Jump to content
GIGN Forum

Par Thugluv Visatļautību


PopWar
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Tātad lieta tāda, ka ne pirmo reizi var manīt, ka Thug (parasti, kad citu adminu nav onlainā) uzskata, ka ir pārāks par visiem parastajiem un var neievērot noteikumus.

Šeit pirms rakstu tālāk ir jautājums - pēc tam kad raunda beigās kādu pārmet pretejā komandā viņu taču nevar fragot? Par to taču pienākas sods vismaz slay izpausmē vai ne?

Situācija sekojoša, ieeju war3, skatos pool_day, viss forši. Ienāk Thug, sāk fragot, novāc 1-2 reizes čali, kuru pārmet pretējā tīmā, tas tur tā, pierasts no viņa puses. Tad viņu nošauj, seko "UJO BKI". Pāris raundi paiet, viņu nošauj pāris reizes, kam seko "SU KI". Pēc tam viņam paķēra, sāka fragot un tad vēl kādas 3-5 reizes nošauj uz prētējo tīmu pārmesto cilvēku.

Es te neprasu, protams, lai par šo atņem acc vai kaut kā tā, bet nu ieskaidrojiet cilvēkam, ka tas, ka viņš ir admins, nenozīmē, ka viņš var darīt ko grib. Noteikumi attiecas uz visiem un adminiem būtu jārāda piemērs šajā jomā, līdz ar to jāievēro noteikumi. Vai tad ne tā?

Šeit demo : http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2012-03-28/weekly-war3.gign.lv-1203281433-fy_pool_day.zip

Viņš ienāk šķiet, kādas pāris minūtes pēc mapes sākuma, ja nemaldos.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu es reti vairs cs kā tādu spēlēju, bet nu nav bišķiņ truli vispār pie katras izdevības iešaut galvā kādam, kuru transfero? Viņam nav tik viegli pamanīt, ka viņu pārmet un viņš nevar paspēt galvas izārdīt visiem, kas apkārt, tā kā tas ir stulbi tā darīt vispār.

Link to comment
Share on other sites

Neatceros nekādu vienošanos, ka drīkstētu šaut pēc transfera. Jau sen izrunāts, kad nedrīkst un āmen!

Pašu Thugu esmu par šo stulbumu arī slayojis, pēc kā dievojās, ka centīsies nešaut. Laikam sūdīgi sanāk viņam. Turklāt, ar to, ka viņš mēdz palaist muti, arī viņam ir problēmas.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

To dara tikai fragerii(2vi admini to dara caurām dienām :) ) un taa kaa tas ir sava veida BUGS,par kuru arī soda, tad šeit tā darīt ir nesmuki...Pirms pāris gadiem,šeit jau būtu sankcijas pa bārgo,bet tagad te viss ir pārāk nolaists :)

Link to comment
Share on other sites

Ievērojiet tikai fy mapēs (fy_pool_day, fy_iceworld) pēc transfēra drīkst šaut, pārējās mapēs nedrīkst! Es nez laikam neesmu bijis īstajā laikā, kad viņš ko tādu saka. Vienīgais aizrādījums no manis ir par to ka, lai nefrago tik daudz, bet pievērš uzmanību Čīteriem vakar ar iceworldā diezin vai viņš pamanīja, ka viens džekas ar norecoil un aim mauc.

Link to comment
Share on other sites

Oj. atkal kautkaabi noobi atvainoiet.. saak te kautko naudeet.. vnk offtopic.. peec transfera JAA es shauju fy mapees.. dazhreiz jaa pasaku kaadu lamu vaardu? bet kaadu piemeerju juus gribat lai es raadu speleetaajiem? :DD CS mirst nost.. muusu laikaa katrs 6 gadiigais zin visus lamus vaardus labaak nekaa dazhi pieaugushie ))

runaajot par tranferu.. gribat pateikt kad MANI kaads noshauj peec transfera vai tad es kaadu biju kaut 1 REIZI kaadu noslayoyis????

