Jump to content
GIGN Forum

Tā vienkārši jautājums.


Nak3D
 Share

Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Yo biedri.

Es te tā padomāju un uzskatu, ka tas čīteru jautājums serveros, piemēram css ir aplams! Tikko kapāju un pazīstami spēlētāji, draudzīgi, visiem lielie koriši nu spēlē nereāli. Nebūšu "ezis" kas katru sūdu postos reportā iekšā, kgan pats nav no tīrākajiem spēlmaņiem.

Fakts, ka čoms dzīvo ASV un serveros kur viņš kapā esot normāls security addons! Fīča tāda ka programma iekš css analizē katra spēlētāja reakcijas laiku, skaņas un kustības. Un ātri liek banu tādiem, kas ir to pelnijuši. Painteresēšos vēl, tad padošo konkrētāku info tautai. Jo šo vajag ieviest.

Link to comment
Share on other sites

Yo biedri.

Es te tā padomāju un uzskatu, ka tas čīteru jautājums serveros, piemēram css ir aplams! Tikko kapāju un pazīstami spēlētāji, draudzīgi, visiem lielie koriši nu spēlē nereāli. Nebūšu "ezis" kas katru sūdu postos reportā iekšā, kgan pats nav no tīrākajiem spēlmaņiem.

Fakts, ka čoms dzīvo ASV un serveros kur viņš kapā esot normāls security addons! Fīča tāda ka programma iekš css analizē katra spēlētāja reakcijas laiku, skaņas un kustības. Un ātri liek banu tādiem, kas ir to pelnijuši. Painteresēšos vēl, tad padošo konkrētāku info tautai. Jo šo vajag ieviest.

Tāds addons nav un ja ir, tad ir miskaste.

Man patīk "pats nav no tīrākajiem", tas ir kā redz cauri sienām, bet tikai plānajām? Nemaz nerunāsim par cilvēkiem, kuri uzskata ka 20 spēlētajiem atrodoties serverī 21 ir ieslēgts wh.

Link to comment
Share on other sites

Ūpi, tas uz mani - nav no tīrākajiem? :D Kas tad man ir ieslēgts? Šodien viens izteica minējumu - skype (monitorings) :D

Kāds ir tavs minējums?

Par reportu - a, ko tad darīt? Es serverī gribu spēlēt bez dauņiem (t.i. čīteriem) - bet, ja ienāk pārītis ar wh vai aim, vai abiem kopā un nav admina, ko darīt? Ļaut, lai paspēlē, kamēr nav admina, un, ja neatnāks admins, tad gaidīt, kad nākošo reizi tas āksts ienāks pačītot?

Link to comment
Share on other sites

Reakcijas laiku? Skaņas un kustības? Ko tu pīpē, dēls?

To pašu teicu čomam! Arī ticiba tam maza, bet ja nu? Teicu ka painteresēšos.

Tāds addons nav un ja ir, tad ir miskaste.

Man patīk "pats nav no tīrākajiem", tas ir kā redz cauri sienām, bet tikai plānajām? Nemaz nerunāsim par cilvēkiem, kuri uzskata ka 20 spēlētajiem atrodoties serverī 21 ir ieslēgts wh.

Varētu būt ka Tev taisnība, bet vienalga es pačekošu kas un kā...

Ūpi, tas uz mani - nav no tīrākajiem? :D Kas tad man ir ieslēgts? Šodien viens izteica minējumu - skype (monitorings) :D

Kāds ir tavs minējums?

Par reportu - a, ko tad darīt? Es serverī gribu spēlēt bez dauņiem (t.i. čīteriem) - bet, ja ienāk pārītis ar wh vai aim, vai abiem kopā un nav admina, ko darīt? Ļaut, lai paspēlē, kamēr nav admina, un, ja neatnāks admins, tad gaidīt, kad nākošo reizi tas āksts ienāks pačītot?

Nu es par tevi to tā - visi tik daudz sūdzās par tevi, ka brīnos ka par tevi nav reports sataisīts! :D Nekāda naida puis, jo pats tak nesen saskāros ar reportu! Redzi, daudziem skauž, ka ir tādi spēlētāji kā mēs ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

FACEWALL

Ieks ieprieks minetajiem postiem,

Atleast my Mood is better than it was a sec ago...

Upi its called "ZBlock" vins parbauda vai clienta failos nav veiktas izmainas utt, tadel vins kiko/bano ari tos kuriem ir skini kas butiski izmaina gameplay, ka skanas; texturas utt

Alfa visu laiku uz čuju, ņuhu un HAĻAVU spēlē! :D

Efektīvāk būtu, ka varētu uztaisīt spēlētāja monitoram ekrānšāviņu, tad Tu arī redzētu, kā viņš to virtuālo pasaulīti redz!

Pilniba piekritu par screen admin comandu kas liek speletaja clientam uztaisit screenshot, kas butu autoram no css foldera japieliek pie appelacijas 4-5 h laika pec ban..

Screenam vienigi butu jabut needitojama formata... Cik man zinams sada funkcija, jeb addon ieks cs1.6 labi stradajis citos servos..

Edited by ArcChez*
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ForesT parāk bieži liek CS office, un vecie frukti uzreiz pazūd, jo VOTE ir uzlika cita mape-bet tiklidz ForesT ierauga ka nav office tā viņš atceļ vote un uzliek office. Tā arī ir liela problēma.

Tu esi debīls? Vari pat neatbildēt..

Nekad mūžā neesmu uzlicis voti uz ofisu :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...