Jump to content
GIGN Forum

Lielākie GIGN lohi vienuviet


Nightmares^^
 Share

Balsojam  

150 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jā tu varētu, ja izpildīsi zemāk minētās prasības:

1) Izģerbies kails, uz krūtīm uzraksti GIGN.LV un skrien pa Rīgas centru kliedzot kā gorilla riesta laikā

2) Nostāsies uz kreisās kājas ar labo roku pie deguna un lēkājot nodziedāsi dziesmu mandarīnu dialektā no beigām.

3) Beigsi troļļot

challenge for other users: mēģinam neatbildēt uz nevienu 7 postu, lai arī kā gribētos iebāzt acīs to, ka viņa IQ pārspēj pļavā augoša magone, un lai cilvēks mirst viens ar domu, ka bija GIGN lielākais lohs, un uz īsu brīdi apkārtējie par viņu interesējās

Edited by DoubleT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jā tu varētu, ja izpildīsi zemāk minētās prasības:

1) Izģerbies kails, uz krūtīm uzraksti GIGN.LV un skrien pa Rīgas centru kliedzot kā gorilla riesta laikā

2) Nostāsies uz kreisās kājas ar labo roku pie deguna un lēkājot nodziedāsi dziesmu mandarīnu dialektā no beigām.

3) Beigsi troļļot

challenge for other users: mēģinam neatbildēt uz nevienu 7 postu, lai arī kā gribētos iebāzt acīs to, ka viņa IQ pārspēj pļavā augoša magone, un lai cilvēks mirst viens ar domu, ka bija GIGN lielākais lohs, un uz īsu brīdi apkārtējie par viņu interesējās

Ak tu zīdaini, notīri tev kautkas tur pie lūpām palicis. Nothing personal. IQ tu mans lielais :)

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Es Tevi saprotu ! Tikai spēcīgākajiem cilvēkiem ir nospļauties ko par viņiem domā pārejie un dzīve ir daudz rožaināka , bet tev viņa tomēr nav tik rožaina vai ne ? Un tu to visu izliec te, jo virtuāli tas ir pofigs! Bet tomēr ir arī jasaprot, ka šeit ir atslodze no visa pārēja un Tu reāli traucē, varbūt tapēc tev tā neveicas dzīve ka tu traucē pārejiem, pat tāda sīkuma kā šajā forumā !?!

Edited by desina
Link to comment
Share on other sites

Nē man te patīk, Spama sadaļā troļļot, smisļe pabazarēt ar kautko un tanī pašā laikā neparko :) man takš ir jāizstāv savs loha tituls. Esmu gign spama sadaļā uz neilgu laiku iesprūdis, otrdien jau braucu prom būs miers no mani jums!!!

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

Ai, Jūs jau šeit visu esat nokārtojuši. Semorka ir pirmais, jo viņš centās būt pirmais.

Browns ir pārspējis tūbiju par 1 balsi, tā varētu būt patiesība, ņemot vērā tās šausmas, kas tiek rakstītas.

Par tūbiju ir iesūtīts materiāls no anonīmā:

rc8es0ik451nectclg4l.jpg

Ja tas tiktu iesūtīts ātrāk, droši vien rezultāts būtu krasi atšķirīgs :D

Anyway, deadalive ar Tom. metās aliņam un liek man ar cashu, cash, kā tas nākās, ka es ar 1 balsi zaudēju? :(

Pēc statistikas skaidri redzams, ka ir daudzi, kas uzvarētājiem mina uz papēžiem atstājot gaļīgas tulznas. Šo statistiku nav iespējams apstrīdēt, jo tā IR TIK FUCKING PATIESA, ka prieks.

Tehnonūģis ir neviens cits kā Beefs, kurš māk izrēķināt pirmā topa uzvarētāju degradācijas līmeni pēc aprēķinātajiem nokrišņiem UK un Rēzeknē.

Lai nu kā, aplausi visiem par visiem! Yo!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

jā, es jau sabijos, kas notiek, ka negaidīti statistika kāpj, bet skaidrs, kas par lietu, viens āksts iemetis pavecāku skrīnu no manas dr.lv runā sadaļas. hehe.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Es savā noliktavā pa nedēļu nopelnu tik pat, cik jūs ar melnu muti LV mēnesī.

Un man nav nevienam nekas jāsūkā, lai mainītu sev membertaitlu, pats varu samainīt. Bet, jūs kā vienmēr, visu ziniet labāk par manīm, lol.

GIGN`s got tallents!

p.s. membertaitls ir par godu zoofīļiem, nightmare :)

Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Mle palaidu garam sitik vertigu topiku :D

Neesmu aktivs katra dienas foruma lietotajs, bet briziem teksti no cilvekiem te nak ara, tadi, ka kauns par forumu un ta lietotajiem, briziem liekas, ka ir personazhi, kas te sezh un gaida, ka varetu kadam uzdirst. Protams, tas padara forumu ''jautraku'', bet vai tas ir si foruma merkis, hvz. Pasi mes foruma un ta vidi radam kaadu gribam.

Par daziem useriem, man tiesam ir zheel, bet taja bridi atceros, ka ari skoleni un viri zem 14 seit ir pieregistrejusies un tad ap sirdi paliek mierigaak :)

+1 Nightmare, foruma sadi konkursini katru gadu jataisa, padara seit dzivi jautraku un gaisu tiraaku !

Link to comment
Share on other sites

Būtu jau jauki, ja šim pieietu nopietnāk un tos ākstus arī banotu ārā, bet dažam labam jau atliek paraudāt dyvītim uz pleca, lai atbano, lai turpinātu rakstīt savu nekam nederīgo sūdu :)

Es sev gribēju moderu, lai attīrītu forumu no drazas, bet, tā kā phuns un debīls čoms dažam moderam ir tuvāks par to, ko tādi te raksta, tad man neceļās rokas turēt striktu garu, ja tas tiek noniecināts un ignorēts.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nu par manu atbalstu vari neuztraukties, es piedalos Projekta '' gudri dirsts nav malku cirst banosanas ballite 2012'' :)

Aaa un lai butu visiem skaidrs, es te nerunaju par cilvekiem, kas divaini izturas vai uzdod stulbus jautajumus, bet tadus, kas metajas ar 3stavigiem vardiem un grauj forumu, ka telpu kur ir vieta informacijas apmainai, nevis kanalizacijai.... :)

p.s. Un man pie kajas, kurs kuram ir draugs, virieshu milestibai ir vieta gulta nevis foruma.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...