un ne vienmēr, bet amerikāņi Baltijas valstī NAV gudra izvēle :)

Nesen 2003. gada hjundais pārklājās, servisā nopuva pusgadu, garāžā vēl pusgadu un beigās īpašnieks bija škrobīgs par to, ka uzreiz šrotā neatdeva, jo remonts un renovācija nujau pārsniegtu jauna auto cenu. Man tāda slikta pieredze ar japāņu elektroniku gadījusies. Varbūt arī nav tik sūdīgi.

Link to comment
Share on other sites

Nu tās detaļas neražo USA. Visu raži ķīnā. Un konteineris ar detaļām maksā 1000USD un krāmē cik un ko gribi. Problēma tajā, ka Amerikas auto salons ir smirīdgi žuļiki kuri pārskrūvē cenu visam + noņem ejošas detaļas un aizstāj ar sūdiem. Proti - vai nu tu skrien un mekle uzticamu servisu caur galiem, vai arī tiec totāli apjāts. Bet patiesībā šī problēma ir aktuāla visām mašīnu markām vairāk vai mazāk.

Ar detaļu cenām tiešām nav tik traki. Problēma ir, ja tu dodies uz Amerikas auto salonu. Vai uz oriģināl salonu. Tad arī ir žopa.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ja tu viņu gribi sev, tad tādā salonā nevienu meiteni nevar laist iekšā. Ja senčiem, derēs :)

Senčiem, bet bļin varbūt sanāks ar meiteni pavizināt, well fuck :D

Bet nav jau nemaz tik traki :D Ko tad, kaut kādam vecam golfam salons labāks? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...