Jump to content
GIGN Forum

Need Help


XekToR
 Share

Recommended Posts

taatad labvakar , veleejos ar Jums parunaat kaa ar pieredzeejushiem adminiem un cilveekiem rolleyes.gif

veeleetos paluugt uz juusu servera xgag un xlama komandas - tapec ka taas ir ljoti noderiigas un vajadziigas komandas jebkuram adminam.

xgag - uzskatu ka jebkush no adminiem (ne tikai) buus pamaniijushi uzmaaciigos votes prasiitaajus un 4iiteru medniekus , saprotu arii vinjus bet Es uzskatu ka labaak zinaashu nekaa vairums kaa un kur riikoties , saprotu playerus kuri velas paliidzeet ar saviem ieteikumiem bet dazreiz tie vnk piegriezhas,uzskatu ka taados gadiijumos ir jalieto xgag nevis xk (to man vnk sirsninja neatljau,jo zinu cik laikietilpiigs process ir gaidiishana kamer tiek serverii,pats mocos)

xlama - shii cik esmu pamaniijis ir taada vairaak vai mazaak izklaides komanda , pats esmu paaris reizes dabuujis thumbsup.gif

lietot uzskatiishu par vajadziigu tad ka tiks mainiiti nicki piemeram ja kaadam ir rezultaats 20;2 ar nick Agris , tad cits speletajs mainiis nick uz Agris_LOX_AR_WH_VISPAR , atkal sidrsapzinja neatljau kikot wink.gif

apsolos buut labs un jaunajaa gadaa veel labaaks admins ..

paldies !

Link to comment
Share on other sites

paldies Bijach.

iz dziives

?

*DEAD* GANG || GUCIX : taadi chiiteri saliidushi!

*DEAD* GANG || GUCIX : visi taadi pro !

ADMINS LaNCe: admin_aizveries GANG || GUCIX

un shitas man visvairaak iekrita aciis , gribeeju jau ban

*DEAD* NighT^ : lol shara

wink.gif

p.s. taadu piemeeru ir daudz un juus to zinaat , vnk vienmeer nevares buut admini , bet praktiski vienmeer atradiisies kaads taads !

Edited by XekToR
Link to comment
Share on other sites

es vnk taaa smeejos izlasot tavu postu macho laugh.gif

nu tev bija no NoA nick, un tur man teica ka tev esot wh .. iegaaju spec skatiijos , skatiijos - nebija nekaa apnika.tad jautaaju kaads real nick un tu atbildeji XeqtR,itkaa tas no NoA aa un veel teici kapec es tev nick esmu nospikojis, kjipa xEq - es nezinu kas tas ir , meginaaju kick bet bija imuuns , tad nodomaaju ka daRek,vinereiz ~ same gadiijas ar vinju (imunitaati) . tapec saakas par lielajiem deguniem etc , ljoti atvainojos bet dareks man jau sen nepatiik , biju 100% ka tas ir vinsh ..

atvainojos ljoti , btw rakstot sho postu visu laiku smejos par macho postu .. vnk nevaru laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

par to ka pasaka "lol shara" jaaliek xg? smile.gif kkaa neiebraucu... shon vienam pidinjam liku xg par to, ka shameejais kkads 15x peec kaartas prasiija, lai nakoshaa mape buutu kkads winterdusts laikam smile.gif peec tam atgagoju un teicu, ka ja veel spamos, tad buus kick. vinsh veel kko man uzdirsa, tad es kkaa netiishaam iegaaju spec un saak sho skatiities, atklaajaas neticamas lietas - meerkis raustaas kaa traks + veel sienas ir manaami palikushas no stikla. tika izmantots xb 0 smile.gif tas xg patieshaam noder labi, bet ja xeq taisaas gagot par to, ka pasaka "shara", nu tad nez... moska es kko paarpratu smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

es vnk taaa smeejos izlasot tavu postu macho laugh.gif

nu tev bija no NoA nick, un tur man teica ka tev esot wh .. iegaaju spec skatiijos , skatiijos - nebija nekaa apnika.tad jautaaju kaads real nick un tu atbildeji XeqtR,itkaa tas no NoA aa un veel teici kapec es tev nick esmu nospikojis, kjipa xEq - es nezinu kas tas ir , meginaaju kick bet bija imuuns , tad nodomaaju ka daRek,vinereiz ~ same gadiijas ar vinju (imunitaati) . tapec saakas par lielajiem deguniem etc , ljoti atvainojos bet dareks man jau sen nepatiik , biju 100% ka tas ir vinsh ..

atvainojos ljoti , btw rakstot sho postu visu laiku smejos par macho postu .. vnk nevaru laugh.gif

totāls lol. Tu vēl forši tīmattakoji mani kad es tev spēles vidū neatbildēju uz jautājumu "real nick?" + pēc tam es neteicu ka es esmu no NoA, es teicu ka man niks ir XeqtR. Par ko tu mani izkikoji tā arī nesapratu, jo iemesla to darīt nebija, un to par to špikošanu es pateicu daudz vēlāk un tam nekāds sakars ne ar ko nebija.

Link to comment
Share on other sites

neaceros iisti apstaakljus ,bet zinu ka toreiz biju izdomaajis "atmasku" kapec gribeju kikot jo jutu ka kkad kkas taads buus , bet paarliecinaats ka tas ir daRek tad nemaz nemeeginaaju neko skaidrot un teikt wink.gif

p.s. slow hands nesaspringsti kad lasi topickus ! rolleyes.gif

btw plz turamies pie teemas ! 20.gif

Edited by XekToR
Link to comment
Share on other sites

Hmmmm...pie tēmas...nu lab!

Šīs tiesības pielietojas arvien retāk un retāk - lamu neesmu vispār nereizi izmantojis - pēdējo mēnešu laikā esmu piefiksējis, ka tauta ir kļuvusi aizvien nosvērtāka un lieka XG komandu iedalīšana varētu tautu tikai sadusmot, bet kam ta ir vaidzīga dusmīga un uzkurināta tauta srverī....

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Vinjam jau ir tiesiibas, vinjsh prasa tikai apgreidu happy.gif

EDITED:

ko varu teikt par allworth - wh 100% , to mees ar astute noveerojaam gather laikaa .. uz apollo ja nemaldos vinsh jau ir dabuujis "savu" tiesu  rolleyes.gif

OK smile.gif, bet nu labi, kaa admins domaaju, ka buus akei. Atbalstu tiesiibu doshanu paarbaudiitiem adminiem, bet mazaak tiesiibu doshanu jauniem chibrikiem, kas ne ar ko iipashu nav to izpelniijushies.

No manis RECinjsh

Edited by AllwOrth
Link to comment
Share on other sites

A es arī atbildēju par apgreidu - vienkārši man šis texts jau stav sagatavots ( visiem dzīves gadījumiem ) un atliek tik Iepastot....tur var saskatīt visu - prasību, apgreidu, dzīves gudrību un manu domu gājienu

Bet spešely priekš tevis paeditēšu...

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

iisti varbuut nezinu vai man naaksies biezhi izmantot lama,bet uzskatu ka xgag ir vajadziigs un izmantoshana nebuus 2x meenesi , taa ir ljoti svariiga un nepiecieshama komanda.

p.s. allworth varbut paeditee un pasaki savas domas par mani ? wink.gif

Edited by XekToR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...