Jump to content
GIGN Forum

Man bans delj brala izdaribaam.....Mosh varetu unban ludz?


Simsons2224
 Share

Recommended Posts

savācies, jau iepriekšējā topikā atbildi uzzināji.

velviens topiks un babāns ar forumā būs.

edit: sāk likties, ka šo visu ar raksta "mazais" brālis

edit 2: es atslēgšu topiku, bet TU drīksti tikai iepostēt bildi, kur ir redzams tavs mazais brālis rokā turot lapiņu, ka lūdz piedošanu par čītošanu gignā.

ja iepostēsi ko citu, bans būs.

Link to comment
Share on other sites

HA HA HA standarta atruna

edit 2: es atslēgšu topiku, bet TU drīksti tikai iepostēt bildi, kur ir redzams tavs mazais brālis rokā turot lapiņu, ka lūdz piedošanu par čītošanu gignā.

ja iepostēsi ko citu, bans būs.

Un, lai pavisam droši būtu tev ir japliķē ar krānu mazajam brālim pa vaigu.

Link to comment
Share on other sites

he is english maaan!!

ne nopietni, neloģiski.

Pie seņčiem? Tātad tagad tu vairs nedzīvo pie senčiem, bet paņēmi IP līdzi?

Tas ir līdzīgi, kā ar Ryanu bija MW. Viņš aizbrauca uz DE, un viņam bija LV ip. Cītigi mums centās ieskaidrot ka, DE bija! :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

tātad mans rezumē:

konkrētais biedrs ar visu ģimeni dzīvo UK, pirms kāda laika mazais brālis spēlēja CS un norāva banānu. Mazais brālis neko nesaka lielajam un laimīgs dzīvo tālāk.

Tagad, kad ir pagājis kāds laiciņš, un visa ģimene ir aizbrauksi dzīvot kur citur (jo lielais brālis tomēr te dzīvo viens ar veco IP uz bez brāļa mazā) lielais bračka uzzina, ka sīkais banānu norāvis. Lielais ir tik advancēts, ka nespēj īsti pateikt, kad tas noticis un nespēj ar iemeslu pateikt, JO TAS NAV rakstīts konsolē. Pie mazā brāļa ar nevar aizbraukt, jo ģimene dzīvo velc zin kur. UK takš liela.

Principā, nekas nerada aizdomas šajā stāstā, vaine?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...