Jump to content
GIGN Forum

Counter-Strike: Global Offensive GIGN un Latvijā


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Jautājums cik cilvēki ir iegādājušies CS:GO, lai serveros būtu tauta.

Tu neticēsi, bet lai atrast quickgeimā spēli man ir jāgaida veselas 2 sekundes. Uztaisot rūmu ar botiem jau pēc pāris minūtēm stabils 5x5 ir grantēts. Tā kā tas, ka latvijā vēl pusei nav pat 1.6 nopirkts, nav arguments, ka cilvēki nepērk CS:GO

Link to comment
Share on other sites

Tu neticēsi, bet lai atrast quickgeimā spēli man ir jāgaida veselas 2 sekundes. Uztaisot rūmu ar botiem jau pēc pāris minūtēm stabils 5x5 ir grantēts. Tā kā tas, ka latvijā vēl pusei nav pat 1.6 nopirkts, nav arguments, ka cilvēki nepērk CS:GO

Kas tu domā, ka quick game atrod spēli ar latviešu serveros, jeb nesapratu tavu domu? Es vispār quick game neminēju. Reāli doma bija, kur tur tīrī spēlē ar latviski runājošajiem :D

Edited by Print`Screen
Link to comment
Share on other sites

Kas tu domā, ka quick game spēlē ar latviešiem? Es vispār quick game neminēju. Reāli doma bija, kur tur tīrī spēlē ar latviski runājošajiem :D

Viss ir iespējams. Bet vienīgais es neredzu jēgu, ja vien nespēlē ar pazīstamajiem. Dirsties vienā valodā?

Link to comment
Share on other sites

vecam uzlabotam, kubikainam sudam, ja liels terins ;)

News flash, visi shooteri ir veci, uzlaboti, kubikaini Doom kloni.

Serverus pāris atradu, gan LV, gan nē, kas ir normāli.

Var slēgt ciet. Paldies neatkārtojami lielam dauņu baram, kas nerubī turēties pie topika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

News flash, visi shooteri ir veci, uzlaboti, kubikaini Doom kloni.

Serverus pāris atradu, gan LV, gan nē, kas ir normāli.

Var slēgt ciet. Paldies neatkārtojami lielam dauņu baram, kas nerubī turēties pie topika.

Nemūc prom, padalies ar informāciju. Vēlos kopā ar letiņiem pagraizīties.

Edited by Friendly Cannibal
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...