Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums uz ACC (war3)


Recommended Posts

Vecums: 24

Nodarbošanās: Strādāju maiņu darbu kā jau baltais nēģeris. Esmu krupjē.

Pieredze CS:

Kopš CS 1.1 laikam īsti neatceros. Biju admins clan.lv ~ 5 gadus. (Ar niku - LLlyT)

Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem?

Kā jau visi admini sekošu kārtībai serverī. Banošu čiterus, kikošu lagerus, slejošu/slapošu kemperus.

Spēlēju regulāri - 200h kopš restarta. Tātad varēsiet rēķināties ar vēl vienu patstāvīgu, atbildīgu adminu.

Admini kas atbalstītu manu kandidatūru ir l1nk1n, Spa[n]ky un Mca. (Jautāju viņiem kaut kad ļoti sen, kad l1nkin vēl spēlēja war3)

Runājot par foruma postiem - tie 50 man nav, bet es regulāri čekoju kas jauns,bet uz postošanu gan slinks.

Komandas, kuras es vēlētos - slap, slay, kick, gag un varētu arī ban.

Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros;

Visu laiku, kad ir kāds kas spēlē! Parasti tas ir pirms darba. Statos var redzēt.

Linki uz spēlētaju statos;

http://stats.gign.lv...ayer.php?id=915

Reģistrētais niks vēlamajā serverī:

Mockingjay!

Edited by Mockingjay!
Link to comment
Share on other sites

pacenties kaut ko forumā parakstīt. aktivitāte forumā varbūt nav tik ļoti svarīga priekš adminēšanas serverī, bet te vismaz par tevi var kādu bildi uzburt, proti, kas par piparu esi. te pietiek kapa kluso adminu.

ierakstīju šeit, jo izlasot šādus pieteikumus ir prieks, ka cilvēki, kas šo spēli kustina ilgu laiku, ar laiku nonāk gignā. nav jau protams tie laiki, kad "komjunitiju" bija daudz, bet tomēr ir un izdzīvo stiprākie un ar šādiem papildinājumiem GIGN tikai iegūst. savādāk pēdējā laikā, cik ir pasekots, te nedaudz dažiem jaunajiem censoņiem nav īsti saprašanas, kas ir GIGN un admins šinī valstībā.

^_^

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...