Jump to content
GIGN Forum

Gaming Projekti.


GuskiS
 Share

Recommended Posts

Nesen kā palasīju vecu vecu topiku par netgames aizvēršanu tepat forumā, sāku uzreiz domāt, cik ir tādi projekti, kas pastāvējuši ilgi un ir pazuduši bezvēsts? Piemēram, šodien iebambīju gamerx.lv - ko es redzu? Slēgts uz nenoteiktu laiku. Kādus jūs projektus atceraties(populārus/pilnus), kuri vairs neeksistē? Un varbūt zini, kas ar tiem notika?

Kad es sāku aktīvi darboties pa kumjunitijiem, populāri bija chill.lv, evil.lv, rush.lv, bet pašreiz izskatās, ka šie jau grimst, chill vsp jau slēgts. Tas pats varētu būt ar MW. Vai tiešām CS sāk mirt? Lūdzu, diskusijas :)

Link to comment
Share on other sites

Cs ir 12 gadus veca spēle. Nosauc iemeslu kapēc lai viņš nemirtu? Vispār manās acīs viņš jau sen ir miris un nekādi global offensivi viņu neatdzīvinās. Paldies dievam, cilvēki sākuši saprast ka ir arī citas spēles, daudz foršākas un daudzveidīgākas.

Tieši nesen, pēc ~3-4 gadu pārtraukuma biju ieslēdzis CS. Pilnīgi nekas nav mainījies, tās pašas kartes, tie paši ieroči, tie paši teksti, viss tas pats! Kā neapnīk?? It sevišķi ja tik viegli var tikt pie, piemēram visiem jaunajiem Call of Duty, Battlefield utt. Labi es saprotu, ir cilvēki kam vnk nekas cits neiet, bet viņu nav tik daudz lai CS dzīvotu vēl ilgi un laimīgi

Link to comment
Share on other sites

Cik zināms, tad MW galus atdos tikai un vienīgi gadījumā, ja mix izdomās vairs neturēt serveri nahaļavu Izzi centrā. Par gx gan neliels pārsteigums.

edīte:

jap, cs mirst, tiesa, vēl ir daudz 13 gadīgu krānu, kam tie pikseļi vēl ir aktuāli.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

Es vakar pēc 5 gadu pārtraukuma spēlēju futbolu. Pilnīgi nekas taču nav mainījies, tā pati viena bumba, tas pats zaļais laukums ar baltajām svītrām, tie paši noteikumi, viss tas pats! Kā var neapnikt?

Itsevišķi, ja var vienkārši spēlēt citas spēles, piemēram, basketbolu, frisbiju, florbolu, utt.

Nu labi, es saprotu, ka ir cilvēki, kuriem citiem sportiem nav pieejas, bet viņu nav tik daudz, lai futbols izdzīvotu kā spēle.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

breetz, MW tā vien nepadosies, lai gan ir ievērojams kritums, tomēr tas spēj konkurēt un cīnīties par izdzīvošanu ! :)

Es aceros, tādus kā apollo(serverus) un netgame.lv , pac pārsvarā uzturējos cs.bedre.lv bet nu jau kā vairākus gadus ir slēgts! :(

Link to comment
Share on other sites

Es vakar pēc 5 gadu pārtraukuma spēlēju futbolu. Pilnīgi nekas taču nav mainījies, tā pati viena bumba, tas pats zaļais laukums ar baltajām svītrām, tie paši noteikumi, viss tas pats! Kā var neapnikt?

Itsevišķi, ja var vienkārši spēlēt citas spēles, piemēram, basketbolu, frisbiju, florbolu, utt.

Nu labi, es saprotu, ka ir cilvēki, kuriem citiem sportiem nav pieejas, bet viņu nav tik daudz, lai futbols izdzīvotu kā spēle.

Sen atpakaļ, kad netgames.lv vēl bija forums, panesās lielā diskusija vai cybersports ir sports vai nav. Uz tekstu ka sēdēšana pie pc nevar būt sports, viens gudrītis atbildēja "Tad jau autosports arī nav nekāds sports, jo tur jau arī tikai sēž un groza stūri". Tas gadījumā nebiji tu? Ja reiz futbolu salīdzini ar datorspēlīti

Link to comment
Share on other sites

Problēma ir jaunajā geimeru paaudzē - sīki, bezsmadzeņaini sūdabrāļi, kuri bērnībā nav bāzuši pirkstus kārtridžnieka ligzdā, lai no salauztā kārtridža izrauto mikroshēmu tajā iestūķētu manuāli. - Respektīvi, tiklīdz vecajiem geimeriem parādās pilna pakaļa darbu reālajā pasaulē un geimošanai laiks atliek tikai tik cik reāli geimot, nevis virtuālajās kopienās darbotos, tā jaunie nespēj pavilkt nastu. Pie mums, gluži vienkārši, nestrādā 'legacy' princips - komūnas vadītājs ir un paliek neaizstājams - nevis tāpēc, ka viņš izceltos ar kādām īpašām spējām vai harizmu, bet tāpēc, ka nav atlasījis pietiekoši jaunu un spējīgu komandu, kura varētu pārņemt darbus un turpināt iesākto vadoties pēc stratēģijas (kura arī nevienam nav).

Rezumējot: Pseidogeimeri-salagas ir par trulu, lai spētu attīstīt vai pat noturēt līmenī geiminga kultūru Latvijas kibertelpā.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4id.lv, 4tus.lv, vel bija daudz un dazadi, kuros speleju, bet 1.5 laikus neatceros! :( Atceros tikai vienu, tad cs man likas savadaks, tad bija savadak!

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

te derētu pieminēt baltgames.lv... kā tas saits gadu gaitā bija mainījies no, iespējams, lielākā geimingam veltītā saita (LV), līdz nožēlojamam saitam, kur krieviņi tik dirsās viens ar otru.. fury jau laicīgi saprata, ka tur nekas nesanāks un pameta novārtā to..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...