Jump to content
GIGN Forum

Labākā čiksa


EDD
 Share

Recommended Posts

esmu paraak slinks, lai skatiitos taa visas bildes un tas nemaz kaut kaa nesaista, bet man ir aptuveni skaidrs, kaa to taas bildes ps rulzz. ieveertejiet shito saitu

ps. Carmena ir karsta wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Btw, tas viss (bilžu staffs) sākās ar šo bildi. Tā man bija viennozīmīga favorīte pirms... ēēē, laikam 5 gadiem.

Bā, izbraucu cauri (pirmo reizi) visām bildēm, konstatēju, ka man (kurš ir salicis 99% no tām bildēm) nav iespējams izvēlēties tādu vienu favorīti... Tur lapas šķirstot ik pa brīdim uzpeld kāda bilde, kas man bija mīļākā uz to brīdi. Ak, ko es atradu - aww.

Vispār kā viskarstākā bilde noteikti būtu jāmin šī, kas man kalpoja kā cs konsole 1.5 versijā.

Tā kā labāko bildi es nespēju izvēlēties, varu ielikt linkus uz divām desktopa rekordistēm - šo un šo. Katra vismaz gadu nostāvēja man uz desktopa.

Vai, bet tur daudz drausmīgi perfektu bilžu - es varētu linkus vēl un vēl likt - iespējams es kādu varētu izvēlēties, ja nebūtu gandrīz visas tās bildes liktas pēc manas gaumes...

p.s.

bled odiņ, šito lapu gan vairs nejāsim.

Link to comment
Share on other sites

wink.gif

deguns un acu līnija toč + man liekas arī lūpas līdzīgas. but then again you shoud know better. manas favorītes pagaidām nav mainījušās.

anyway, galvenais novērojums (un tava diagnoze) bija - blondīnes.

Link to comment
Share on other sites

but then again you shoud know better.

aha.gif

Es nez, kas tev ir ar to matu krāsu, es to gandrīz nekad neievēroju. Mani bilde/čiksa kopumā interesē nevis viņas matu krāsa. Pat ja manā gaumē ir novērojams kaut kāds konkrēts matu krāsas trends, tā ir tikai un vienīgi nejaušība, ka to matu krāsu īpašnieces labi izskatās wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...