Jump to content
GIGN Forum

[Eksperiments] Pelnīsim internetā!


samuray
 Share

Recommended Posts

maddn.. viņš spēlē kazino.. ar fake naudu... pat ja viņš izņems 100$, pēc 2vām nedēļām jau būs paspēlējis savu mašīnu, drēbes un bērnu. :) kazino vienmēr uzvar.

Beefs

SuperRembo uzvar kazino :D Labojums :D

Kazino apiss Super Rembo uz 147 Ls :D

Edited by RadicaL.LV
Link to comment
Share on other sites

Es report sistemu Swed neiedzilinos.

Man ienaca USd valuta un tika konvertets uzreiz. Galvenaja bilance figure virs 140Ls.

Ka man vareja ko nonemt ja man vakar vakara bija 0.00Ls konta. Pasutiju jau StarCraft 2 pre-order. Taka nekada - nava.

Vienkarsi brinumi redzami, kad konta ienak EUR USD, RUB valuta, tad brinumi redzami.

Vienigi mani izbrina ka konta ienaca 3 summas, pec sms skatoties.

194.84 usd, 25,77 usd, 26,8 usd. Kas ir vienads 247,41$.

un visbeidzot, ja man konta butu 0 vai kadas problemas, domajat es liktu bildi tad :)

Link to comment
Share on other sites

Nu hvz kas tur ir, galvenais ka galvenaja bilance viss ir ta kaa tam jabut. Nav pirma reize. Sadi prikoli redzami pie EUR usd RUB valutu ienaksanas. 2 gadus atpakal gan bija neforsi, ka mekle + kur mans alertpay $ no spamosanas darba =D.

Kamer iebraucu ka tur konvertacija nelogiska.

Vismaz ja es projektetu, +Uzraditos cik ienaca USD, - konvertacijas rezultata zaudetie USD un 3 + ienakosie LS konta.

Link to comment
Share on other sites

vinjsh shobriid aizlej ausis, tur ir skaidri un gaishi rakstiits pirkums!!! ja ienaaktu nauda tur buutu atgriests dariijums vai arii skaidri un gaishi tekstaa redzams paarskaitiijums ar konkreeto valuutu!

Sadi prikoli redzami pie EUR usd RUB valutu ienaksanas.

kaadas muljkjiibas veel staastiisi? :D

fcezz9oh65sopd1mp4.png

luuk euro dariijumi!

Edited by BOT^a
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vakara paspaidisu tas atskaites biskin vairak.

Mos kriterijus kadus janorada. Jo es tik izvelejos sodienas datumu.

Un kape lai man liet udeni =D.

Ja es zinu kas man konta bij vakar vakara, un kas man ir sodien.

Nu vismaz bus ko sodien vakara padarit :) pieradit savu patiesibu balstoties uz to report sistemu.

Link to comment
Share on other sites

Ka man vareja ko nonemt ja man vakar vakara bija 0.00Ls konta.

shis teksts arii liekas smiekliigs njemot veeraa ka blakus kolonaa taa kas ir vairaka pa labi, noraada cik ir atlikums kontaa, tas noziimee ka arii par sho lietu tu lej uudenjus :)

Link to comment
Share on other sites

kapec tu aizmaleji tos kur ir + zime ? ja jau tie bija ienakumi no kazino ? :D Bet kur aiziet - 150 ls par kaut kadu pirkumu tu , megini iestastit ka tas ir ienacis tev konta ?

Sodien ienaca :). Nu + - parkonvertejot, Sanak aptuveni tas ko es iznemu. Vienigi neiebraucu kapēc konta vairāk ienāca. Vajdzeja būt tākā 136Ls,

ejttkxa2czhozb6hyh3h.jpg

Redzems ka sakuma tev konta ir 226 ls , tad kaut kadi + kurus aizmaleji un tad tu kaut ko noperc taja kazino pa 150 Ls :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...