Jump to content
GIGN Forum

Warn Level


Goliats
 Share

Kaads tev WARN levels?  

90 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

shim nickam (gan jau sakaraa ar to ka tik maz posti , bet nu wahtaevah) warn 0. Ieprieksheejam (cik atceros) bija warn 10 , bet nu tik ljoti preciizi nepateikshu smile.gif

edited - Nop , tomeer arii 0. Jo accounts iet , tikai postot nevaru :/

Edited by Limpy's
Link to comment
Share on other sites

esmu laikam atpilicis, jo es nezinu ko noziimee warn level huh.gif ja kaads vareetu izskaidrot ko tas noziimee buutu ljoti labi. smile.gif bet man liekas par debiiliem postiem vinjsh palielinaas un ja ir 100% tad k-kas notiek smile.gif vismaz man taa liekas, bet visdriizaak kljuudos.

Link to comment
Share on other sites

esmu laikam atpilicis, jo es nezinu ko noziimee warn level huh.gif ja kaads vareetu izskaidrot ko tas noziimee buutu ljoti labi. smile.gif bet man liekas par debiiliem postiem vinjsh palielinaas un ja ir 100% tad k-kas notiek smile.gif vismaz man taa liekas, bet visdriizaak kljuudos.

tu nekludies smile.gif un tas kas notiek ir atvadisanas

Link to comment
Share on other sites

darker

> Saved warn logs: darker

Warned by Notes

Dr. Pain Warned on Dec 18 2005, 22:24

Added to warn level PSC

EDD Warned on Nov 13 2005, 16:59

Added to warn level tas par forsho signaturi un avataru, ko tu uzliki atpakalj BEZ MANAS ATLJAUJAS

meniks Warned on Nov 12 2005, 23:55

Added to warn level tu esi daunis + smags spameris

EDD Warned on Oct 25 2005, 14:47

Added to warn level man nav probleemu paliidzeet wink.gif

EDD Warned on Oct 25 2005, 14:47

Added to warn level luudzu smile.gif

nu man kopaa 50%

pirmie 2 warni ir taadeelj, ka mans braaleens prasija lai uzliek lielaakus% EDD

EDD's arrii uzlika biggrin.gif . es iespamoju kautko superrembo postaa un man uzlika warn.

tjip es zinaaju ka gign ir kautkaads blingbling style...es uzliku sev avataaraa methodmen un signaturee wu-tang clan.(es uzliku 2x jo neviens mani nebriidinaaja...) .pains man uzlika pa kukluk clan shitu(par kuru google bija maz infas...).

Link to comment
Share on other sites

...tavs patreizeejais signature nav labaaks... dry.gif

p.s. ja dabon 100% vaarnu, tad ir perm bans forumaa?

Nee, vienkaarshi, ja ir 100% tad vairs nevar pielikt 4.gif tb lai pieliktu ir jaanonjem smile.gif

Tu prasiisi, kaada jeega nonjemt un pielikt atpakalj to warn leveli lai taapat sanaaktu 100%. Redzi - atvaljinaat no foruma var tikai uzliekot warn leveli (nu var arii nonjemot, man shkjiet, bet nu kamoon, ja reiz esam nonjeemushi, atpakalj arii jaauzliek smile.gif ).

Pashlaik forumaa dziivojas arii dazhi keksi ar 100% warn leveli, piemeeram, Maģiskais daunis (paziistams arii kaa Disable) un bija veel dazhi, es nezinu, kaapeec vinji veel nav izbanoti. Atvaljinaajumu uz nenoteiktu laiku var uzlikt pie jebkaada warn levela, kaut 10%, bet nu es ar taadu situaaciju veel neesmu saskaaries.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...