Jump to content
GIGN Forum

Auto iegāde


Spoksx
 Share

Recommended Posts

Gribētu dzirdēt jūsu domas, kādu auto jūs ieteiktu iegādāties līdz 2000Ls.

Lai ir ekonomiska un, lai mazāk pa remontiem būtu jāvadā.

+ un kur vislabāk ir iegādāties? No rokām, uz auto plača? Varbūt varat kādu ieteikt.

Uzrakstīju īsi un konkrēti, ja vajag vēl kaut ko zināt rakstat.

Uz pohām nedomās :D

p.s Ko par opel astra sakāt?

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Audi 80 b4 avant,manuaalo,diizeli ap 95,gadu un uz augshu.--ekonomisks,vid,pat.,4-5 litriem uz simts,daljas leetas,ja vajag,un var dabuut visur,ideaals variants pa taadiem cipariem.

vai Audi a6 avantu,manuaalo ar 6 robiem,diizeli ar 2,5 motoru,arii ljoti eko,un ieguldiijumus reti prasa,iet ar lopaa,preiksheejaa piekare vispaar ideaala,saliidzinot ar pasaatiem,un citiem taada gada modeljiem.

shie abi varianti ljoti labi jo chomiem ir shie katli.

nee slaapekli,ja paskataas tad fitii fiftii dalaas,piecpakaapju un seshpakaapju,un cenas ir dazhaadas,abiem. a6 vipaar ideaals variants taadaa summa,liels,eerts,eko,diizeli pa leeto var dabuut,izlaizh benkjus un normaali var nodarboties ar miilu,.uzliek 17 diskus uz paskat vispaar pa skaisto.

OPELIS :giggle: jau vaards pats pa sewi daudz ko neizsaka,bet motori shiem labi.

Ir teicieni

-neturi tik tuvi savu opeli manai mashiinai lai ruusa nepaarlec.!

-redzeeju ka rudmatains chalis stumj opeli,nebiju domaajis,ka Dievs soda cilveeku divreiz.

-kaapeec opelim ir aizmuguree apsildaamie logi?,,lai ziemaa stumjot nesalst rokas

-saule lec,zakis lec,bet opels nelec

-iisteniibaaa hariju poteru nobrauca opelis,taapeec vinjam taa ziime uz pieres

aizmirstaas shie joki jau par opeljiem,ir vel 100 :XD2:

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Tas vien ka no Vācijas atdzīts dod plusu.

5-7 l/100km Ja normāli brauc un negāzē ka vissvarenais.

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/mitsubishi/carisma/dpjdg.html

Audi 80 b4 avant,manuaalo,diizeli ap 95,gadu un uz augshu.--ekonomisks,vid,pat.,4-5 litriem uz simts,daljas leetas,ja vajag,un var dabuut visur,ideaals variants pa taadiem cipariem.

vai Audi a6 avantu,manuaalo ar 6 robiem,diizeli ar 2,5 motoru,arii ljoti eko,un ieguldiijumus reti prasa,iet ar lopaa,preiksheejaa piekare vispaar ideaala,saliidzinot ar pasaatiem,un citiem taada gada modeljiem.

shie abi varianti ljoti labi jo chomiem ir shie katli.

OPELIS :giggle: jau vaards pats pa sewi daudz ko neizsaka,bet motori shiem labi.

Ņemot avantu seš pārnesumu ātrumkārbu uzreiz cena neuzlec gaisā, tikai dēļ tā ka kārba tāda stāv virsū?

Link to comment
Share on other sites

Katrā 2-3. sludinājumā būs no vācijas, tā kā tas nav rādītājs. Kad es sev meklēju auto, visādi brīnumi "no vācijas" nāca.

Vari mēģināt dabūt audi a4 1.9tdi, kaut kādu vecāka gada zem 2000 dabūsi. Patēriņš toč 5-6l uz simtu, atkarībā kā brauc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Auģiks vecais a6, c4 kā man ir tīri laba izvēle kvalitātes ziņā, bet nu neteiktu, ka remonti ir no tiem lētākajiem, Kāda ceturdā daļa mašīnas vērtības gadā aiziet, lai visu savestu kārtībā, bet nu uz daudz ko jau var ieekonomēt, savējo pirms skates, katru gadu vedu uz pilno pārbaudi, lai viss ir čotka.

Link to comment
Share on other sites

+1 no rokas, jo plačos cilvēki prot sapūst tādas basņas ausīs, ka maz neliekas.. Pagaidām labākais kapeikp!sēju variants tiešām izskatās iepriekšminētais 1.9tdi. Kaut vai b5 pasāts.

ps. Ieteiktu sākt ar tiesībām.. :)

Edited by enjoi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lai autoram vēl vairāk galvu sajauktu, minēšu Honda Civic hečbeku. '96 - '01, varbūt sanāks pat '01 - '05.

Tas ir, ja sportisku, bet ekonomisku braukšanu vērtē augstāk par vietas esamību un trokšņu līmeni auto.

Link to comment
Share on other sites

mazs krāns? pērc bembi.

Domāju, ka 4 golfiņš tev būs visslabākais variants.

Protams, apsver arī domu par Audi a6 TDI, bet visslabākais ņem piem no salona galīgi jaunu, piem kautkādu dacia, un zini, ka janukas, tev ir garantija autiņam utt. :)

Link to comment
Share on other sites

Eu nu veči, ja es gribu bembi vai vispār kruta izskata mašīnu, tas uzreiz nozīmē, ka man mazs krāns? :D

Nu jā, paldies par info. Ja vēl kaut ko varat ieteikt, sakāt.

Hmmm, varētu kādu normālu auģiku varbūt ieķert...

Edīte: Man par golfiem itkā viens teica, kam bija, ka vairs savu mūžu nepirkšot, ka baigi rūsējot utt..., ko jūs sakāt?

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Cik liela ir tava pieredze braukt ar pakaļējo piedziņu?

HMmm, padomāšu... nekāda :D

Labi, tā mašīna nebūs domāta man, sencis pērk, braukšu protams arī es :D Izvēlē ir liela, negribas iegrābties, tāpēc prasu jums padomu :)

Ja tev kaut kas pārdodams, tad ganjau nederēs, jo ņemsim februārī.

Edited by Spoksx
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...