runaajot par lamu vaardiem vai tad es kaadu esmu banojis par lamu vaardiem?? maksimums gagu vai arii banu lieku tikai ja kaads naacists paraak trako.. ((

a taa liels paldies jums par atbalstu.. pashi nekaadi ENGELI arii neesat.. takchto labaak buutu pakluseejushi..

es tomeer mapes mainu un tupa pavadu serverii pa 7 stundaam dinaa.. juusu labas peec arii... !!!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

man patīk, es ar vakar spēlēju iceworld, nošāvu for fun transfēra laikā vienu čali, Juniors bez brīdinājuma vnk bladāc BANS, un te izrādās, ka jums ir vienošanās.

Esmu vienīgais stingrais admins. Tas var nepatikt, bet kārtībai jābūt. Var mani apsaukāt kā grib, bet galu galā - pašiem ir patīkami spēlēt kad tiek ievēroti noteikumi vai ne ? Tāds nu es esmu.

Link to comment
Share on other sites

Thug, redzi tagad esam arī mēs noobi Tev. Man pie pakaļas, ko zin tavi sešgadīgie draugi, radi, paziņas, esmu daudz strādājis ar bērniem un varu galvot, ka Tu smagi maldies un Tavs attaisnojums ir pilnīgs mēsls. Tu ar māti arī tā runā, vai esi no tiem stilīgajiem, kuri "ar māti vispār nerunā - nav vairs bērns."?

Tieši tas, ka tu bieži neko nedari, arī noved spēlētājus pie visas stulbās izrunāšanās. Man personīgi ļoti tas kretinē, jo man tas viss bojā spēles prieku. Un tā uzvedoties, daudzi seko Tavām uzvedības normām, lai pēc tam čīkstētu, bet Tu to un Tu šito. Ja Tu uzskati, ka tas viss ir tikai normāli, tad, manuprāt, Tu esi nedaudz garīgi nestabils. Tu gribētu, lai Tavi bērni arī aug tādā vidē? Vēl jo vairāk, ar apziņu, ka visi šitie bļeģ, nahuj, lohi u.tml ir normāli vārdi?

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Adminiem acc dod lai vinji radiitu piemeru citiem un neljautu serverii lamaaties parkapt noteikumus u.t.t Tad kad Thugam deva acc , vinsh taads nebija...Tads vinsh kljuvis tikai pec acc, jo nevienam nedotu acc kas dara visu nepareizi...Lamajas, izmanto speles bug. u.t.t :)

Link to comment
Share on other sites

Ievērojiet tikai fy mapēs (fy_pool_day, fy_iceworld) pēc transfēra drīkst šaut, pārējās mapēs nedrīkst! Es nez laikam neesmu bijis īstajā laikā, kad viņš ko tādu saka. Vienīgais aizrādījums no manis ir par to ka, lai nefrago tik daudz, bet pievērš uzmanību Čīteriem vakar ar iceworldā diezin vai viņš pamanīja, ka viens džekas ar norecoil un aim mauc.

Ievērojiet tikai fy mapēs (fy_pool_day, fy_iceworld) pēc transfēra drīkst šaut, pārējās mapēs nedrīkst! Es nez laikam neesmu bijis īstajā laikā, kad viņš ko tādu saka. Vienīgais aizrādījums no manis ir par to ka, lai nefrago tik daudz, bet pievērš uzmanību Čīteriem vakar ar iceworldā diezin vai viņš pamanīja, ka viens džekas ar norecoil un aim mauc.

Neatceros , ka kko būtu dzirdējis par šaušanu pēc switch fy mapēs. Boti vai noobi nav starpības ,katram pasprūk kāds šķībāks vārds , bet tev tas ir patstāvīgi. Kā arī savu reizi ir intresanti kādu pavērot specos nevis tikai fragot . Un pat ja viņam ir 6 gadi noteikumi vsiem ir vienādi.

