Jump to content
GIGN Forum

Taaa, Blje!


Jurko
 Share

Recommended Posts

Naakoshnedeelj man buus jauns kompis!

Ble!

Beidzot savu veco luuzni ar visu videokarti, austinjaam un peli droshi vien mainiishu uz ko labaaku!

Cerams ka viss tur buus chiki briki un tip top un bling bling!

Un tad es shaushu!!!

Uuuuuuuuuuuuuu kaa shaushu! Pa vakariem!

Tagad variet mani apsveikt smile.gif

Un Bastardu, ja laidiishu vinju klaat, arii laikam variet apsveikt!

Nee, bet labaak tikai mani! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

APSVEICU!!!!!

man arī ir vecās paauzdes dators, bet ja godīgi mani tas neuztrauc. vienīgais, kas mani kaitina ir tas, ka man fps nava 100. pārējais ir dziļi po***! Tas dators ar kuru man ir jādara kautkas nopietns man ripinās uz priekšu un rūc kā vajaga! jaudas pietiek, ja vēl viņam būtu videokarte tāda uz kuras spēles iet tad vispār būtu zajebis. ( bet tad jau sanāk, ka mani uztrauc tas, ka man ir vecās paaudzes kompis sad.gif ) bet nu enīvei matrox rt2500 chever smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Nee nu man galvenais ir tas lai beidzaas azteca 40-50 baazee liidz 15-25 uudenii un smokos!

Siikais teica, ka vinjsh pat aztecaa ir 5 fps nokjeeris!

Bet nu man pietiek jau ar to 15-25 un matrix elementiem, kad es pat neredzu kas mani noshauj un tad kad esmu beigts, tad paraadaas dzhekinjsh kas ir izskreejis caur vaartiem un novaacis mani!

Ceru ka jaunajam buus viss bling bling un videokarti varees piemekleet, jo vinjsh ir taads patizls - tipa Small form, kur var iebaast tikai taadas zemas videokartes! Nu bet anway, buus labaak nekaa tagad! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...