Jump to content
GIGN Forum

Smailosana


Baek
 Share

Recommended Posts

Es nesaprotu sodien biju aizgajis uz "sporta iestadi" kur nodarbojas ar smailosanu , un man pateica ka esmu pa vecu lai nodarbotos. Tipa mani neviens nemacis, vajadzeja nak kad biju jaunaks. Pizdec, es nesaprotu kas vini jobnulisj? Cik es noprotu tas visas smailites nepieder trenerei , kura man to visu teica, bet gan sporta skolai. Es maksaju naudu 10 ls menesi un viss , lai vina iebaz to naudu sava resnaja dirsa un dod man smailiti.

Galvenais vel ta trenera saka , ja gribas nodarboties japerk pasam smailite un vari nakt. :D

Es nesaprotu , it ka man vajag vinas trenesanu , vienkarsi velos paaireties, protams neesmu ar smailiti braucis nekad, esmu ar kanoe , un ar parasto laivu airejis, bet visas laivas atskiras tikai ar to ka balans jatur , nu kads nu tur balans , vienkarsi nevar svankat uz vienu un otru pusi to laivu. Es nesaprotu kas notiek ar musu valsti? Varbut ja es saktu ar to nodarboties man rezultati butu labaki neka tiem kas tur jau no bernibas aire.\

Intrese ko lai dara? Vai ir vel kada iespeja, iznemot pirkt pasam smailiti? Vai varbut zvanit uz kaut kadu iestadi un sudzeties?

Edited by Baek
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nav tā, ka tur vienkārši ir kaut kāds vecuma ierobežojums? Piemēram, ka viņi trennē tikai tur līdz u-18, ka netrennē nemaz vecākus cilvēkus. Ja viņi jau kopš bērnības ar to nodarbojušies un tagad arī virs u-18 nodarbojas professionāli, kas būtu izņēmumi viņiem un ļautu. Bet tādiem, kā tu forfun viņiem nav laika ļaut tev tur ņemties savā nodabā, jo jātrennē cilvēki, kas brauks uz visām sacensībām, and so on, nevis ik pa laikam braukās un skatīsies vai neesi jau noslīcis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vai varbut zvanit uz kaut kadu iestadi un sudzeties?

Par ko tieši tu taisies sūdzēties? Katrai skolai ir savi noteikumi līdz cik gadiem notiek treniņi! Ja esi nokavējis, tad nokavējis.. Skola apgādā ar laivām savus audzēkņus, nevis tos kuri vnk grib paairēt.

un ir tā kā ImMortl saka. Vasarā gandrīz katru nedēļu notiek sacensības, treneriem darbs pilna dirsa.

Un smailīti ar kanoe vai parasto laivu nevar pat salīdzināt - paies apmēram mēnesis vai divi kamēr iemācīsies turēties uz ūdens! Sakarīgi airēties varēsi sākt vasaras beigās. Pat tad ja gribi tikai prieka pēc, kamēr mācies, bez trenera palīdzības tev neiztikt!

Link to comment
Share on other sites

Ir taču kaut kādas bērnu grupas un diez vai būtu labi, ja tu savos 20?30? ar 10 gadīgiem sancentīsies :D

Tak vini laikam tikai bernus lidz kaut kadiem 14 gadiem trene. Man jau nevajag tas sacensibas, es gribu vienkarsi ar smailiti paaireties.

braukās un skatīsies vai neesi jau noslīcis
viniem visiem dod glabsanas vestes, un tur neviens nebraukta un neskatas nevienu. Iesacejus kuri vel vispar nemak ne aireties , kr4 neko nemak tiko iekapusi taja laiva, vini parasti airejas paris metru radiusa ap to laivu bazi un tuvu pie krasta. Parejie tur ka grib , vai pa pariem brauc , vai pa vienam.

1.Par ko tieši tu taisies sūdzēties? Katrai skolai ir savi noteikumi līdz cik gadiem notiek treniņi! Ja esi nokavējis, tad nokavējis.. Skola apgādā ar laivām savus audzēkņus, nevis tos kuri vnk grib paairēt.

un ir tā kā ImMortl saka. Vasarā gandrīz katru nedēļu notiek sacensības, treneriem darbs pilna dirsa.

Un smailīti ar kanoe vai parasto laivu nevar pat salīdzināt - paies apmēram mēnesis vai divi kamēr iemācīsies turēties uz ūdens! Sakarīgi airēties varēsi sākt vasaras beigās. Pat tad ja gribi tikai prieka pēc, kamēr mācies, bez trenera palīdzības tev neiztikt!

Tad nah uzreiz nav rakstit vinu sporta skolas majas lapa , ka mes nepienemam cilvekus pec tik un tik gadiem?

:D Pff , kadu trenera palidzibu , ko ta babiete mani aiz rocinas tures kad es laiva kapsu? Visu var iemacities pats, protams saks ar to ka gazisies udeni , bet nu tas ir tikai sakums. Padomus ka visu pareizak darit man ari var dod cilveki, kas tur aire jau vairakus gadus. Tai skaita ir ari vecaki cilveki par mani. ( ja nu tas bus vajadzigs).

Edited by Baek
Link to comment
Share on other sites

Nu un, ka glābšanas vestes? Maz varoņu, kas sadomā, ka jau ir gatavi un laiž tur tālāk bez glābšanas vestēm. Mums te vismaz neesmu redzējis nevienam, kas peld tālāk par bāzi glābšanas vestes. Varbūt iesācējiem tiešām dod, bet arī par to šaubos, ja vien pats cilvēks to negribēs.

Link to comment
Share on other sites

nevis ik pa laikam braukās un skatīsies vai neesi jau noslīcis.

This.

Agrāk ar to nodarbojos, nav tik viegli kā izskatās, bieži biju ar galvu zem ūdens.

Protams ja braukā pa baseinu, kur nav straumes un viļņu tad jau ok.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...