Link to comment
Share on other sites

Es šodien sapratu, ka Thugluv man liek justies slikti, neērti kamēr atrodas serverī, jo viss ko vinš dara ir frago un maina mapes, kamēr man un pārējiem adminiem ir jāvēro čīteri, jākiko, jāslayo, un tā nebūt nav problēma, jo tas viss ir jādara pat ja viņa nav serverī, bet, tas, ka man ir jāsaņem kritika no spēlētājiem, ka admini neko nedara, un, jāskaidro viņam,kad ir pilns serveris nevajag mainīt mapi uz dd2, jo viņam tā patīk, ir problēmas ar kurām es nevēlos saskarties pildot savus pienākumus. Aaaa un galīgi aizmirsu piebilst, tas ka man ir jāslayo/jābano (jo kikojot ir 5 min bans, bet banot var uz 1 min) vins, kad kārtējo reizi vins ir afk un vairākām mapēm un 4akarē visu serveri ir vispār kaut kas kas man nebūtu jādara, es saprotu ka var 1. vai 2. reizes aizmirst, bet tas ir noticis atkārtoti vismaz reizes 5 pēdējās nedēļas laikā, un tas nav piemērs kas būtu jārāda adminam.Es arī nezinu kā rīkoties, jo banot/kikot kolēģi ir visai pretrunīga rīcība.

Viņš varbūt ir lielisks cilvēks, labs spēlētājs, bet es ja godīgi nesaprotu kādēļ viņam ir nepieciešams acc, ja viņš vēlas spēlēt un ne par ko citu neuztraukties.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Es šodien sapratu, ka Thugluv man liek justies slikti, neērti kamēr atrodas serverī, jo viss ko vinš dara ir frago un maina mapes, kamēr man un pārējiem adminiem ir jāvēro čīteri, jākiko, jāslayo, un tā nebūt nav problēma, jo tas viss ir jādara pat ja viņa nav serverī, bet, tas, ka man ir jāsaņem kritika no spēlētājiem, ka admini neko nedara, un, jāskaidro viņam,kad ir pilns serveris nevajag mainīt mapi uz dd2, jo viņam tā patīk, ir problēmas ar kurām es nevēlos saskarties pildot savus pienākumus. Aaaa un galīgi aizmirsu piebilst, tas ka man ir jāslayo/jābano (jo kikojot ir 5 min bans, bet banot var uz 1 min) vins, kad kārtējo reizi vins ir afk un vairākām mapēm un 4akarē visu serveri ir vispār kaut kas kas man nebūtu jādara, es saprotu ka var 1. vai 2. reizes aizmirst, bet tas ir noticis atkārtoti vismaz reizes 5 pēdējās nedēļas laikā, un tas nav piemērs kas būtu jārāda adminam.Es arī nezinu kā rīkoties, jo banot/kikot kolēģi ir visai pretrunīga rīcība.

Viņš varbūt ir lielisks cilvēks, labs spēlētājs, bet es ja godīgi nesaprotu kādēļ viņam ir nepieciešams acc, ja viņš vēlas spēlēt un ne par ko citu neuztraukties.

Neatkarīgi vai esi admins vai nē - banot,slayot,kickot VAR un VAJAG ! Dažreiz arī adminam piemirstas, kur viņš atrodās.

Link to comment
Share on other sites

a taa liels paldies jums par atbalstu.. pashi nekaadi ENGELI arii neesat.. takchto labaak buutu pakluseejushi..

es tomeer mapes mainu un tupa pavadu serverii pa 7 stundaam dinaa.. juusu labas peec arii... !!!

Chīzas :XD2:

Link to comment
Share on other sites

tev isti ar to attieksmi nav kaut kas kartiba thug. neesi tu liels papa, lai tev varetu but pohuj uz visu. ja tu esi admins, ir reizes , kad vajag izslegt fragmode un uzfrishinat serveri ar kaadu random kicku vai slay, lai ir juutams, tas ka serverii ir admins. pie tam, ja tu saki, ka serveri pavadi 7 stundas, tev buutu jaasaprot, ka tevi zin kaa adminu un tava riiciiba buus papildus stimuls, kadam iebliest par tevi suudziibu. neesi "cs gavno" varinats, ja pats to tik un taa drillee vienaa laidaa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...